Trwa wczytywanie produktów

Naklejki ścienne

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

Planowany termin wysyłki jest widoczny już w momencie wyceny i wynosi on ok. 3 dni robocze.

Naklejki ścienne

Naklejki na ścianę to jeden z najlepszych i najbardziej sprawdzonych sposobów na nowoczesną aranżację wystroju wnętrz. Dzięki nim ściany w przestrzeni domowej, salonach sprzedaży, hotelach czy biurach będą prezentować się ciekawie i bardzo efektownie. W Naklejkon realizujemy zamówienia na druk naklejek ściennych z dowolną grafiką, hasłem, logiem czy treścią tekstową, według autorskiego projektu naszych klientów. Tak zróżnicowana oferta z pewnością spełni wszystkie Państwa wymagania.

Szerokie zastosowanie naklejek ściennych

Naklejkiz napisami, oryginalnymi cytatami, pięknymi grafikami czy logiem firmy - w Naklejokon wydrukujemy dla Państwa każdy rodzaj naklejki na ścianę o dowolnym kształcie i wymiarze. Dzięki nim można nie tylko uatrakcyjnić wystrój każdego wnętrza, ale także skutecznie zareklamować i wypromować swoją markę. Z naklejkami ściennymi od producenta Naklejkon Państwa wnętrze nabierze właściwego charakteru i stylu.

Jakość ma znaczenie

Prezentowane w tej ofercie naklejki ściennewykonywane przez drukarnię Naklejkon to produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie trwałe i solidne materiały, a także specjalistyczne urządzenia drukarskie, które tworzą wysokiej jakości, gotowy do użycia produkt. Naklejki drukujemy na mocnej i trwałej białej, matowej folii ściennej z dodatkiem kleju permanentnego, który mocno trzyma się powierzchni, nawet po kilkuletniej ekspozycji. Naklejkon by Booklet będący producentem naklejek ściennych oferuje produkty odporne na wilgoć oraz różne temperatury, dlatego mogą być one z powodzeniem stosowane we wszystkich pomieszczeniach wewnątrz budynków.

Jak zamówić naklejki ścienne?

Myślą Państwo o zmianie aranżacji wnętrza? W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się naklejki foliowe na ścianę, które w kilku krokach mogą Państwo zamówić za pośrednictwem naszej platformy wysyłkowej. Nasza strona internetowa naklejkon.pl jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Wystarczy wypełnić odpowiednie pola znajdujące się w formularzu zleceniowym, wybrać ilość nakładu oraz dołączyć przygotowany przez Państwa projekt w jednym z formatów: PDF, EPS, TIFF, JPG. Całą resztą zajmiemy się w naszej drukarni, gdzie gwarantujemy niezwykle wysoką jakość wykonania oraz błyskawiczny czas realizacji, nawet do 2 dni roboczych.