Trwa wczytywanie produktów

Naklejki fluorescencyjne

Naklejkon to drukarnia oferująca zarówno usługi poligraficzne, jak i różnego rodzaju materiały marketingowe, w tym naklejki dedykowane odbiorcom prywatnym oraz instytucjom. Jedną z propozycji są naklejki fluorescencyjne, które przygotowujemy zgodnie z wytycznymi klienta.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Czym wyróżniają się naklejki fluorescencyjne?

Naklejki fluorescencyjne różnią się od standardowych tym, iż świecą w nocy po ich naświetleniu, dzięki czemu można je na wiele sposobów wkomponować do każdego mieszkania i firmy. W domu znakomicie się sprawdzą jako niewielkie gwiazdki, które świecą w pokoju dziecięcym tuż po zgaszeniu światła. Dają znakomity efekt, który maluchy wprost uwielbiają. Naklejki fluorescencyjne mogą także pełnić rolę zabezpieczającą. Można je umieścić np. na schodach lub na drzwiach czy nawet na niewielkich stopniach. Dzięki temu skutecznie chronią domowników oraz pracowników w wybranej firmie przed przewróceniem się lub uderzeniem w niewidoczną na pierwszy rzut oka przeszkodę.

Gotowe produkty i naklejki wykonywane na indywidualne zamówienie

Nasza platforma do sprzedaży naklejek online to miejsce, w którym znajdą Państwo szeroki wybór naklejek wykonanych w dwóch technologiach - laserowej (naklejki papierowe) oraz solwentowej (naklejki foliowe). Wszystkim klientom oferujemy produkty odznaczające się jakością High Quality - obok gotowych propozycji, które mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie, realizujemy także indywidualne projekty. W odróżnieniu do tradycyjnych drukarni, wykorzystujemy technologię cyfrową - z jej pomocą wykonujemy między innymi naklejki fluorescencyjne w różnych kształtach i o różnym przeznaczeniu.

Zalety naklejek fluorescencyjnych od Naklejkon

Naklejki fluorescencyjne to jedna z propozycji dostępnych w ofercie naszej drukarni - wykonujemy je na zamówienie zgodnie z wytycznymi podanymi przez klienta. Naklejki wycinamy za pomocą cyfrowych ploterów tnących, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyciąć wiele niestandardowych kształtów - czas realizacji takiego zlecenia wynosi 3 dni robocze. Mogą Państwo również skorzystać z opcji ekspresowej - wtedy okres realizacji ulegnie skróceniu do 2 dni roboczych. Naszym klientom gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość wykonania, ale również fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu - chętnie pomagamy też w wyborze produktów dokładając wszelkich starań by byli Państwo w 100% usatysfakcjonowani z wykonanej usługi.