Trwa wczytywanie produktów

Naklejki papierowe neonowe

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Czas realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejki drukowane na powlekanym, barwionym w masie papierze o neonowych kolorach: zielony, żółty, pomarańczowy, czerwony. Podłoże posiada unikatowy odcień, który wyróżnia naklejkę i sprawia, że nie sposób jej nie zauważyć. Sprawdzi się jako etykieta informacjyna, identyfikacyjna czy ostrzegawcza.
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

W kalkulatorach umożliwiamy wybór różnych trybów realizacji. Należy zawsze kierować się wybranym wariantem i planowanym terminem wysyłki, który jest widoczny już w momencie wyceny. Informujemy, że nie rozdzielamy zamówień i jeśli produkty w koszyku mają różne terminy realizacji, to dla całego zamówienia zostaje przyjęty najdłuższy z nich.

Naklejki papierowe neonowe

Naklejkon by Booklet to nowoczesna platforma sprzedażowa, w której ofercie znajdą Państwo szeroki wariant gadżetów reklamowych. Naszym flagowym produktem są naklejki papierowe neonowe, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród wielu naszych klientów. Ten rodzaj naklejek stanowi świetną bazę reklamową, ale także informacyjną i ostrzegawczą. Szeroki wybór neonowych kolorów pozwoli zachować ciekawą estetykę dostosowaną do potrzeb Państwa firmy. 

Naklejki w efektownych, neonowych kolorach 

Naklejki drukowane na kolorowym, jaskrawym papierze o bardzo intensywnych i żywych kolorach to produkty, które w szczególny sposób potrafią zwrócić na siebie uwagę i zachęcić potencjalnego klienta do skorzystania z usługi lub kupna produktu. Idealnie podkreślają najważniejsze elementy przekazu, takie jak oferty specjalne, promocje, wyprzedaże, czas trwania takich ofert, a także ceny. Stanowią także zdecydowany sposób przekazywania informacji ostrzegawczych. Niezależnie od tego, w jakim otoczeniu będą się znajdowały, neonowe naklejki papierowe, zawsze będą wyraźnie się odznaczały. W gamie dostępnych, neonowych barw znalazły się cztery kolory: neonowy żółty, neonowy zielony, neonowy czerwony oraz neonowy pomarańczowy. To Państwo zdecydują, który kolor jest bardziej odpowiedni.

Perfekcyjne wykonanie

W prowadzeniu własnej firmy ważne jest to, aby wyróżniać się na tle konkurencji. Z całą pewnością można to osiągnąć, wybierając jako formę reklamy neonowe naklejki papierowe. Zachwycają one nie tylko ciekawym efektem wizualnym, ale przede wszystkim doskonałym wykonaniem. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały oraz nowoczesne urządzenia drukarskie, które w połączeniu tworzą pełnowartościowy, gotowy do użycia produkt. Druk papierowych naklejek neonowych wykonujemy w technologii cyfrowej w przestrzeni kolorystycznej CMYK, nacinając je od góry po kształcie. Zaprojektowana przez Państwa grafika zostanie przez nas perfekcyjnie odwzorowana w druku. Dzięki temu otrzymacie Państwo gotowe, pocięte na sztuki lub na arkuszach, neonowe naklejki papierowe z własnym wzorem

Opcje dodatkowe

Oferta druku neonowych naklejek papierowych obejmuje możliwość skorzystania z opcji Multimotyw, gdzie w ramach jednego nakładu mogą Państwo zamówić kilka wzorów naklejek o takich samych parametrach. To bardzo wygodne, ale także korzystne cenowo rozwiązanie. Wybierając neonowe naklejki papierowe z własnym wzorem od Naklejkon by Booklet, mogą Państwo zdecydować się na opcję dodatkową, czyli pokrycie naklejek specjalnym, błyszczącym lub matowym laminatem, który nie tylko znacząco zwiększa ich walory estetyczne, ale przede wszystkim zabezpiecza przed urazami mechanicznymi. Neonowe naklejki papierowe nie są odporne na czynniki atmosferyczne, dlatego należy stosować je wyłącznie wewnątrz budynków.