Trwa wczytywanie produktów

Naklejki – góry

Kolorowe naklejki z indywidualnie zaprojektowaną grafiką mogą być świetnym zabiegiem marketingowym lub oryginalną dekoracją, umieszczoną na przykład na ścianie lokalu usługowego. Naklejki w każdej możliwej postaci znajdą Państwo w ofercie naszej firmy - jedną z propozycji są te wykonywane na indywidualne zamówienie klienta.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Realizujemy indywidualne projekty i wizje naszych klientów

Naklejkon to nowoczesna drukarnia naklejek oferująca klientom między innymi wysokiej jakości naklejki, w tym projekty o określonych kształtach i tematyce. Wśród dostępnych propozycji mogą Państwo zlecić nam wykonanie naklejek przedstawiających góry, które przeznaczone na przykład do scrapbookingu lub wykorzystać je w inny sposób. Tego typu produkty świetnie sprawdzą się zarówno jako element dekoracyjny, jak i reklamowy. Warto wiedzieć, że górskie motywy są niezwykle atrakcyjne wizualnie, mogą optycznie powiększyć przestrzeń, a także wprowadzić do wnętrz harmonijną atmosferę. Nasze naklejki wykonujemy z wykorzystaniem technologii solventowej i laserowej – ogromną popularnością cieszą się również naklejki elektrostatyczne tworzone w technologii bezklejowej.

Stawiamy na najwyższą jakość wykonania i materiały nadające się do recyklingu

Naklejki – góry oraz inne, tematyczne nalepki dostępne w naszej ofercie to najwyższej jakości produkty dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom. W odróżnieniu od tradycyjnych drukarni, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa naklejki o dowolnym kształcie bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Finalnym produktem są pojedyncze naklejki o różnych wymiarach lub gotowe arkusze o formacie zbliżonym do A4 – koszt konkretnej realizacji zależy od kilku parametrów i możliwy jest do oszacowania za pomocą kalkulatora dostępnego na naszej stronie. Z pewnością wielu z Państwa doceni również fakt, że oferowane przez nas naklejki zostały wykonane z materiałów, które nadają się do recyklingu.

Oferujemy również usługi poligraficzne i szeroki wybór materiałów reklamowych

Nasza drukarnia to miejsce, w którym umożliwiamy Państwo nie tylko zamówienie naklejek przedstawiających góry w wielu różnych wariantach. Dokładamy wszelkich starań, by zaoferować naszym klientom bardziej kompleksowe rozwiązania, dlatego wzbogaciliśmy ofertę o między innymi materiały poligraficzne wykonywane na zamówienie – wśród nich znajdą Państwo na przykład ulotki, plakaty, wizytówki czy składane foldery reklamowe. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu - oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.