Trwa wczytywanie produktów

Gdzie można kupić naklejki na ścianę?

Naklejki ścienne są coraz częściej wybieraną ozdobą dziecięcych pokoi i nie tylko. Nadają wnętrzu bajkowy wygląd lub podkreślają zainteresowania domownika. Są także doskonałą alternatywą dla nudnych tapet i malowania ścian. Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości naklejek ściennych, zapraszamy do skorzystania z oferty drukarni Naklejkon!

Gdzie można kupić naklejki na ścianę?

Drukarnia Naklejkon jest cenionym producentem wysokiej jakości produktów. To właśnie tu mogą Państwo złożyć zamówienie na nalepki ścienne, którymi można ozdobić pokój dziecka, nastolatka czy swoje miejsce pracy. Nasze naklejki drukowane są na specjalnej matowej folii odpornej na wpływ promieni słonecznych (nie blakną pod wpływem długiego nasłonecznienia) i wilgoci, a także na zarysowania. Niezależnie od wielkości zamówienia, firma Naklejkon drukuje każdą naklejkę osobno na folii wysokiej jakości, którą łatwo można przykleić na powierzchnię ściany lub w inne dowolne miejsce. Zadruk naklejek wydrukowanych w naszej firmie Naklejkon w technologii HP Latex jest ekologiczny i nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Produkty te są certyfikowane i cechują się błyskawicznym schnięciem, dzięki czemu wybrana nalepka może zostać dostarczona do odbiorcy w krótkim czasie od złożenia zamówienia.

Naklejki ścienne Multi-Arkusz

W drukarni Naklejkon mogą Państwo zamówić pojedyncze sztuki nalepek lub całe arkusze. Opcja Multi-Arkusz to możliwość wydrukowania większej liczby różnych naklejek na jednym dużym arkuszu. Jest to doskonałe rozwiązanie przy drukowaniu naklejek tematycznych, takich jak np. ulubione bajkowe postacie dziecka czy też wzory przedstawiające połączenie fauny i flory. Nalepki w opcji Multi-Arkusz, podobnie jak tradycyjne naklejki ścienne, mają ekologiczny certyfikat HP Latex.

Do tego sprawdzą się:

Jak złożyć zamówienie na naklejki ścienne?

Jeśli nie mają Państwo gotowego pomysłu na naklejkę, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Bardzo chętnie pomożemy, doradzimy i wydrukujemy projekt spełniający indywidualne potrzeby i oczekiwania. W przypadku, gdy mają Państwo już zaprojektowaną naklejkę, wystarczy wypełnić arkusz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie, co pozwoli nam zapoznać się z pomysłem i przejść do jego realizacji. W błyskawicznym tempie naklejki dotrą do Państwa, dzięki czemu w mgnieniu oka będzie można cieszyć się nowym wystrojem salonu czy dziecięcej sypialni. W ofercie drukarni Naklejkon można złożyć zamówienie na naklejki, które chcą Państwo nanieść nawet na nierówną powierzchnię. W takich przypadkach drukujemy nalepki na folii Super-Moc lub standardowo na Easy-Dot (łatwe naklejanie).