Trwa wczytywanie produktów

Naklejki wypukłe 3D

Kształt naklejki
Konfekcja
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Nalepki wypukłe 3D to sposób na stylowe znakowanie maszyn i urządzeń z całej branży małego i dużego AGD. Nalepki 3D sprawdzą się również w promocji i reklamie oraz do prezentacji danych kontaktowych. Nawet najprostrze projekty prezentują się elegancko. Dla tego produktu dostępna jest opcja Multi Motyw!

Naklejki foliowe - praktyczne rozwiązanie

Naklejki 3D charakteryzują się odpornością na czynniki atmosferyczne Naklejki drukujemy w wysokiej rozdzielczości  Wydruki charakteryzują się plastycznością i płynnością przejść tonalnych, a rozszerzona paleta barwna pozwala poprawnie odwzorować większość kolorów z palety Pantone.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową.
Ważne! W jednym nakładzie może znajdować się kilka wzorów graficznych pod warunkiem, że każdego jest minimum 50 szt oraz mają taki sam rozmiar i kształt. 

Poprawny plik do druku:

  • Zalecana rozdzielczość: 300 dpi
  • Przestrzeń barwna: CMYK
  • Wymagane spady: 2 mm
  • Formaty plików: PDF, EPS, TIFF, JPG
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Pliki do druku powinny zostać wygenerowane (zapisane) w rozdzielczości optymalnej 300 dpi (min. 250 dpi). Uwaga! Przeskalowanie grafik bitowych np. zdjęć, do wyższej rozdzielczości może powodować pojawienie się na wydruku nieoczekiwanych "efektów" a'la piksele czy szumy.

Wymagane spady

Standardowo do druku oczekujemy, że pliki będa miały zdefiniowane spady 2-3 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć w wartość spadów czy 2-3 mm z każdej strony.

Akceptowane formaty plików

Do druku akceptujemy standardowe i popularne formatów funkcjonujące w poligrafii. Aby móc zagwarantować jakość sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe. Podczas tworzenia lub generowania plików do druku należy sprawdzić przestrzeń barwną, w której pracujemy - to może powodować różnice między wydrukiem, a oczekiwaniami.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową. Pamiętaj, aby przy dodawaniu plików wpisać w ich nazwie oczekiwaną ilość, gdyż bez tej informacji nakład zostanie podzielony proporcjonalnie. UWAGA! Ilość jednego wzoru nie może być mniejsza niż 30 sztuk.

Konfekcja i cięcie

Stosujemy kilka wersji konfekcji naklejek, a od wyboru konfekcji zależy sposób cięcia użytków. Konnfekcja czyli w jakij postaci trafią do Ciebie zamówione naklejki jest zwykle powiązany z ich przeznaczeniem.

Zapoznaj się z opisem

Naklejki wypukłe 3D - mnóstwo ciekawych zastosowań

W przygotowanej przez nas ofercie naklejek udostępniamy nowoczesne propozycje pozwalające na mnóstwo możliwości reklamowych. Dla klientów ceniących sobie innowacyjne produkty prezentujemy naklejki wypukłe, drukowane w technologii 3D. Zachwycają możliwością zastosowań oraz doskonałymi walorami wizualnymi. Prezentują się unikatowo na podłodze, samochodzie lub drzwiach.

Nakład z jednym bądź kilkoma motywami

Naklejki 3D to rodzaj gadżetu reklamowego, który pozwala na estetyczne wyeksponowanie logo firmy. Druga usługa stworzona została z myślą o druku kilku wzorów graficznych w tym samym rozmiarze i kształcie. Jest to świetna możliwość szczególnie dla klientów firmowych, dla których naklejki wypukłe mogą posłużyć jako znakowanie maszyn i urządzeń dużego AGD. Technologia produkcji pozwala na niezwykłą precyzję i czytelność, dzięki czemu elementy są dokładnie widoczne z daleka. Klej zapewnia wysoki poziom trwałości na każdej powierzchni, gwarantując maksymalną wytrzymałość. Zalecamy rozdzielczość 300 dpi, przyjmujemy następujące formaty plików: PDF, EPS, TIFF, JPG.

Trwałe naklejki 3D na każdą powierzchnię

Technologia 3D pozwala na tworzenie naklejek wypukłych stanowiących ciekawe uzupełnienie działań marketingowych firmy. Produkowane przez nas naklejki są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących solidność i wytrzymałość. Świetnie więc sprawdzają się jako produkty premium. Dzięki temu będą elegancko prezentować się m.in. na firmowych urządzeniach. Naklejki 3D można zamówić w wielu kształtach, m.in. okrągłym, owalnym, kwadratowym i prostokątnym. W przypadku dodatkowych pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

Naklejki 3D jako elegancki gadżet promocyjny

Gadżet reklamowy to istotny element marketingu każdej firmy, której zależy na dobrej pozycji na rynku. W związku z tym, jako doświadczony producent naklejek, udostępniamy usługę wykonywania naklejek wypukłych, które świetnie sprawdzą się jako atrakcyjny produkt promocyjny. Ich walory estetyczne zainteresują każdego konsumenta, zachęcając do korzystania z oferty firmowej. Na naklejkach 3D doskonale będą prezentowały się wszystkie znaki markowe, począwszy od logo, po grafiki promocyjne. W elegancki sposób wyeksponują nawet najprostszy projekt. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł.