Trwa wczytywanie produktów

Vlepy papierowe

Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Obróbka po druku
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
 • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
 • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Vlepki drukowane są na półbłyszczącym papierze samoprzylepnym nacinanym od tyłu, co ułatwia odklejanie. Ponadto mogą zostać uszlachetnione laminatem. Vlepki są cięte na pojedyncze sztuki, mają kształt prostokątny lub kwadratowy.

Wlepki, czyli naklejki

Wlepki, czyli naklejki, które można przykleić w dowolnie wybrane miejsce, np. na rowerze, drzwiach, laptopie itp. bardzo często są wyrazem naszych zainteresowań, poglądów, informacji, którymi chcemy się podzielić z innymi. Wlepy służą również do promocji różnego rodzaju wydarzeń czy produktów, np. gier komputerowych. Wlepki z przykuwającą oko grafiką, są też niezwykle skutecznym materiałem reklamowym. Dzięki temu, że wlepki są przylepiane najczęściej na przedmioty codziennego użytku, jest duża szansa, że zostaną zapamiętane przez szersze grono osób.

Podstawowe informacje:

 • Wlepki drukowane na papierze samoprzylepnym półbłyszczącym 80g
 • Wlepy mają ostre rogi (cięcie na kant)
 • Naklejki mogą mieć kształt kwadratowy bądź prostokątny
 • Papier podkładowy jest nacięty od tyłu, co ułatwia odklejanie wlepek 
 • Aplikacja na suche i gładkie powierzchnie (metal, plastik, papier, karton, etc.)

Poprawny plik do druku:

 • Zalecana rozdzielczość: 300 dpi
 • Przestrzeń barwna: CMYK
 • Wymagane spady: 2 mm
 • Formaty plików: PDF, EPS, TIFF, JPG
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Pliki do druku powinny zostać wygenerowane (zapisane) w rozdzielczości optymalnej 300 dpi (min. 250 dpi). Uwaga! Przeskalowanie grafik bitowych np. zdjęć, do wyższej rozdzielczości może powodować pojawienie się na wydruku nieoczekiwanych "efektów" a'la piksele czy szumy.

Wymagane spady

Standardowo do druku oczekujemy, że pliki będa miały zdefiniowane spady 2-3 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć w wartość spadów czy 2-3 mm z każdej strony.

Akceptowane formaty plików

Do druku akceptujemy standardowe i popularne formatów funkcjonujące w poligrafii. Aby móc zagwarantować jakość sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe. Podczas tworzenia lub generowania plików do druku należy sprawdzić przestrzeń barwną, w której pracujemy - to może powodować różnice między wydrukiem, a oczekiwaniami.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową. Pamiętaj, aby przy dodawaniu plików wpisać w ich nazwie oczekiwaną ilość, gdyż bez tej informacji nakład zostanie podzielony proporcjonalnie. UWAGA! Ilość jednego wzoru nie może być mniejsza niż 30 sztuk.

Konfekcja i cięcie

Stosujemy kilka wersji konfekcji naklejek, a od wyboru konfekcji zależy sposób cięcia użytków. Konnfekcja czyli w jakij postaci trafią do Ciebie zamówione naklejki jest zwykle powiązany z ich przeznaczeniem.

Zapoznaj się z opisem

Vlepki papierowe

Naklejkon by Booklet to nowoczesna platforma sprzedażowa, której oferta skierowana jest do właścicieli firm wykorzystujących w swojej działalności papierowe vlepki. Na zlecenie naszych klientów wykonujemy druk vlepek papierowych według autorskich projektów. Nasze vlepki charakteryzują się perfekcyjnie odwzorowaną grafiką w wysokiej rozdzielczości oraz piękną paletą barw CMYK. Oferujemy vlepki papierowe w kształcie prostokąta z ostrymi narożnikami i pocięte na sztuki. Gwarantujemy szybki czas realizacji zleceń i ekspresową dostawę!

Vlepki papierowe – doskonały gadżet reklamowy

Na przestrzeni kilku ostatnich lat vlepki papierowe zdecydowanie zyskały na popularności. Są nie tylko doskonałym nośnikiem informacji, ale również skuteczną metodą reklamy. Mają szerokie zastosowanie, pasują do większości branż i co najważniejsze, cieszą się dużą popularnością wśród odbiorców. Doskonale sprawdzają się w branży usługowej, handlu stacjonarnym i internetowym, a także w wielu innych dziedzinach życia. Oferowane w Naklejkon vlepki na papierze można z powodzeniem wręczać bezpośrednio do rąk, dołączać do zrealizowanych zamówień online, a także oklejać nimi przestrzeń publiczną, w wyznaczonych do tego miejscach.

Vlepki papierowe i ich jakość

Oferta Naklejkon obejmuje druk vlepek papierowych, które charakteryzuje doskonała fotograficzna jakość oraz solidne materiały. Prezentowane vlepki drukujemy na półbłyszczącym białym papierze o grubości 80 g/m2.. Co więcej, dla podkreślenia ich szlachetności, na specjalne życzenia naszych klientów vlepki papierowe pokrywamy specjalistycznym laminatem o matowym lub błyszczącym wykończeniu. Vlepki papierowe z prezentowanej oferty nacinane są od tyłu, co umożliwia szybkie i łatwe odklejanie. Gotowy produkt tniemy na sztuki na kształt prostokąta za pomocą specjalistycznej gilotyny. W ramach jednego nakładu można zamówić kilka różnych wzorów o tym samym kształcie i rozmiarze. 

Szybki czas realizacji zleceń i ekspresowa dostawa

Jako doświadczony producent vlepek papierowych jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu produkt najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu możliwie najkrótszego czasu realizacji, który wynosi nie więcej niż 3 dni. Mogą Państwo zamówić także przyspieszony tryb realizacji zlecenia, którego wykonanie wyniesie maksymalnie 2 dni robocze. Vlepki papierowe dostarczamy sprawdzonym przewoźnikiem, który nie tylko zadba o bezpieczeństwo Państwa produktu podczas transportu, ale również dostarczy go już w 2 dni robocze.Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do składania zamówień o dowolnym nakładzie.