Trwa wczytywanie produktów

Prasowanki na koszulki

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Prasowanki drukowane są w pełnym kolorze (CMYK) na podkładzie koloru białego. Kształt prasowanek powinien być możliwie prosty i symetryczny. Są one wybierane przez Klientów nie tylko ze względu na korzystną cenę, ale także na ich uniwersalne zastosowanie.
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

Planowany termin wysyłki jest widoczny już w momencie wyceny i wynosi on ok. 3 dni robocze.

Prasowanki na koszulki

Naprasowanki to świetny sposób na urozmaicenie ubrań, a niekiedy także ukrycie ich pewnych mankamentów. Nic więc dziwnego, że są chętnie wybierane nie tylko przez osoby młode, ale także rodziców dzieci, które bardzo szybko niszczą lub plamią ubrania. Prasowanki na koszulki mogą być wykorzystywane także w działaniach marketingowych różnych firm - oferowane klientom nadruki na koszulki z pięknie wyeksponowanym logo firmy, z pewnością zwrócą uwagę potencjalnych klientów. Po wysokiej jakości prasowanki na koszulki zapraszamy do drukarni Naklejkon by Booklet, w której wykonamy dla Państwa ich dowolny wzór. 

Naprasowanki na koszulki z własnym wzorem

W drukarni internetowej Naklejkon dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych klientów, dlatego wychodzimy do Państwa z propozycją oryginalnych gadżetów, jak nadruki na koszulki - naprasowanki. Ich druk odbywa się według Państwa indywidualnego projektu. Oznacza to, że Państwo przesyłają nam gotowy projekt prasowanki na koszulkę, który może zawierać dowolną grafikę, logo, hasło, czy dłuższą treść tekstową. Oferujemy możliwość druku prasowanki na koszulki dla dzieci, jak i dorosłych. Nie da się ukryć, że naprasowanka na koszulkę z własną grafiką to świetny sposób na spersonalizowanie swojej odzieży i nadanie jej odpowiedniego charakteru. 

Doskonała jakość i perfekcyjne wykonanie

Naprasowanki na koszulki muszą być trwałe i odporne na różne czynniki. Dlatego ich druk wykonujemy na białym, termotransferowym podkładzie o grubości 0,10 mm w pełnej przestrzeni kolorystycznej CMYK. Dzięki temu otrzymują Państwo trwałą i wytrzymałą prasowankę z pięknie odwzorowaną grafiką. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia nam cyfrowy druk oraz cyfrową technikę cięcia, bez wykrojników. Naprasowanki na koszulki z własnym wzorem wycinamy do kształtu okrągłego/owalnego, prostokątnego/kwadratowego, w tym z narożnikami ostrymi lub zaokrąglonymi, a także do kształtu nieregularnego, który wymaga dodatkowego projektu linii cięcia. 

Naprasowanki na koszulki - jak prawidłowo aplikować?

Naprasowanki na koszulki oferują szerokie możliwości zastosowania, a co ważne, ich aplikacja jest prosta i możliwa do wykonania samodzielnie. Aby umieścić naprasowankę na tkaninie, wystarczy użyć żelazka. Na początku należy oderwać prasowankę z podkładu i umieścić ją w odpowiednim miejscu na tkaninie, folią ku górze. Następnie do prawidłowo umieszczonej prasowanki należy przyłożyć nagrzane do temperatury 160 stopni Celsjusza żelazko i przyciskać przez około 10 sekund. Po wykonaniu tej czynności należy odkleić folię z prasowanki. Dla utrwalenia efektu warto ponownie przyłożyć gorące żelazko do naprasowanki na około 1 sekundę. Aby prasowanka na koszulce długo i dobrze się prezentowała, odzież należy przed praniem wywinąć na lewą stroną i prać w temperaturze max 60 stopni Celsjusza i używać łagodnego detergentu, bez wybielacza. Nie należy również prasować odzieży bezpośrednio przy prasowance.