Trwa wczytywanie produktów

Naklejki ostrzegawcze

Naklejkon to drukarnia naklejek, w której mogą Państwo znaleźć produkty najwyższej jakości w dobrych cenach. Proponujemy między innymi naklejki ostrzegawcze wykonywane na zamówienie, pozwalające zwiększyć bezpieczeństwo osób przebywających w danym miejscu bądź wybranych przedmiotów. Jesteśmy w stanie wydrukować naklejki w każdym kształcie i rozmiarze, gdyż posługujemy się nowoczesną technologią – stosujemy metody solwentową oraz cyfrową w jakości High Quality.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki ostrzegawcze – gdzie je wykorzystać?

Naklejki ostrzegawcze zwykle są zamawiane przez klientów firmowych, którzy prowadzą zakłady produkcyjne. Stosuje się je najczęściej na maszynach w ramach zachowania ostrożności i stosowania się do konkretnych zasad. Ostrzeżenia, o których informują naklejki ostrzegacze mogą dotyczyć różnego rodzaju zagrożeń, w tym fizycznych, chemicznych i biologicznych. Ponadto można je zastosować w przestrzeniach, w których zależy nam na zwrócenie szczególnej uwagi na konkretną kwestię, związaną bezpośrednio z bezpieczeństwem. Naklejki ostrzegawcze mogą informować o śliskiej podłodze, wysokim napięciu elektrycznym czy też kontakcie z gorącem.

Naklejki ostrzegawcze od Naklejkon

Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo wytrzymałe, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne naklejki ostrzegawcze przeznaczone na paczki, maszyny i nie tylko. Oferujemy produkty wykonane niezwykle precyzyjnie, o dobrym odwzorowaniu kolorów oraz detali. Nasze naklejki sprawdzą się w różnych sytuacjach, współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami. Zachęcamy Państwa do wyboru naklejek ostrzegawczych oraz innych projektów w dowolnym kształcie, rozmiarze oraz wzorze. Przyjmujemy indywidualne zamówienia, a naklejki zazwyczaj są gotowe w ciągu 3 dni roboczych. Zachęcamy także do wybrania opcji ekspres, w tym wypadku czas oczekiwania jest krótszy o 1 dzień. Działamy sprawnie, co więcej jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić. Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy.

Indywidualne projekty i niskie ceny

W Naklejkon oferujemy naklejki przeznaczone do przyklejania na różnych powierzchniach. Możemy przygotować dla Państwa zarówno wersje mini, jak i naklejki wielkoformatowe w zależności od indywidualnych potrzeb oraz upodobań. Oczywiście nie ponoszą Państwo kosztów wykrojnika, jak ma to miejsce w standardowych drukarniach. U nas takie usługi są w cenie. Do naszej oferty wprowadziliśmy także naklejki magnetyczne, wykonane na folii magnesowej, dzięki której ich usunięcie nie stanowi żadnego problemu, prasowanki, etykiety, podkładki stołowe i nie tylko. Wśród naszego asortymentu oprócz naklejek ostrzegawczych wyróżniają się ponadto materiały reklamowe typu bilety, plakaty, ulotki, wizytówki. Działamy kompleksowo i jesteśmy elastyczni, potrafimy pomóc i profesjonalnie doradzić. U nas złożą Państwo indywidualne zamówienie, poinformujemy krok po kroku, jak przygotować prawidłowo plik graficzny.