Trwa wczytywanie produktów

Naklejki ścienne

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejki ścienne drukowane są w technologii HP Latex® na folii matowej, która odporna jest na wilgoć i promieniowanie słoneczne.
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Pliki do druku powinny zostać wygenerowane (zapisane) w rozdzielczości optymalnej 300 dpi (min. 250 dpi). Uwaga! Przeskalowanie grafik bitowych np. zdjęć, do wyższej rozdzielczości może powodować pojawienie się na wydruku nieoczekiwanych "efektów" a'la piksele czy szumy.

Wymagane spady

Standardowo do druku oczekujemy, że pliki będa miały zdefiniowane spady 2-3 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć w wartość spadów czy 2-3 mm z każdej strony.

Akceptowane formaty plików

Do druku akceptujemy standardowe i popularne formatów funkcjonujące w poligrafii. Aby móc zagwarantować jakość sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe. Podczas tworzenia lub generowania plików do druku należy sprawdzić przestrzeń barwną, w której pracujemy - to może powodować różnice między wydrukiem, a oczekiwaniami.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową. Pamiętaj, aby przy dodawaniu plików wpisać w ich nazwie oczekiwaną ilość, gdyż bez tej informacji nakład zostanie podzielony proporcjonalnie. UWAGA! Ilość jednego wzoru nie może być mniejsza niż 30 sztuk.

Konfekcja i cięcie

Stosujemy kilka wersji konfekcji naklejek, a od wyboru konfekcji zależy sposób cięcia użytków. Konnfekcja czyli w jakij postaci trafią do Ciebie zamówione naklejki jest zwykle powiązany z ich przeznaczeniem.

Zapoznaj się z opisem

Naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to jeden z najlepszych i najbardziej sprawdzonych sposobów na nowoczesną aranżację wystroju wnętrz. Dzięki nim ściany w przestrzeni domowej, salonach sprzedaży, hotelach czy biurach będą prezentować się ciekawie i bardzo efektownie. W Naklejkon realizujemy zamówienia na druk naklejek ściennych z dowolną grafiką, hasłem, logiem czy treścią tekstową, według autorskiego projektu naszych klientów. Tak zróżnicowana oferta z pewnością spełni wszystkie Państwa wymagania.

Szerokie zastosowanie naklejek ściennych

Naklejkiz napisami, oryginalnymi cytatami, pięknymi grafikami czy logiem firmy - w Naklejokon wydrukujemy dla Państwa każdy rodzaj naklejki na ścianę o dowolnym kształcie i wymiarze. Dzięki nim można nie tylko uatrakcyjnić wystrój każdego wnętrza, ale także skutecznie zareklamować i wypromować swoją markę. Z naklejkami ściennymi od producenta Naklejkon Państwa wnętrze nabierze właściwego charakteru i stylu.

Jakość ma znaczenie

Prezentowane w tej ofercie naklejki ściennewykonywane przez drukarnię Naklejkon to produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie trwałe i solidne materiały, a także specjalistyczne urządzenia drukarskie, które tworzą wysokiej jakości, gotowy do użycia produkt. Naklejki drukujemy na mocnej i trwałej białej, matowej folii ściennej z dodatkiem kleju permanentnego, który mocno trzyma się powierzchni, nawet po kilkuletniej ekspozycji. Naklejkon by Booklet będący producentem naklejek ściennych oferuje produkty odporne na wilgoć oraz różne temperatury, dlatego mogą być one z powodzeniem stosowane we wszystkich pomieszczeniach wewnątrz budynków.

Jak zamówić naklejki ścienne?

Myślą Państwo o zmianie aranżacji wnętrza? W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się naklejki foliowe na ścianę, które w kilku krokach mogą Państwo zamówić za pośrednictwem naszej platformy wysyłkowej. Nasza strona internetowa naklejkon.pl jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Wystarczy wypełnić odpowiednie pola znajdujące się w formularzu zleceniowym, wybrać ilość nakładu oraz dołączyć przygotowany przez Państwa projekt w jednym z formatów: PDF, EPS, TIFF, JPG. Całą resztą zajmiemy się w naszej drukarni, gdzie gwarantujemy niezwykle wysoką jakość wykonania oraz błyskawiczny czas realizacji, nawet do 2 dni roboczych.