Trwa wczytywanie produktów

Naklejkon.pl – zamawianie naklejek prostsze i szybsze niż kiedykolwiek!

Szybki czas realizacji i wysoka jakość produktów to jedna z cech rozpoznawczych firmy naklejkon.pl. Firma ta w swojej ofercie posiada szeroki zakres usług związany z przygotowywaniem i sprzedażą naklejek. Dlaczego warto zainteresować się właśnie tą ofertą?

Wejdź do świata naklejek z naklejkon.pl! Sprawdź, co robimy!

Zadowolony klient to najlepsze potwierdzenie wykonywanych usług. Takie podejście charakteryzuje firmę naklejkon.pl. Wśród nabywców produktów i usług tego podmiotu znajdują się przede wszystkim klienci z sektora B2B, a zwłaszcza agencje reklamowe i drukarnie. A ponadto inne usatysfakcjonowane firmy, w tym również klienci indywidualni. Efektem współpracy między jedną i drugą stroną są tysiące zrealizowanych zadań.

Różne oblicza naklejki – bogactwo asortymentu kluczem do sukcesu!

Pierwszą kwestią, jaką trudno pominąć podczas zapoznawania się z asortymentem firmy naklejkon.pl, jest bogactwo proponowanej oferty. Firma w elastyczny sposób dopasowuje się do potrzeb klienta. Uwzględnia potrzeby pojedynczych podmiotów, a także aktualne trendy. Na szeroki wachlarz produktów składają się naklejki określane jako standardowe, czyli tradycyjne naklejki papierowe, foliowe, z folii przeźroczystej, magnetyczne oraz wlepki. Mogą być wycinane, okrągłe, albo wypukłe 3D. To produkty bardzo szeroko wykorzystywane i cenione w reklamie, jak również w handlu.
Kolejną grupą są produkty będące rozwiązaniami branżowymi. Można tu wymienić etykiety na produkty, etykiety cateringowe, a także naklejki z LOGO. Stanowią one nierzadko swego rodzaju wizytówkę firmy.
Ważnym elementem, zajmującym jedno z istotnych miejsc w ofercie firmy naklejkon.pl, są oprócz tego produkty specjalistyczne, czyli stworzone pod wytyczne zamawiającego. Naklejki te mogą mieć dowolny kształt i cechy produktowe. Wymienia się tu m.in.: naklejki foliowe z wysoką odpornością mechaniczną i fizyczną, naklejane super mocnym klejem, mające prestiżowy srebrny wygląd, odporne na słońce, odblaskowe, magnetyczne, lewoczytelne, z klejem kropkowym.

Sprawdź, co możesz zyskać!

Podmioty korzystające z oferty naklejkon.pl cenią tę współpracę za szereg różnych korzyści. Wśród tych najcenniejszych są: oszczędność czasu, wysoka jakość produktów, intuicyjna obsługa platformy zakupowej, a także korzyści płynące z programu partnerskiego. Usługi dopasowane są do każdego odbiorcy.

Oszczędność czasu!

W handlu, choć nie tylko w tej branży, liczy się czas wykonywanych zleceń. Jest to jeden z czynników wpływających na decyzje zakupowe. Pod tym względem firma naklejkon.pl wyróżnia się na tle swojej konkurencji. Termin zamówienia zamyka się w trzech dniach, może być też skrócony do dwóch dni. Jest tak wtedy, kiedy klient zdecyduje się na opcję express. Przesyłki tymczasem dostarcza zaufany kurier UPS i to następnego dnia po realizacji zamówienia.

Wysoka jakość – zaawansowane technologie

Na czas realizacji i mniejsze koszty wykonania zamówień w firmie naklejkon.pl wpływa to, że zamówienia powstają przy użyciu technologii cyfrowej. Do produkcji wykorzystuje się m.in. rozwiązania DigiCut i urządzenia post-presowe. Na uwagę zasługuje ponadto jakość HighQuality, która jest jednym ze znaków rozpoznawczych oferowanych naklejek. Dopełnieniem całości są wysokie moce produkcyjne firmy (ponad 100 tys. arkuszy papieru na dobę), a także to, że produkty wykonuje się w technologii solventowej i laserowej.

Zamawianie bez problemów, czyli intuicyjna obsługa platformy zakupowej

Oferta proponowana przez firmę naklejkon.pl jest bez wątpienia propozycją konkurencyjną dla tradycyjnych drukarni. Bez względu na to, czy jest to oferta skierowana do klientów korzystających z usług sporadycznie, czy stale.
Dużym wsparciem podczas zamawiania produktów są konsultanci, a także jasno opisana ścieżka dokonywania zamówienia. Ponadto istnieje możliwość automatycznego sprawdzania plików i poprawności wydruku, a to za sprawą Systemu Preflight.

Korzyści z programu partnerskiego – daj się zaskoczyć!

Oszczędność czasu podczas składania i realizacji zamówienia, jak również wysoka jakość produktów to jeszcze nie wszystkie korzyści wynikające ze współpracy z firmą naklejkon.pl. Oprócz tego firmy z branży poligraficzno-reklamowej posiadające w ofercie naklejki, etykiety samoprzylepne oraz vlepki, mogą liczyć na korzyści płynące z programu partnerskiego. Zalicza się tu m.in.: system rabatowy, profesjonalne doradztwo, narzędzia online, a także seminaria techniczne i marketingowe.