Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na ścianę kwiaty

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z usługami drukarni etykiet Naklejkon. Nasza oferta została przystosowana do potrzeb klienta, który oczekuje profesjonalnej i rzetelnej obsługi z zakresu usług poligraficznych oraz druku najwyższej jakości naklejek o różnym przeznaczeniu.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki na ścianę z kwiatowym motywem – idealne uzupełnienie każdej aranżacji

Florystyczne motywy są niezwykle wdzięczne i pełne uroku, dlatego cieszą się tak dużym zainteresowaniem, a także popularnością wśród osób w każdym wieku. Wzory tego rodzaju można spotkać nie tylko w modzie i kosmetyce, ale również w trendach wnętrzarskich. Właśnie z tego względu tak doskonałą propozycję stanowią naklejki na ścianę w kwiaty, które pięknie udekorują każdą przestrzeń. Tego rodzaju elementy ozdobne mogą z powodzeniem stać się alternatywą dla obrazów i plakatów. Warto je zastosować w sypialni, pokoju dziecięcym czy jadalni. Kwiatowe motywy mogą mieć różną kolorystykę, a tworzenie za ich pomocą ciekawych mozaik idealnie dopełni zarówno nowoczesną, jak i klasyczną aranżację.

Naklejkon – marka godna zaufania

Firma Naklejkon od wielu lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zaopatrując wiele domów oraz placówek w wysokiej jakości materiały reklamowe i ozdobne. W naszej bogatej ofercie znajduje się między innymi usługa wydruku naklejek. Nasza drukarnia etykiet wytwarza produkt na podstawie projektu nadesłanego od klienta, następnie ustala kształt cięcia, które może być prostokątne, okrągłe lub nieregularne, prowadzone po linii dostarczonej wraz z projektem grafiki. Dzięki tej możliwości Naklejkon jest w stanie wydrukować jakościowe naklejki na ścianę w kwiaty do ozdoby pokoju dziecięcego i wielu innych pomieszczeń.

Profesjonalna i szybka obsługa

Naklejkon oferuje szybką i pozbawioną zbędnych formalności procedurę realizacji wszelkich zamówień. Na naszej stronie internetowej, po wybraniu odpowiedniej usługi, podaniu wymiarów, nakładu i sposobu cięcia, system wskaże koszt usługi wraz z terminem realizacji. Ostatnim krokiem jest przesłanie drogą elektroniczną do drukarni stosownej grafiki wraz z ewentualną linią cięcia. Tak wygodna i ergonomiczna forma zamawiania sprawia, że oczekiwane naklejki na ścianę w kwiaty zostaną wydrukowane, zapakowane i wysłane sprawnie, szybko i profesjonalnie. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z kompleksowych i profesjonalnych usług drukarskich oraz poligraficznych oferowanych przez Naklejkon. Bez względu na planowany nakład, gwarantujemy, że każdy zamówiony produkt wykonany zostanie z dbałością o każdy szczegół i z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.