Trwa wczytywanie produktów

Naklejki żelowe

Naklejkon oferuje szeroki wybór naklejek żelowych, które dzięki swojej unikatowej formie są w stanie doskonale wyeksponować slogan lub logo marki. Oferujemy naklejki wykonane z bardzo dobrych, wytrzymałych materiałów, odpornych na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. To produkty wyróżniające się dobrą przyczepnością oraz niepowtarzalnym designem, które posłużą przez bardzo długi czas. Naklejki żelowe są wypukłe, co sprawia, że wyróżniają się na tle innych, drukujemy je w przestrzeni kolorystycznej CMYK. Nasza drukarnia naklejek oferuje produkty najwyższej jakości, wykonane techniką 3D, która umożliwia uzyskanie niepowtarzalnych produktów.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Do tego rozwiązania sprawdzą się:

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Oryginalne naklejki żelowe dla branży reklamowej

Nasza oferta jest skierowana do drukarni, agencji reklamowych, działów marketingu, ale również do klientów indywidualnych. Proponujemy Państwu naklejki o dowolnym kształcie i wzorze, które wykonujemy na specjalne, indywidualne zamówienie. Nalepki żelowe znakomicie się sprawdzą także w domu. Można wybrać naklejki z nadrukiem swojego ulubionego aktora lub aktorki czy też bohatera z kreskówki lub książki i nakleić na sprzęt codziennego użytku. Znakomicie będą pasować na motocykl, samochód, smartfon, laptop czy też torbę podróżną. Możliwości użytkowania naklejek żelowych jest wiele, warto wykorzystać wszystkie. Korzystamy z nowoczesnej technologii solwentowej i laserowej, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na produkty jakości HighQuality. W standardzie oferujemy cięcie po obrysie o dowolnym kształcie, dlatego nie ponoszą Państwo kosztów wykrojnika. Możemy przygotować naklejki różnego rodzaju, które będą ściśle dopasowane do Państwa potrzeb. Do każdego zamówienia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić. Standardowy czas realizacji to 3 dni robocze. Interesuje Państwa niestandardowy kształt, wymiar lub nakład? Zapraszamy do kontaktu z nami, wówczas udzielimy niezbędnych informacji.

Dlaczego vlepki żelowe?

Naklejki żelowe to bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli zależy Państwu na niepowtarzalnej, unikatowej formie reklamy. Dzięki temu można zwiększyć rozpoznawalność swojego biznesu i to w bardzo prosty i niedrogi sposób. Jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa każde zamówienie, gdyż dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam wykonanie naklejek w dowolnym kształcie i rozmiarze. W swojej ofercie posiadamy także wysokiej jakości magnesy reklamowe, ulotki, wizytówki, plakaty, foldery składane, zaproszenia, bilety i wiele innych. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na kompleksowe usługi. Serdecznie zachęcamy do wyboru naklejek żelowych z oferty. Nasza drukarnia naklejek działa kompleksowo, proponujemy naklejki najwyższej jakości o dowolnych kształtach dostępne w przystępnych cenach.