Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na maszyny budowlane

Naklejki na maszyny budowlane spełniają różne funkcje. Ich głównym zadaniem jest jednak zapewnienie bezpieczeństwa osobom korzystającym z danej maszyny, a także wszystkim innym, nie zawsze rozmyślnie traktujących informacje o niewchodzeniu na teren budowy itp. Co ważne, etykiety na maszyny budowlane mogą występować w różnej formie, wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań klienta. Przede wszystkim na indywidualne zamówienie tworzy się oznaczenia znajdujące się na naklejkach, ale również sam kształt i wymiary przylepek. Zawsze jednak produkty te wykonane są z należytą starannością, aby po naklejeniu służyły przez długi czas.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Zastosowanie nalepek na maszyny budowlane

Nalepki na maszyny budowlane są wytrzymałe, odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, a co za tym idzie, możliwości ich wykorzystania jest wiele. Przede wszystkim stosuje się je do oznaczenia marek i modeli maszyn budowlanych. Co więcej, z ich pomocą można w prosty sposób przekazać informację dotyczącą bezpiecznej eksploatacji konkretnej maszyny. Na naklejkach umieszcza się znaki mówiące o tym, co jest kategorycznie zabronione, jak należy użytkować dany sprzęt i o czym pamiętać, pracując blisko niego. Funkcja informacyjna, ostrzegawcza, a także estetyczna to trzy powody, dla których najczęściej stawia się na etykiety na maszyny budowlane. Największym zainteresowaniem cieszą się w przemyśle produkcyjnym, gdzie dochodzi do łączenia elementów w celu stworzenia maszyny. Zakłady, w których pracownicy korzystają ze specjalistycznego sprzętu budowlanego, aby wykonać zlecone im zadania, to również miejsca, gdzie wykorzystuje się przylepki. Etykiety te wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu można z nich korzystać na częściach maszyny budowlanej nagrzewających się podczas pracy. Naklejki na sprzęt budowlany drukowane są z folii odpornej na uszkodzenia mechaniczne, przecięcia, zadrapania, czy też szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, między innymi śnieg, deszcz, promienie słoneczne czy wiatr. Naklejki na maszyny budowlane mogą zostać wykonane według konkretnego projektu klienta, mają Państwo również do dyspozycji wiele uniwersalnych wzorów. Co więcej, istnieje możliwość zlecenia druku naklejek o każdym kształcie i wymiarach.

Naklejki na sprzęt budowlany

Etykiety na urządzenia budowlane występują w wersji laminowanej. Są odporne na wysokie i skrajnie niskie temperatury. Do ich tworzenia wykorzystuje się najwyższej jakości folię. Oznaczenia znajdujące się na każdej naklejce mają przetrwać wiele lat użytkowania. Mogą znaleźć się na koparkach, wywrotkach, dźwigach, żurawiach budowlanych, wózkach widłowych i sprzęcie o mniejszej wadze i wymiarach. Naklejki foliowe sprawdzą się między innymi w przypadku mieszadeł, pilarek, wycinarek, szlifierek kątowych itp. Wszędzie, gdzie konieczna jest identyfikacja maszyny budowlanej, forma informacyjna, ale również reklamowa (naklejki z logo i nazwą producenta).