Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na lustro

Drukarnia etykiet Naklejkon to ceniony producent wysokiej klasy naklejek na lustro oraz wiele innych powierzchni. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu produkcji nalepek i etykiet na każdą okazję. Artykuły poligraficzne i reklamowe od Naklejkon z pewnością sprawdzą się w każdym domu lub biurze.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki na lustro – idealna dekoracja wnętrza

Oferowane naklejki na lustro to idealny sposób na urozmaicenie wnętrza i jednocześnie odświeżenia starych przedmiotów. Taki niewielki gadżet może znakomicie ozdobić każde lustro, które może w mgnieniu oka zyskać zupełnie nowy charakter. Na tego rodzaju powierzchnie znakomicie sprawdzą się motywy kwiatowe i geometryczne, które subtelnie ozdobią szklaną powierzchnię, jednocześnie nie ograniczając funkcji praktycznej danego lustra. Naklejki można wykorzystać zarówno na mniejsze, jak i większe lustrzane tafle – wolnostojące, biurkowe, ścienne oraz te, którymi uzupełnione są drzwi od szafy.

Etykiety w wielu wariantach do wyboru

Klienci, którzy oczekują kompleksowej i rzetelnej obsługi w kwestii wydruku naklejek i etykiet, z pewnością znajdą u nas opcję dostosowaną do swoich potrzeb. Oferujemy wiele wariantów, które pozwolą uzyskać produkt zgodny z wszelkimi oczekiwaniami. Nasze naklejki na lustro mogą być wykonane na przeźroczystej lub białej folii. Projektanci ciekawych wizualnie vlepek mogą liczyć na szybki wydruk na wysokiej jakości papierze. Istnieje nawet możliwość przeniesienia projektu graficznego na prasowankę do odzieży. Nasz bogaty wybór z pewnością zadowoli osoby szukające dużego wyboru i swobody.

Indywidualny projekt wedle wytycznych klienta

Naklejkon oferuje rozwiązania, które pozwalają stworzyć wysokiej jakości naklejki na lustro, w pełni dostosowane do swojego przeznaczenia. Nalepki z przeźroczystym tłem znajdą również zastosowanie jako nośnik informacji na szybach. Duża wszechstronność artykułów od Naklejkon sprawia, że jest to drukarnia, która pozwala zrealizować wszystkie potrzebne zamówienia w jednym miejscu. Proces zamawiania produktów jest bardzo prosty i nie trwa długo. Po wybraniu odpowiedniego rodzaju naklejki lub etykiety wystarczy wpisać wymiary produktu końcowego, nakład, wybrać rodzaj laminatu i kształt cięcia arkuszy. Całkowity koszt usługi wraz z planowaną datą wysyłki zostanie automatycznie przedstawiony klientowi, co sprawia, że wszystkie najistotniejsze informacje są do natychmiastowego wglądu. Serdecznie zapraszamy do współpracy.