Trwa wczytywanie produktów

Naklejki etykiety papierowe 500+

Etykiety drukowane w technologii suchego tonera CMYK na papierze matowym dostarczane są na arkuszach A4. Etykiety prostokątne mają zaokrąglone narożniki (fi 2 mm). Uwaga! Etykiety nacinane (sztancowane) są analogowo tzn. z wykorzystaniem wykrojnika, z tego powodu mogą pojawić się niewielkie przesunięcia (do 2 mm) cięcia względem druku, dlatego prosimy uwzględnić to przy projektowaniu. Jeśli zależy Państwu na większej precyzji cięcia - zapraszamy do produktu z wycinaniem cyfrowym - kliknij tutaj Cena podana w kalkulatorze jest ceną ostateczną i nie podlega rabatowi. W tym produkcie nie stosujemy opcji Multimotyw.
Wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb
Konfekcja i cięcie
Format produktu
Rodzaj papieru
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejki na arkuszu

Zastosowanie naklejek drukowanych na arkuszu

Naklejki w arkuszach to świetna alternatywa dla etykiet drukowanych na roli, bo nie ma potrzeby zamawiania dużych ilości, nie ma żadnych kosztów startowych związanych z przygotowaniem form drukowych czy wykrojników. Sam produkt dostarczany jest w formie poręcznych arkuszy A4.
Etykiety na arkuszach sprawdzą się w biznesie do oznaczania opakowań z posiłkami np. rodzaj posiłku, kaloryczność, etc. Przede wszystkim są idealne w identyfikacji firmy czyli logo, nazwa czy dane teleadresowe. A ze względu na wysoką jakość druku mogą być to bardzo kreatywne aplikacje.

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Rozdzielczość projektów

Pliki do druku powinny zostać wygenerowane (zapisane) w rozdzielczości optymalnej 300 dpi (min. 250 dpi). Uwaga! Przeskalowanie grafik bitowych np. zdjęć, do wyższej rozdzielczości może powodować pojawienie się na wydruku nieoczekiwanych "efektów" a'la piksele czy szumy.

Wymagane spady

Standardowo do druku oczekujemy, że pliki będa miały zdefiniowane spady 2-3 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć w wartość spadów czy 2-3 mm z każdej strony.

Akceptowane formaty plików

Do druku akceptujemy standardowe i popularne formatów funkcjonujące w poligrafii. Aby móc zagwarantować jakość sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe. Podczas tworzenia lub generowania plików do druku należy sprawdzić przestrzeń barwną, w której pracujemy - to może powodować różnice między wydrukiem, a oczekiwaniami.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową. Pamiętaj, aby przy dodawaniu plików wpisać w ich nazwie oczekiwaną ilość, gdyż bez tej informacji nakład zostanie podzielony proporcjonalnie.

Konfekcja i cięcie

Stosujemy kilka wersji konfekcji naklejek, a od wyboru konfekcji zależy sposób cięcia użytków. Konnfekcja czyli w jakij postaci trafią do Ciebie zamówione naklejki jest zwykle powiązany z ich przeznaczeniem.

Zapoznaj się z opisem

Etykiety papierowe na A4

Decyzja o zakupie danego produktu to bardzo złożony proces, na który wpływ ma nie tylko popularność produktu, rekomendacje innych konsumentów czy jakość, ale również jego wygląd. W tym kontekście ogromną funkcję pełnią etykiety papierowe, które dobrze wykonane potrafią przyciągnąć uwagę klienta. W Naklejkon oferujemy druk etykiet papierowych na arkuszach A4 według autorskiego projektu naszych klientów. Realizujemy zlecenia w oparciu o najwyższe standardy drukarskie, dlatego nasze produkty są dobre pod względem jakościowym. 

Etykieta papierowa z własnego projektu

Każda firma, każde przedsiębiorstwo, a nawet każda osoba indywidualna ma swój własny pomysł na oznaczanie produktów czy usług. Dlatego w Naklejkon wykonujemy etykiety papierowe na arkuszu A4 według indywidualnego projektu naszych klientów. Etykiety papierowe mogą mieć kształt: okrągły/ owalny, prostokątny/kwadratowy z zaokrąglonymi narożnikami lub nieregularny, jednak w tym przypadku wymagany jest dodatkowo projekt linii cięcia.

Etykiety papierowe – metoda nadruku

Naklejkon to doświadczony producent etykiet papierowych na A4, dlatego wiemy, jak ważna jest ich trwałość i wytrzymałość. Produkcja etykiet odbywa się przy użyciu najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych maszyn drukarskich. Drukujemy w technologi cyfrowej przy użyciu suchego tonera CMYK, na papierze niepowlekanym. Etykiety nacinane (sztancowane) są analogowo tzn. z wykorzystaniem wykrojnika. Z tego powodu mogą pojawić się niewielkie przesunięcia cięcia względem druku (do 2 mm), dlatego prosimy uwzględnić to przy projektowaniu. 

Szerokie zastosowanie etykiet papierowych

Etykiety papierowe na A4 to wielofunkcyjne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej przedsiębiorstw. Są wykorzystywane niemal w każdej branży przemysłowej i usługowej. Służą przede wszystkim do oznaczania produktów, a co najważniejsze, pozytywnie wpływają na ich wizerunek. Etykiety papierowe mają szczególne zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym, spożywczym, ale również w przy oznaczaniu produktów handmade. Najczęściej aplikowane są na różnego rodzaju butelki, przywieszki, metki, cenówki. Tego typu etykiety pełnią często funkcję informacyjną oraz identyfikacyjną i można je stosować, jako naklejki z kodami kreskowymi lub QR. Są wykorzystywane również w magazynach oraz halach produkcyjnych.

 

UWAGA! Cena podana w kalkulatorze jest ceną ostateczną i nie podlega rabatowi. W tym produkcie nie stosujemy opcji Multi-Motyw.