Trwa wczytywanie produktów

Naklejki ścienne

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Czas realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

W kalkulatorach umożliwiamy wybór różnych trybów realizacji. Należy zawsze kierować się wybranym wariantem i planowanym terminem wysyłki, który jest widoczny już w momencie wyceny. Informujemy, że nie rozdzielamy zamówień i jeśli produkty w koszyku mają różne terminy realizacji, to dla całego zamówienia zostaje przyjęty najdłuższy z nich.

Naklejki dla firm

Naklejki na ścianę to jeden z najlepszych i sprawdzonych sposobów na nowoczesną aranżację wnętrz, w tym lokali biurowych. Dzięki nim ściany będą prezentować się ciekawie i bardzo efektownie, a jednocześnie będą podkreślać profesjonalny charakter firmy. W Naklejkon realizujemy zamówienia na druk naklejek ściennych z logo, hasłem reklamowym lub inną, dowolną grafiką, zgodnie z Państwa projektem. Tak zróżnicowana oferta z pewnością spełni wszystkie Państwa wymagania. Serdecznie zapraszamy, aby już teraz poznać nasze naklejki dla firm i dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb.

Szerokie zastosowanie naklejek ściennych dla firm

W Naklejkon wydrukujemy dla Państwa naklejki ścienne z logo firmy o dowolnym kształcie i wymiarze. Dzięki nim można nie tylko uatrakcyjnić wystrój każdego wnętrza, ale także skutecznie zareklamować i wypromować swoją markę. Z naklejkami ściennymi od producenta Naklejkon biuro nabierze profesjonalnego charakteru. Biorąc pod uwagę, że naklejki na ścianę znajdują zastosowanie w wielu, często różnych wnętrzach, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę ich wybór. Nasze ścienne naklejki mogą przedstawiać logo firmy lub graficznie prezentować Państwa ofertę. W ten sposób można przyciągnąć uwagę klientów. Naklejki do biur mogą również przedstawiać hasła motywujące pracowników lub slogany reklamowe. Mogą Państwo również zdecydować się na naklejki z nazwą pomieszczenia, które można umieścić na drzwiach. Będzie to stanowiło duże ułatwienie dla klientów. Drukujemy naklejki w różnych formatach, dzięki czemu można je dopasować do pomieszczeń o różnych metrażach — od tych najmniejszych, po naprawdę duże. Co więcej, można je swobodnie wymieniać, np. wtedy, gdy aktualna oferta ulegnie zmianie lub będą Państwo chcieli wypromować nowy produkt albo dotrzeć do innej grupy odbiorców.

Świetnie wykonane i dobrze prezentujące się naklejki

Prezentowane w tej ofercie naklejki ścienne wykonywane przez drukarnię Naklejkon to produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie trwałe i solidne materiały, a także specjalistyczne urządzenia drukarskie, które tworzą wysokiej jakości, gotowy do użycia produkt. Naklejki drukujemy na mocnej i trwałej białej, matowej folii ściennej z dodatkiem kleju permanentnego, który mocno trzyma się powierzchni, nawet po kilkuletniej ekspozycji. Takie rozwiązania sprawiają, że wybrane naklejki na ścianę będą prezentować się doskonale przez długi czas.

Warto podkreślić, że Naklejkon by Booklet oferuje produkty odporne na wilgoć oraz zmienne temperatury, dlatego mogą być one z powodzeniem stosowane we wszystkich pomieszczeniach wewnątrz budynków. Oferowane naklejki mogą mieć charakter reklamowy, informacyjny lub czysto dekoracyjny. Mogą prezentować Państwa produkty, logo firmowe, czy nazwę firmy. Świetnie sprawdzą się nie tylko w siedzibie firmy, ale także na targach. Warto zastosować je wszędzie tam, gdzie mają Państwo szansę dotrzeć do potencjalnych klientów.

Jak zamówić naklejki ścienne biurowe?

Myślą Państwo o zakupie naklejek do firmy? Szukają Państwo sposobu na wyeksponowanie swojego logo? W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się proponowane przez nas naklejki foliowe na ścianę, które w kilku krokach mogą Państwo zamówić za pośrednictwem naszej platformy wysyłkowej. To proste i bardzo intuicyjne! Nasza strona internetowa jest bezproblemowa w obsłudze. Co więcej, służymy pomocą na każdym etapie zamówienia. Wystarczy wypełnić odpowiednie pola znajdujące się w formularzu zleceniowym, wybrać ilość nakładu oraz dołączyć przygotowany przez Państwa projekt w jednym z formatów: PDF, EPS, TIFF, JPG. Całą resztą zajmiemy się w naszej drukarni, gdzie gwarantujemy niezwykle wysoką jakość wykonania oraz błyskawiczny czas realizacji, nawet do 2 dni roboczych.

Naklejki na ścianę to nie tylko ozdoba, ale także świetna metoda reklamy. Nic więc dziwnego, że bardzo chętnie decyduje się na nią coraz więcej osób, które chcą podkreślić nowoczesny charakter swojego biznesu. Biorąc pod uwagę, jak wysokiej jakości naklejki przygotowaliśmy dla naszych klientów, ich wybór z całą pewnością okaże się satysfakcjonujący. Jeżeli brakuje Państwu pomysłu co do docelowego wykonania naklejek, to bardzo chętnie pomożemy i wspólnie dopasujemy egzemplarze, od których trudno będzie oderwać wzrok. Serdecznie zapraszamy!