Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na ścianę do salonu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą drukarni etykiet Naklejkon. Oferujemy bogaty pakiet usług związanych z produkcją wysokojakościowych naklejek o wszechstronnym zastosowaniu. Asortyment drukarni Naklejkon od lat służy w wielu gospodarstwach oraz placówkach handlowych jako schludny i wyraźny nośnik informacji bądź reklamy

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Do tego rozwiązania sprawdzą się:

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki na ścianę do salonu – sposób na szybką metamorfozę wnętrza

Oferowane naklejki na ścianę do salonu to znakomita alternatywa dla obrazów, plakatów i zdjęć. Za ich pomocą można zupełnie odmienić wnętrze pokoju dziennego i przeprowadzić w nim szybką metamorfozę niskim kosztem. Nudne ściany w mgnieniu oka nabiorą charakteru, a pomieszczenie stanie się odświeżone. Wśród najczęściej wybieranych motywów do salonu znajdują się nowoczesne wzory geometryczne, kwiatowe, a także nawiązujące do zainteresowań domowników. Wśród nich znajdują się także hasła motywujące na każdy dzień, które poprawiają nastrój po powrocie do domu po ciężkim dniu czy nieprzespanej nocy. Zastosowanie naklejek na ścianę do salonu pozwoli również odłożyć planowany remont w czasie, co jest ich kolejną zaletą.

Gwarancja jakości i wyboru

Naklejkon oferuje wiele opcji podczas wyboru odpowiedniego materiału, na który zostanie naniesiony projekt graficzny. Naklejki na ścianę do salonu mogą zostać wykonane z folii z laminatem bądź bez. Za to naklejki podłogowe potrzebują innego, mocniejszego surowca, który będzie w stanie wytrzymać większą eksploatację i działanie czynników mechanicznych. Bogata oferta od Naklejkon oznacza brak kompromisów na drodze do jakości. Dzięki naszej drukarni wysokojakościowe naklejki na ścianę do salonu mogą trafić w ręce zamawiającego szybko i sprawnie.

Sprawdzony producent naklejek i etykiet

Oferta drukarni etykiet Naklejkon skierowana jest do klientów, którzy oczekują dużej swobody podczas wybierania poszczególnych parametrów zamawianych artykułów. Wszystkie zamówione naklejki na ścianę do salonu mogą zostać wycięte w dowolnym kształcie przy pomocy cyfrowych wykrojników. Ścieżka cięcia jest ustalana osobiście przez klienta i dostarczana wraz z projektem grafiki mającej znaleźć się na produkcie końcowym. Cyfrowa metoda cięcia arkuszy jest szybsza i bardziej precyzyjna niż korzystanie z klasycznych wykrojników, które nie oferują tak wielu opcji wyboru kształtu naklejek. Drukarnia Naklejkon oferuje wycinanie po obrysie jako usługę standardową, która nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty, gwarantujemy jakość usług i produktów podyktowane wieloletnim doświadczeniem w branży. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi.