Trwa wczytywanie produktów

Naklejki bezklejowe

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejek bezklejowych można z powodzeniem użyć na witrynach sklepowych, lustrach, czy innych płaskich powierzchniach tego typu. Są łatwe w aplikacji i równie łatwo się je odkleja. Nie pozostawiają śladów po odklejeniu. UWAGA! Naklejek bezklejowych nie można używać na porowatych powierzchniach, takich jak ściany, płyty OSB. Naklejki drukowane na podłożu koloru białego.
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

Planowany termin wysyłki jest widoczny już w momencie wyceny i wynosi on ok. 3 dni robocze.

Naklejki bezklejowe

Pozbawione kleju, a jednak doskonale trzymające się podłoża - o czym mowa? Oczywiście o naklejkach bezklejowych, w których zamiast substancji lepiących (kleju), wykorzystuje się warstwę silikonu, która łączy się z powierzchnią za pomocą cząsteczek. Dzięki temu naklejki bezklejowe zyskują dwie bardzo ważne zalety: po pierwsze, bardzo łatwo odchodzą od powierzchni, bez pozostawiania jakichkolwiek śladów, a po drugie, można je stosować wielokrotnie, przy czym za każdym razem trzymają się i wyglądają tak samo dobrze. 

Idealne do gładkich i równych powierzchni

Naklejki to świetny sposób, aby skutecznie zareklamować swoją firmę, czy oznakować produkty. Niestety zwykłe naklejki po dłuższym czasie ekspozycji mogą przywierać do powierzchni, a ich usunięcie staje się wówczas nie lada problemem. Można tego uniknąć, wybierając naklejki bezklejowe z oferty drukarni internetowej Naklejkon by Booklet. Ten innowacyjny rodzaj naklejek, który Państwu oferujemy, jest całkowicie pozbawiony kleju. Zastąpiono go tutaj warstwą silikonu, która nie ma właściwości klejących, jednak świetnie przywiera do każdej gładkiej i równej powierzchni. Sprawdza się więc doskonale na podłożach szklistych i gładkich, takich jak szyby, witryny, elementy metalu czy plexi, ale również na powierzchniach matowych, takich jak monitory, sprzęt RTV czy AGD. 

Łatwe oklejanie, bez widocznych zabrudzeń!

Jeśli chociaż raz usuwali Państwo naklejkę z ekranu smartfona lub telewizora, to wiedzą, czym jest naklejka bezklejowa. Ich niepodważalną zaletą jest brak warstwy kleju, która w większości przypadków pozostawia po odklejeniu zabrudzenia, nierzadko trudne do usunięcia. W przypadku naklejek bezklejowych, czyli statycznych tego rodzaju problem nie występuje. Szczególną rolę odgrywa tutaj specjalna warstwa silikonu, która przywiera do każdej gładkiej i równej powierzchni, jednak nie łączy się z nią przy pomocy substancji kleistej. Po usunięciu naklejki statycznej, nawet po długim czasie ekspozycji, nie pozostaną żadne widoczne ślady. Co więcej, takie naklejki można stosować wielokrotnie bez utraty właściwości przylegania. Ważne jest jednak, aby powierzchnia, na której będą Państwo umieszczać naklejkę, była czysta, gładka i sucha. 

Naklejki bezklejowe z własnym wzorem 

Naklejki wielorazowe syntetyczne to znacznie wygodniejsze i zdecydowanie tańsze rozwiązanie, niż tradycyjne naklejki z klejem. W drukarni internetowej Naklejkon by Booklet mogą Państwo zamówić ten rodzaj naklejek według własnego, autorskiego projektu. W przypadku naklejek bezklejowych z własnym wzorem oferujemy możliwość druku z wykorzystaniem opcji Multimotyw, gdzie w ramach jednego nakładu mogą Państwo zamówić kilka wzorów naklejek o takim samym wymiarze. Nacinamy kształty okrągłe/owalne, prostokątne/kwadratowe, w tym z ostrymi lub zaokrąglonymi narożnikami oraz kształty nieregularne, które wymagają dodatkowo projektu linii cięcia. Dostarczony przez Państwa projekt wykonujemy standardowo na białej, błyszczącej folii pokrytej warstwą silikonu. Oferujemy możliwość pełnokolorowego druku naklejek statycznych realizowanego na sztuki.