Trwa wczytywanie produktów

Naklejki bezklejowe

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Czas realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejek bezklejowych można z powodzeniem użyć na witrynach sklepowych, lustrach, czy innych płaskich powierzchniach tego typu. Są łatwe w aplikacji i równie łatwo się je odkleja. Nie pozostawiają śladów po odklejeniu. UWAGA! Naklejek bezklejowych nie można używać na porowatych powierzchniach, takich jak ściany, płyty OSB. Naklejki drukowane na podłożu koloru białego.
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

W kalkulatorach umożliwiamy wybór różnych trybów realizacji. Należy zawsze kierować się wybranym wariantem i planowanym terminem wysyłki, który jest widoczny już w momencie wyceny. Informujemy, że nie rozdzielamy zamówień i jeśli produkty w koszyku mają różne terminy realizacji, to dla całego zamówienia zostaje przyjęty najdłuższy z nich.

Naklejki bezklejowe

Pozbawione kleju, a jednak doskonale trzymające się podłoża — o czym mowa? Oczywiście o naklejkach bezklejowych, w których zamiast substancji lepiących (kleju), wykorzystuje się warstwę silikonu, która łączy się z powierzchnią za pomocą cząsteczek. Dzięki temu naklejki bezklejowe zyskują dwie bardzo ważne zalety: po pierwsze, bardzo łatwo odchodzą od powierzchni, bez pozostawiania jakichkolwiek śladów, a po drugie, można je stosować wielokrotnie, przy czym za każdym razem trzymają się i wyglądają tak samo dobrze. Serdecznie zachęcamy do tego, aby poznać dostępne w naszej ofercie naklejki bezklejowe, czyli kolejne produkty, które zostały wykonane z dbałością o każdy detal.

Idealne do gładkich i równych powierzchni naklejki bezklejowe

Już wielokrotnie wspominaliśmy o tym, że naklejki to świetny sposób, aby skutecznie zareklamować swoją firmę, czy oznakować konkretne produkty. Niestety zwykłe naklejki po dłuższym czasie ekspozycji mogą przywierać do powierzchni, a ich usunięcie staje się wówczas nie lada problemem, chociażby ze względu na to, że wymaga poświęcenia sporej ilości czasu. Można tego uniknąć, wybierając naklejki bezklejowe z oferty drukarni internetowej Naklejkon by Booklet.

Ten innowacyjny rodzaj naklejek, który Państwu oferujemy, jest całkowicie pozbawiony kleju. Zastąpiono go warstwą silikonu, która nie ma właściwości klejących, jednak świetnie przywiera do każdej gładkiej i równej powierzchni. Sprawdza się więc doskonale na podłożach szklistych i gładkich, takich jak szyby, witryny, elementy metalu czy plexi, ale również na powierzchniach matowych, takich jak monitory, sprzęt RTV czy AGD. Ich zastosowanie może być naprawdę różnorodne. Stawiając na druk naklejek, które nie wymagają użycia kleju, wybierają Państwo zarówno łatwe do usunięcia, jak i świetnie prezentujące się produkty.

Naklejki bezklejowe, czyli łatwe oklejanie, bez widocznych zabrudzeń!

Jeśli chociaż raz usuwali Państwo naklejkę z ekranu smartfona lub telewizora, to wiedzą, czym jest naklejka bezklejowa. Ich niepodważalną zaletą jest brak warstwy kleju, która w większości przypadków pozostawia po odklejeniu zabrudzenia, nierzadko trudne, a zarazem bardzo czasochłonne do usunięcia. W przypadku naklejek bezklejowych tego rodzaju problem nie występuje. Szczególną rolę odgrywa tutaj specjalna warstwa silikonu, która przywiera do każdej gładkiej i równej powierzchni, jednak nie łączy się z nią przy pomocy substancji kleistej. Po usunięciu naklejki nie pozostaną żadne widoczne ślady. Co więcej, takie naklejki można stosować wielokrotnie bez utraty właściwości przylegania. Ważne jest jednak, aby powierzchnia, na której będą Państwo umieszczać naklejkę, była czysta, gładka i sucha. Warto również upewnić się, że powierzchnia, do której będą przylegać zamówione produkty, nie jest tłusta. Dzięki temu naklejki bezklejowe bardzo dobrze się przyczepią, a w momencie, gdy będą je Państwo chcieli usunąć — odejdą bez najmniejszego problemu.

Naklejki bezklejowe z własnym wzorem

Naklejki bezklejowe to znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż tradycyjne naklejki z klejem w przypadku krótkookresowych aplikacji. W drukarni internetowej Naklejkon by Booklet mogą Państwo zamówić ten rodzaj naklejek według własnego, autorskiego projektu. W przypadku naklejek bezklejowych z własnym wzorem oferujemy możliwość druku z wykorzystaniem opcji Multi-Motyw, gdzie w ramach jednego nakładu mogą Państwo zamówić kilka wzorów naklejek o takim samym wymiarze. To sprawia, że wybrane naklejki mogą prezentować się dokładnie tak, jak sobie Państwo zaplanują. Co więcej, dotyczy to i kolorów, kształtów, a nawet docelowej wielkości wybranych egzemplarzy. Te wszystkie cechy sprawiają, że nasze naklejki bezklejowe są bardzo chętnie wybierane nawet przez stosunkowo wymagających klientów.

Naklejki wykonane na zamówienie

Dzięki temu, że nasze naklejki mogą przyjmować różne formy, to dopasowanie tych odpowiednich zdaje się nie być żadnym problemem. Jeżeli interesują Państwa właśnie naklejki bezklejowe, warto wiedzieć, że w naszej firmie nacinamy kształty okrągłe/owalne, prostokątne/kwadratowe, w tym z ostrymi lub zaokrąglonymi narożnikami oraz kształty nieregularne, które wymagają dodatkowo projektu linii cięcia. Oferujemy możliwość pełnokolorowego druku naklejek realizowanego na sztuki. Udowadniamy, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby naklejki bezklejowe nie mogły zwracać na siebie uwagi, właśnie ze względu na swoje charakterystyczne wykonanie.

Druk naklejek to coś, czym zajmujemy się od lat. Dzięki temu prezentowane przez nas naklejki bezklejowe mogą zostać wykonane dokładnie w taki sposób, jaki zażyczy sobie klient. Jeżeli zaś brakuje Państwu pomysłu na realizację, a jednocześnie nasze naklejki są czymś, co Państwa zainteresowało, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pomożemy dopasować zarówno interesujący kształt, jak i rozmiar, czy docelowe wykończenie wybranych naklejek. Wszystko po to, aby zakupy w Naklejkon były maksymalnie satysfakcjonujące. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i propozycje. Zapraszamy!