Trwa wczytywanie produktów

Naklejki 3D da dzieci

Naklejki 3d dla dzieci od Naklejkon cieszą się bardzo dużą popularnością wśród maluchów, rodziców oraz pedagogów. Nasze nalepki mogą służyć jako wyróżnik wyposażenia szkolnego, szafek, podręczników, zeszytów, dodatek do nagród, zamówień i nie tylko. Bez wątpienia sprawdzą się na wiele okazji, gdyż można przykleić je na wielu powierzchniach. Proponujemy naklejki foliowe oraz papierowe, cechujące się dużą trwałością, wytrzymałością oraz dobrym odwzorowaniem kolorów.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

W dowolnym kształcie bez kosztów wykrojnika

W Naklejkon drukujemy w technologii solventowej i laserowej w jakości HighQuality. Nasze naklejki 3d dla dzieci mogą mieć dowolne kształty, gdyż są nacinanie z pominięciem drogich wykrojników. W przeciwieństwie do tradycyjnych drukarni korzystamy wyłącznie z innowacyjnych, nowoczesnych technologii, co umożliwia naszym klientom znaczne obniżenie kosztów zakup naklejek. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie od kilku do kilku tysięcy sztuk i to w bardzo krótkim czasie. Wszystkie naklejki są produkowane w przestrzeni kolorystycznej CMYK. Do najczęściej wybieranych motywów należą księżniczki, bajkowi bohaterowie, strażacy, zwierzęta, chmurki, tęcze, gwiazdki i baloniki. To wzory kojarzące się z dziecięcym światem i zainteresowaniami maluchów, dlatego takimi motywami najchętniej zdobimy wnętrze pokoju czy używanych przez dziecko akcesoriów. Maluchy uwielbiają również naklejkami wypełniać swoje pamiętniki czy kolorowanki, co daje im mnóstwo radości. Niezależnie od wybranego wzoru naklejek 3d dla dzieci, mogą mieć Państwo pewność co do tego, że będziemy w stanie zrealizować zamówienie bez żadnych problemów. Oczywiście w ramach jednego nakładu można wybrać kilka motywów. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze, przy czym dostępna jest także opcja ekspres, w tym wypadku czas oczekiwania skraca się do 2 dni. Dokładamy wszelkich starań, aby móc oferować produkty na najwyższym poziomie, przykładamy także dużą wagę do jakości obsługi klienta.

Nowoczesne techniki druku

Naklejki wytwarzane przez Naklejkon to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe, solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dajemy duży wybór opcji, możemy dostosować wygląd naklejek do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klientów. Personalizujemy swoje produkty, co sprawia, że każdy klient wychodzi od nas zadowolony. Naklejki mają dobrą przestrzeń barwną i czytelny nadruk, są trwałe i co równie istotne, mogą mieć dowolny kształt. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do nawiązania z nami współpracy. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo.