Trwa wczytywanie produktów

Naklejki wypukłe 3D

Kształt naklejki
Konfekcja
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

W kalkulatorach umożliwiamy wybór różnych trybów realizacji. Należy zawsze kierować się wybranym wariantem i planowanym terminem wysyłki, który jest widoczny już w momencie wyceny. Informujemy, że nie rozdzielamy zamówień i jeśli produkty w koszyku mają różne terminy realizacji, to dla całego zamówienia zostaje przyjęty najdłuższy z nich.

Naklejki wypukłe 3D - mnóstwo ciekawych zastosowań

W przygotowanej przez nas ofercie naklejek udostępniamy nowoczesne propozycje pozwalające na mnóstwo możliwości reklamowych. Dla klientów ceniących sobie innowacyjne produkty prezentujemy naklejki wypukłe, drukowane w technologii 3D. Zachwycają możliwością zastosowań oraz doskonałymi walorami wizualnymi. Prezentują się unikatowo na podłodze, samochodzie lub drzwiach.

Nakład z jednym bądź kilkoma motywami

Naklejki 3D to rodzaj gadżetu reklamowego, który pozwala na estetyczne wyeksponowanie logo firmy. Druga usługa stworzona została z myślą o druku kilku wzorów graficznych w tym samym rozmiarze i kształcie. Jest to świetna możliwość szczególnie dla klientów firmowych, dla których naklejki wypukłe mogą posłużyć jako znakowanie maszyn i urządzeń dużego AGD. Technologia produkcji pozwala na niezwykłą precyzję i czytelność, dzięki czemu elementy są dokładnie widoczne z daleka. Klej zapewnia wysoki poziom trwałości na każdej powierzchni, gwarantując maksymalną wytrzymałość. Zalecamy rozdzielczość 300 dpi, przyjmujemy następujące formaty plików: PDF, EPS, TIFF, JPG.

Trwałe naklejki 3D na każdą powierzchnię

Technologia 3D pozwala na tworzenie naklejek wypukłych stanowiących ciekawe uzupełnienie działań marketingowych firmy. Produkowane przez nas naklejki są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących solidność i wytrzymałość. Świetnie więc sprawdzają się jako produkty premium. Dzięki temu będą elegancko prezentować się m.in. na firmowych urządzeniach. Naklejki 3D można zamówić w wielu kształtach, m.in. okrągłym, owalnym, kwadratowym i prostokątnym. W przypadku dodatkowych pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

Naklejki 3D jako elegancki gadżet promocyjny

Gadżet reklamowy to istotny element marketingu każdej firmy, której zależy na dobrej pozycji na rynku. W związku z tym, jako doświadczony producent naklejek, udostępniamy usługę wykonywania naklejek wypukłych, które świetnie sprawdzą się jako atrakcyjny produkt promocyjny. Ich walory estetyczne zainteresują każdego konsumenta, zachęcając do korzystania z oferty firmowej. Na naklejkach 3D doskonale będą prezentowały się wszystkie znaki markowe, począwszy od logo, po grafiki promocyjne. W elegancki sposób wyeksponują nawet najprostszy projekt. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł.