Trwa wczytywanie produktów

Vlepy papierowe

Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Obróbka po druku
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Vlepki drukowane są na półbłyszczącym papierze samoprzylepnym nacinanym od tyłu, co ułatwia odklejanie. Ponadto mogą zostać uszlachetnione laminatem. Vlepki są cięte na pojedyncze sztuki, mają kształt prostokątny lub kwadratowy.
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

Planowany termin wysyłki jest widoczny już w momencie wyceny i wynosi on ok. 3 dni robocze.

Vlepki papierowe

Naklejkon by Booklet to nowoczesna platforma sprzedażowa, której oferta skierowana jest do właścicieli firm wykorzystujących w swojej działalności papierowe vlepki. Na zlecenie naszych klientów wykonujemy druk vlepek papierowych według autorskich projektów. Nasze vlepki charakteryzują się perfekcyjnie odwzorowaną grafiką w wysokiej rozdzielczości oraz piękną paletą barw CMYK. Oferujemy vlepki papierowe w kształcie prostokąta z ostrymi narożnikami i pocięte na sztuki. Gwarantujemy szybki czas realizacji zleceń i ekspresową dostawę!

Vlepki papierowe – doskonały gadżet reklamowy

Na przestrzeni kilku ostatnich lat vlepki papierowe zdecydowanie zyskały na popularności. Są nie tylko doskonałym nośnikiem informacji, ale również skuteczną metodą reklamy. Mają szerokie zastosowanie, pasują do większości branż i co najważniejsze, cieszą się dużą popularnością wśród odbiorców. Doskonale sprawdzają się w branży usługowej, handlu stacjonarnym i internetowym, a także w wielu innych dziedzinach życia. Oferowane w Naklejkon vlepki na papierze można z powodzeniem wręczać bezpośrednio do rąk, dołączać do zrealizowanych zamówień online, a także oklejać nimi przestrzeń publiczną, w wyznaczonych do tego miejscach.

Vlepki papierowe i ich jakość

Oferta Naklejkon obejmuje druk vlepek papierowych, które charakteryzuje doskonała fotograficzna jakość oraz solidne materiały. Prezentowane vlepki drukujemy na półbłyszczącym białym papierze o grubości 80 g/m2.. Co więcej, dla podkreślenia ich szlachetności, na specjalne życzenia naszych klientów vlepki papierowe pokrywamy specjalistycznym laminatem o matowym lub błyszczącym wykończeniu. Vlepki papierowe z prezentowanej oferty nacinane są od tyłu, co umożliwia szybkie i łatwe odklejanie. Gotowy produkt tniemy na sztuki na kształt prostokąta za pomocą specjalistycznej gilotyny. W ramach jednego nakładu można zamówić kilka różnych wzorów o tym samym kształcie i rozmiarze. 

Szybki czas realizacji zleceń i ekspresowa dostawa

Jako doświadczony producent vlepek papierowych jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu produkt najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu możliwie najkrótszego czasu realizacji, który wynosi nie więcej niż 3 dni. Mogą Państwo zamówić także przyspieszony tryb realizacji zlecenia, którego wykonanie wyniesie maksymalnie 2 dni robocze. Vlepki papierowe dostarczamy sprawdzonym przewoźnikiem, który nie tylko zadba o bezpieczeństwo Państwa produktu podczas transportu, ale również dostarczy go już w 2 dni robocze.Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do składania zamówień o dowolnym nakładzie.