Trwa wczytywanie produktów

O nas

Naklejkon.pl to platforma sprzedaży naklejek online, za którą stoi drukarnia Booklet Group. Sklep został powołany, aby sprawniej, szybciej i taniej obsługiwać klientów sektora b2b, przede wszystkim agencje reaklemowe, drukarnie i inne podmioty wykorzystujące w swojej działalności naklejki i etykiety. Podobnie jak w drukarni macierzystej wszystkie oferowane produkty realizowane są z uwzględnieniem podstawowych potrzeb klientów:

Szybko i wygodnie

Dołożyliśmy starań, aby obsługa naszej platformy zakupowej była intuicyjna, a sam serwis przyjazny. Naszym celem jest upraszczanie współpracy, tak aby osoby, które z usług drukarni internetowej korzystają sporadycznie mogły z nami współpracować. Kalkulując ceny naszych produktów i usług staraliśmy się stworzyć ofertę korzystną i lepszą niż oferowaną przez tradycyjne drukarnie. Jedyne co potrzebujesz to poprawnie przygotowany plik graficzny, który wystarczy dołączyć w trakcie składania zamówienia. 

Gwarancja jakości

Nasz park technologiczny zestaw maszyn drukujących cyfrowo - zarówno plotery do druku na podłożach syntetycznych jak i prasy cyfrowe do druku na papierze. Uzupełnieniem maszyn drukujących są urządzenia post-presowe, które służą do sprawnego i precyzyjnego wykańczania wydrukowanych naklejek. Ważnym ogniwem w naszym procesie produkcyjnym są rozwiązania DigiCut służece do cyfrowego wycinania naklejek. Nasze moce produkcyjne to niemal 300 m2 folii i ponad 100 tys. arkuszy papieru na dobę! To wszystko sprawia, że nasza drukarnia działa sprawnie, jest nieustannie gotowa na nowe wyzwania i doskonale przygotowana do obsługi zleceń online.

Sprawdzanie plików i dostawa

System Preflight automatycznie sprawdzi Twoje pliki oraz stworzy podgląd, abyś zawsze miał gwarancję poprawności wydruku. Dostawą natomiast zajmuje się sprawdzona i godna zaufania firma kurierska, która poza tym, że zadba o Twoją przesyłkę, dostarczy ją w ciągu jednego dnia (dotyczy 99% zamówień). Zachęcamy również do korzystania z działu Pomocy, w którym znajdziesz wiele praktycznych wskazówek dotyczących funkcjonowania naszego portalu. W przypadku wątpliwości, na wszelkie Twoje pytania, odpowiedzą nasi konsultanci.

W przypadku pytań proszę dzwonić:

+48 62 594 12 09

(poniedziałek - piątek
w godzinach 07:00 - 16:00)