Trwa wczytywanie produktów

Naklejki ścienne Multi-Arkusz

Naklejki ścienne to łatwy i szybki sposób na efektowną dekorację wnętrza. W Naklejkon proponujemy Państwu naklejki ścienne w Multi-Arkuszu, z których pomocą można łatwo i szybko zmienić wystrój wnętrza domowego, salonu sprzedaży, a nawet biura. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wysokiej jakości i spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Naklejki ścienne w Multi-Arkuszu

Naklejkon oferuje możliwość druku naklejek ściennych w Multi-Arkuszu. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że klient może na jednym arkuszu umieścić projekty naklejek o różnych wymiarach, motywach i kształtach. Dla przykładu: chcąc urozmaicić wystrój ściany w pokoju dziecięcym różnymi motywami, mogą je Państwo zamówić na jednym gotowym arkuszu. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się w przypadku naklejek tematycznych, gdzie na jednym arkuszu mogą się znaleźć różne grafiki, takie jak balony, zwierzątka, postacie z bajek czy inne dowolne motywy. Zamawiając naklejki ścienne w Multi-Arkuszu dajemy Państwu pełną dowolność przy tworzeniu projektu. 

Jakość i trwałość, która Państwa nie zawiedzie

Drukowanie naklejek w Multi-Arkuszu odbywa się przy użyciu najwyższej klasy materiałów oraz z pomocą profesjonalnych maszyn drukarskich. Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego, który umożliwia nam druk naklejek ściennych na najwyższym poziomie. Co więcej, do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie trwałe i wytrzymałe materiały, takie jak biała, ścienna folia z klejem permanentnym. Dzięki temu naklejki ścienne wychodzące spod naszych rąk mają gwarancję długiej żywotności bez widocznych uszkodzeń. Wydruk naklejek ściennych jest ekologiczny i bezwonny - HP Latex®, czyli wykonywany w technologii lateksowej.  

Jak złożyć zamówienie na naklejki ścienne?

Platforma sprzedażowa Naklejkon to producent naklejek ściennych Multi-Arkusz, którego wyróżnia profesjonalne podejście do każdego klienta oraz łatwość składania zamówień. Nasza intuicyjna strona internetowa nowy.naklejkon.pl przeprowadzi Państwa przez wszystkie niezbędne formalności, na których wykonanie wystarczy poświęcić kilka minut. U nas to Państwo składacie gotowy projekt z dowolnie zaprojektowanym Multi-Arkuszem w jednym z formatów: PDF, EPS, TIFF, JPG, natomiast my zajmujemy się całą resztą. Przed złożeniem zamówienia i przesłaniem nam pliku, prosimy o upewnienie się, że arkusz jest przygotowany w całości wraz z linią cięcia, a odstępy między grafikami 2 mm i od krawędzi arkusza 5 mm zostały uwzględnione.