Trwa wczytywanie produktów

Znudziła Ci się Twoja koszulka? Zmień ją dzięki prasowankom na koszulki!

Prasowanki na koszulki są znane od dawna. Jeszcze kilka lat temu stanowiły wielki hit, który pozwalał wyróżnić się na tle innych i stworzyć indywidualny styl. Obecnie stały się trochę zapomniane, a to wielka szkoda, gdyż to właśnie dzięki nim mogą Państwo wykonać prasowankę z własnym logo, co podkreśli charakter marki. Tak spersonalizowaną koszulkę nosi się z wielką chęcią, gdyż można mieć pewność, że nikt nie będzie miał takiej samej.

Prasowanki to idealny sposób na kreowanie własnego stylu

Nasza drukarnia specjalizuje się w tworzeniu różnego rodzaju prasowanek na koszulki wedle projektu zleconego przez klienta. Dzięki temu każdy może stworzyć własne naprasowanki, które są oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. W tym celu można skorzystać zarówno z gotowych szablonów, jak i zaprojektować własną grafikę lub logo swojej firmy i w ten sposób wyróżnić zatrudniony personel. Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu klientom, dla których załoga będzie zgrana i godna zaufania, gdyż będzie utożsamiała się z daną marką.

Naprasowanka – własny wzór prostą metodą

Aby stworzyć wymarzony wzór na koszulce, wystarczy odrobina kreatywności. Dla wielu osób ubrania dostępne w sklepach są wtórne, każdy je nosi i zawsze znajdzie się w nich coś, co nam nie do końca odpowiada. Właśnie dlatego doskonałym rozwiązaniem jest stworzenie własnego wzoru prostą metodą w postaci prasowanki na koszulki czy na inne rodzaje ubrań. Mogą je Państwo również zastosować na bluzie, longsleevie lub koszulce. Możliwości jest wiele, a jedynym ograniczeniem w tym przypadku jest wyłącznie wyobraźnia. Naprasowanki mogą Państwo nosić na rzeczach wykonanych z naturalnych materiałów, wśród których znajduje się bawełna zapewniająca wysoki komfort dzięki doskonałej higroskopijności. Tego rodzaju nadruki znakomicie prezentują się na białych koszulkach, jednak można je zastosować także na innych kolorach, najlepiej w formie kontrastowych odcieni.

Jak nanosić prasowanki na ubrania?

Prasowanki są bardzo proste w aplikacji, gdyż do tej czynności niepotrzebne są specjalistyczne narzędzia czy umiejętności. Wystarczy żelazko ustawione na odpowiednią temperaturę. Przed aplikacją warto dokładnie wyprasować ubranie, aby jego powierzchnia była całkowicie gładka, co ułatwi przetransportowanie nadruku i równomierne scalenie obrazka lub napisu na folii z tkaniną koszulki. Następnie starannie prasujemy koszulkę wraz z prasowanką zwracając uwagę, aby papier nie zagiął się, wykonując przy tym w miarę płynne i szybkie ruchy. Żelazko nie powinno naciskać na naprasowankę zbyt długo – mogłoby ją to uszkodzić. Po kilkukrotnym, ostrożnym przejechaniu wszystkich krawędzi i upewnieniu się, że są one dobrze połączone z koszulką należy powoli oderwać wierzchnią warstwę papieru. Ostatnim etapem jest odczekanie kilku chwil, do czasu wystygnięcia ubrania i gotowe. W ten sposób mogą Państwo zaprojektować własną kolekcję odzieży, z której poszczególne elementy z pewnością szybko staną się ulubionymi.

Zalety oferowanych prasowanek

Oferowane przez naszą drukarnię prasowanki mają wiele zalet, które warto poznać. Przede wszystkim stanowią doskonały sposób na wyróżnienie swojej garderoby na tle innych, a także na stworzenie oryginalnej stylizacji przy użyciu najbardziej basicowych ubrań. Dzięki prasowankom nawet klasyczny, biały, całkowicie gładki t-shirt czy czarna bluza nabiorą charakteru. Ponadto prasowanki na ubrania mogą je skutecznie odświeżyć, co jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku dzieci, którym szybko nudzą się dane koszulki czy bluzki. Tak stworzony nadruk będzie idealną alternatywą do zakupu nowych ubrań, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze i czas spędzony w sklepach. Wśród motywów mogą znaleźć się ulubieni bohaterowie z bajek, abstrakcyjne czy geometryczne wzory, a także podobizny pupili. Prasowanki mogą również uratować ukochaną koszulkę przed wyrzuceniem, gdyż w miejscu plamy bądź przebarwienia można zastosować nadruk i tym samym ukryć mankament. Naprasowanka to również doskonały pomysł na oryginalny prezent.