Trwa wczytywanie produktów

Etykiety na pojemniki kuchenne

Porządek i segregacja w kuchni to kwestie fundamentalne. Mnogość pojemników występujących w tym pomieszczeniu może przytłaczać. O ile w niektórych przypadkach (jeśli pojemnik jest przezroczysty), wiadomo, co znajduje się wewnątrz, czasem jednak rozróżnienie nie jest to takie proste (cukier/sól). Stąd etykiety na pojemniki kuchenne, które wszystko ułatwią. To nośniki informacji przede wszystkim dla klientów końcowych, domowników, członków rodziny. Chcemy jednak zachęcić producentów pojemników i opakowań plastikowych, aby również korzystali z tego typu rozwiązań, ułatwiając tym samym swoim odbiorcom dokonywanie zakupów czy przygotowywanie potraw.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Zalety etykietowania pojemników kuchennych

Etykiety na pojemniki kuchenne pozwalają skutecznie oznaczać dany produkt w kuchni. W ten sposób można zawsze chować zapasy w to samo miejsce, zamiast wykorzystywać dany pojemnik do przechowania innego produktu spożywczego. Ponadto, mogą ułatwić poruszanie się po kuchni. Obecność napisu i konkretnego ułożenia wszystkich pojemników wraz z podpisami pozwala czuć się swobodnie w tym pomieszczeniu podczas przygotowywania posiłków. Etykiety na pojemniki kuchenne mogą występować w formie papierowej lub foliowej, zawsze w wersji samoprzylepnej, co ułatwia ich naklejenie. Chcemy zaznaczyć, że drukujemy naklejki na papierze lub folii kolorowej, ale także folii przezroczystej. Drukujemy naklejki w różnych kolorach, ale dbamy również o odpowiednią czcionkę i oprawę graficzną. Zachęcamy do wysyłania nam projektów, a także do skorzystania z naszych gotowych wzorów. Mamy dziesiątki propozycji do wyboru, jesteśmy pewni, że wybiorą Państwo wersję dostosowaną do własnych oczekiwań. Nasze usługi oferujemy klientom prywatnym, jak i firmom produkującym pojemniki kuchenne. Zawsze dbamy o to, aby naklejki miały odpowiednie wymiary i kształt, przygotujemy je w dowolnych rozmiarach, zleconych przez klientów. Co ważne, nasza oferta obejmuje druk MultiMotyw, co oznacza, że przy jednym zamówieniu i jednym nakładzie, jesteśmy w stanie wydrukować naklejki z różnymi informacjami. Dla przykładu jedno zlecenie może obejmować druk etykiet na pojemniki kuchenne do przechowywania płatków owsianych, orzechów włoskich i mąki żytniej.

Etykiety na pojemniki kuchenne – czy tylko funkcja informacyjna?

Naklejki na pojemniki kuchenne wcale nie muszą być jedynie informacją dla użytkownika na temat tego, co znajdzie się lub już się znajduje w opakowaniu. Często producenci samych pojemników mogą wykorzystać naklejkę również jako sposób na reklamę i marketing własnej firmy. Dlatego też oprócz funkcji informacyjnej można śmiało uznać, że tego typu etykiety stanowią dobry sposób na zareklamowanie swoich wyrobów. Pojemniki mogą zostać oznaczone na przykład naklejką informacyjną na boku opakowania, a wieczko z kolei zyska naklejkę z logiem i nazwą producenta. Oczywiście to tylko przykłady tego, jak może wyglądać personalizacja naklejek kuchennych.