Trwa wczytywanie produktów

Naklejki etykiety papierowe 500+

Etykiety drukowane w technologii suchego tonera CMYK na papierze matowym dostarczane są na arkuszach A4. Etykiety prostokątne mają zaokrąglone narożniki (fi 2 mm). Uwaga! Etykiety nacinane (sztancowane) są analogowo tzn. z wykorzystaniem wykrojnika, z tego powodu mogą pojawić się niewielkie przesunięcia (do 2 mm) cięcia względem druku, dlatego prosimy uwzględnić to przy projektowaniu. Jeśli zależy Państwu na większej precyzji cięcia - zapraszamy do produktu z wycinaniem cyfrowym - kliknij tutaj Cena podana w kalkulatorze jest ceną ostateczną i nie podlega rabatowi. W tym produkcie nie stosujemy opcji Multimotyw.
Wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb
Konfekcja i cięcie
Format produktu
Rodzaj papieru
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejki na arkuszu

Zastosowanie naklejek drukowanych na arkuszu

Naklejki w arkuszach to świetna alternatywa dla etykiet drukowanych na roli, bo nie ma potrzeby zamawiania dużych ilości, nie ma żadnych kosztów startowych związanych z przygotowaniem form drukowych czy wykrojników. Sam produkt dostarczany jest w formie poręcznych arkuszy A4.
Etykiety na arkuszach sprawdzą się w biznesie do oznaczania opakowań z posiłkami np. rodzaj posiłku, kaloryczność, etc. Przede wszystkim są idealne w identyfikacji firmy czyli logo, nazwa czy dane teleadresowe. A ze względu na wysoką jakość druku mogą być to bardzo kreatywne aplikacje.

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Rozdzielczość projektów

Pliki do druku powinny zostać wygenerowane (zapisane) w rozdzielczości optymalnej 300 dpi (min. 250 dpi). Uwaga! Przeskalowanie grafik bitowych np. zdjęć, do wyższej rozdzielczości może powodować pojawienie się na wydruku nieoczekiwanych "efektów" a'la piksele czy szumy.

Wymagane spady

Standardowo do druku oczekujemy, że pliki będa miały zdefiniowane spady 2-3 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć w wartość spadów czy 2-3 mm z każdej strony.

Akceptowane formaty plików

Do druku akceptujemy standardowe i popularne formatów funkcjonujące w poligrafii. Aby móc zagwarantować jakość sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe. Podczas tworzenia lub generowania plików do druku należy sprawdzić przestrzeń barwną, w której pracujemy - to może powodować różnice między wydrukiem, a oczekiwaniami.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową. Pamiętaj, aby przy dodawaniu plików wpisać w ich nazwie oczekiwaną ilość, gdyż bez tej informacji nakład zostanie podzielony proporcjonalnie.

Konfekcja i cięcie

Stosujemy kilka wersji konfekcji naklejek, a od wyboru konfekcji zależy sposób cięcia użytków. Konnfekcja czyli w jakij postaci trafią do Ciebie zamówione naklejki jest zwykle powiązany z ich przeznaczeniem.

Zapoznaj się z opisem