Trwa wczytywanie produktów

Naklejki etykiety papierowe 500+

Konfekcja i cięcie
Format produktu
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Etykiety drukowane w technologii suchego tonera CMYK na papierze matowym dostarczane są na arkuszach A4. Etykiety prostokątne mają zaokrąglone narożniki (fi 2 mm). Uwaga! Etykiety nacinane (sztancowane) są analogowo tzn. z wykorzystaniem wykrojnika, z tego powodu mogą pojawić się niewielkie przesunięcia (do 2 mm) cięcia względem druku, dlatego prosimy uwzględnić to przy projektowaniu. W tym produkcie nie stosujemy opcji Multimotyw.
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

Planowany termin wysyłki jest widoczny już w momencie wyceny i wynosi on ok. 3 dni robocze.

Etykiety papierowe na A4

Decyzja o zakupie danego produktu to bardzo złożony proces, na który wpływ ma nie tylko popularność produktu, rekomendacje innych konsumentów czy jakość, ale również jego wygląd. W tym kontekście ogromną funkcję pełnią etykiety papierowe, które dobrze wykonane potrafią przyciągnąć uwagę klienta. W Naklejkon oferujemy druk etykiet papierowych na arkuszach A4 według autorskiego projektu naszych klientów. Realizujemy zlecenia w oparciu o najwyższe standardy drukarskie, dlatego nasze produkty są dobre pod względem jakościowym. 

Etykieta papierowa z własnego projektu

Każda firma, każde przedsiębiorstwo, a nawet każda osoba indywidualna ma swój własny pomysł na oznaczanie produktów czy usług. Dlatego w Naklejkon wykonujemy etykiety papierowe na arkuszu A4 według indywidualnego projektu naszych klientów. Etykiety papierowe mogą mieć kształt: okrągły/ owalny, prostokątny/kwadratowy z zaokrąglonymi narożnikami lub nieregularny, jednak w tym przypadku wymagany jest dodatkowo projekt linii cięcia.

Etykiety papierowe – metoda nadruku

Naklejkon to doświadczony producent etykiet papierowych na A4, dlatego wiemy, jak ważna jest ich trwałość i wytrzymałość. Produkcja etykiet odbywa się przy użyciu najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych maszyn drukarskich. Drukujemy w technologi cyfrowej przy użyciu suchego tonera CMYK, na papierze niepowlekanym. Etykiety nacinane (sztancowane) są analogowo tzn. z wykorzystaniem wykrojnika. Z tego powodu mogą pojawić się niewielkie przesunięcia cięcia względem druku (do 2 mm), dlatego prosimy uwzględnić to przy projektowaniu. 

Szerokie zastosowanie etykiet papierowych

Etykiety papierowe na A4 to wielofunkcyjne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej przedsiębiorstw. Są wykorzystywane niemal w każdej branży przemysłowej i usługowej. Służą przede wszystkim do oznaczania produktów, a co najważniejsze, pozytywnie wpływają na ich wizerunek. Etykiety papierowe mają szczególne zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym, spożywczym, ale również w przy oznaczaniu produktów handmade. Najczęściej aplikowane są na różnego rodzaju butelki, przywieszki, metki, cenówki. Tego typu etykiety pełnią często funkcję informacyjną oraz identyfikacyjną i można je stosować, jako naklejki z kodami kreskowymi lub QR. Są wykorzystywane również w magazynach oraz halach produkcyjnych.

 

UWAGA! Cena podana w kalkulatorze jest ceną ostateczną i nie podlega rabatowi. W tym produkcie nie stosujemy opcji Multi-Motyw.