Trwa wczytywanie produktów

Wypukłe naklejki 3D, gdy chcesz się wyróżnić

Firmy szukają coraz ciekawszych sposobów, żeby wyróżnić się spośród innych firm. Doskonałym sposobem na urozmaicenie promocji są wypukłe naklejki. Podpowiadamy, dlaczego warto je wybrać oraz w jakich celach można zastosować ten efektowny gadżet.

Dlaczego warto wybrać vlepki 3D?

Przede wszystkim to gadżet, który szybko przyciąga uwagę. Zastosowany na gładkiej powierzchni wyróżnia się na jej tle, dzięki czemu staje się bardziej widoczny. Wypukłe naklejki mają wiele zastosowań, a przyklejać można je na rozmaite powierzchnie. Sprawdzą się do przymocowywania na rozmaitych sprzętach AGD i RTV. Znajdą zastosowanie zarówno w domu, jak i w firmie, dlatego też cieszą się na rynku ogromną popularnością wśród osób prywatnych i przedsiębiorców.

Zastosowanie wypukłych naklejek w domu

Z wypukłych vlepek można skorzystać w domu, dlatego warto rozdawać je klientom jako gadżet reklamowy. Widoczne logo na naklejce będzie stale przypominało kontrahentowi o firmie i tym samym zapadnie na znacznie dłużej w jego pamięci. Wypukły gadżet doskonale sprawdzi się też do udekorowania laptopa, a nawet smartfona. Warto więc projektować naklejki, na których jest coś więcej niż logo lub nazwa marki. Doskonale sprawdzi się słowo lub grafika związana z firmą, na przykład dla sklepu z ubraniami odpowiedni będzie napis fashion lub rysunek przedstawiający sukienkę.

Jakie branże mogą skorzystać z naklejek trójwymiarowych?

Właściwie nie istnieją w tej kwestii żadne ograniczenia. Naklejki 3D świetnie sprawdzają się w branży RTV/AGD. Są też gadżetem, z którego warto skorzystać, prowadząc usługi naprawiania urządzeń oraz sprawdzania ich stanu technicznego. Z przestrzennych nalepek mogą skorzystać również mniejsze przedsiębiorstwa, na przykład rękodzielnicy. Taki gadżet mogą dodać do zakupów także firmy kosmetyczne czy odzieżowe. Naklejki sprawdzą się jako prezent dla dziecka – z tego powodu znajdą zastosowanie w gabinetach lekarskich czy u fryzjerów.

Do czego jeszcze sprawdzą się naklejki wypukłe?

Naklejki można wykorzystać jako urozmaicenie kartek urodzinowych czy zaproszeń ślubnych. Warto wprowadzić je do oferty, prowadząc firmę zajmującą się ręcznym wytwarzaniem takich przedmiotów. Dzięki wypukłym dekoracjom kartka będzie prezentowała się znacznie ciekawiej. Możliwość wydrukowania dowolnego wzoru sprawia, że przy pomocy przestrzennych naklejek powstaną nietuzinkowe kartki nie tylko na urodziny czy ślub, lecz także na komunię, które staną się spersonalizowanym upominkiem. Wystarczy dopasować wypukły gadżet kolorystycznie do powierzchni, żeby całość prezentowała się estetycznie. Warto pamiętać, że naklejka powinna przylegać do gładkiej powierzchni całą swoją spodnią stroną, na której znajduje się klej – w ten sposób uzyskamy trwałe połączenie.

Przestrzenne naklejki jako upominek dla klienta

Naklejki przestrzenne sprawdzą się nie tylko do samodzielnego oznaczania przedmiotów, lecz także w roli upominku. Można dodawać je przykładowo do zamówień w sklepie online lub dorzucać przy kasie w sklepie stacjonarnym. To z jednej strony miły gest, a z drugiej sposób na to, żeby firma została lepiej zapamiętana. Być może klient wykorzysta gadżet w dowolnym miejscu w domu, który będzie przypominał mu o miłych zakupach. Oferowane naklejki 3D warto wykorzystać, żeby oznaczyć przedmioty. Można stosować je masowo do wszystkich wyrobów. Takie oznaczenia są często widoczne na sprzętach RTV/AGD.

Naklejki do oznaczania przedmiotów

Naklejki sprawdzają się również do urządzeń, które co jakiś czas wymagają konserwacji i kontroli. Warto oznaczyć takie sprzęty niewielką, ale czytelną naklejką, na której będzie numer telefonu do firmy. Dzięki temu znalezienie go zajmie klientowi tylko chwilę. Z nalepek przestrzennych mogą korzystać też serwisy komputerowe. Niewielka vlepka z numerem telefonu lub adresem strony internetowej może zostać umieszczona na opakowaniu od urządzenia. Jeśli klient zechce, bez trudu ją usunie lub pozostawi i w razie problemów z innym sprzętem ponownie skorzysta z usług tej samej firmy, do której kontakt będzie mieć pod ręką.