Trwa wczytywanie produktów

Naklejki papierowe Eko-Kraft

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejki te wykonywane są na papierze brązowym prążkowanym i wyglądem przypominają naklejki ekologiczne. Zalecamy druk czarnym kolorem, ponieważ inne barwy mogą przybrać kolor podłoża i nie podlega to reklamacji (jest to naturalne przy druku na kolorowej powierzchni).

Jak drukujemy naklejki papierowe?

W dziale druków małego formatu wykorzystujemy systemy drukujące Xerox®, które oferują najwyższy poziom wszechstronności na rynku. Nasz park maszynowy zapewnia szeroki wachlarz zastosowań i bezkonkurencyjną jakość wydruków, dodatkowo niezawodność i bezpieczeństwo. Zamów druk bez wychodzenia z domu lub biura. Przygotuj plik do druku według naszych zaleceń, a już za kilka dni dostarczymy go do Ciebie lub Twoich klientów.

Poprawny plik do druku:

  • Zalecana rozdzielczość: 300 dpi
  • Przestrzeń barwna: CMYK
  • Wymagane spady: 2 mm
  • Formaty plików: PDF, EPS, TIFF, JPG

UWAGA! Naklejki papierowe nie są wodoodporne, tzn. nie sprawdzą się w aplikacji na zewnątrz np. na pojazdy etc.

Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Pliki do druku powinny zostać wygenerowane (zapisane) w rozdzielczości optymalnej 300 dpi (min. 250 dpi). Uwaga! Przeskalowanie grafik bitowych np. zdjęć, do wyższej rozdzielczości może powodować pojawienie się na wydruku nieoczekiwanych "efektów" a'la piksele czy szumy.

Wymagane spady

Standardowo do druku oczekujemy, że pliki będa miały zdefiniowane spady 2-3 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć w wartość spadów czy 2-3 mm z każdej strony.

Akceptowane formaty plików

Do druku akceptujemy standardowe i popularne formatów funkcjonujące w poligrafii. Aby móc zagwarantować jakość sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe. Podczas tworzenia lub generowania plików do druku należy sprawdzić przestrzeń barwną, w której pracujemy - to może powodować różnice między wydrukiem, a oczekiwaniami.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową. Pamiętaj, aby przy dodawaniu plików wpisać w ich nazwie oczekiwaną ilość, gdyż bez tej informacji nakład zostanie podzielony proporcjonalnie. UWAGA! Ilość jednego wzoru nie może być mniejsza niż 30 sztuk.

Konfekcja i cięcie

Stosujemy kilka wersji konfekcji naklejek, a od wyboru konfekcji zależy sposób cięcia użytków. Konnfekcja czyli w jakij postaci trafią do Ciebie zamówione naklejki jest zwykle powiązany z ich przeznaczeniem.

Zapoznaj się z opisem

Naklejki papierowe EKO

Na przestrzeni kilku ostatnich lat ekologiczne produkty stały się niezwykle popularne. Jest to kwestia nie tylko związana z troską o ekologię, ale także o przyszłe pokolenia. Spełniając Państwa oczekiwania, drukarnia internetowa Naklejkon stworzyła ofertę naklejek EKO drukowanych na specjalnym brązowym, prążkowanym papierze. Naklejki papierowe EKO to rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich specyfikacją. 

Naklejki papierowe EKO i ich wszechstronne zastosowanie

Naklejki EKO z oferty Naklejkon to produkty, z których pomocą stworzą Państwo wyjątkową reklamę swojej firmy, oferowanych usług oraz produktów. Ich zastosowanie jest naprawdę szerokie i skierowane do wielu branż. Staną się niezastąpione w oznaczaniu produktów handmade, produktów EKO, a także do oznaczania przesyłek czy zaklejania opakowań. Dzięki naklejkom na brązowym, prążkowanym papierze można uzyskać niepowtarzalny styl retro lub vintage. Dla zwiększenia walorów ekologicznych naszych produktów oferujemy możliwość druku naklejek EKO w formie Multimotywu. Daje on możliwość zamówienia w ramach jednego nakładu kilku różnych wzorów naklejek, o takich samych parametrach.

Szeroki wariant możliwości

W Naklejkon drukujemy naklejki papierowe EKO według autorskiego projektu naszych klientów. To Państwo od początku do końca decydują o tym, jak będzie wyglądała naklejka. Aby ułatwić Państwu to zadanie, stworzyliśmy gotowy formularz zamówieniowy, który w kilku krokach pomoże podjąć odpowiednie decyzje. Naklejki EKO drukujemy na papierze brązowym, prążkowym o gramaturze 90 g/m2. W tym przypadku zalecamy druk naklejek papierowych EKO czarnym kolorem, jednak do Państwa dyspozycji jest cała paleta barw w przestrzeni CMYK. Decyzja, jaką muszą Państwo podjąć, dotyczy kształtu naklejki z możliwością wyboru: okrągłej/owalnej, prostokątnej/kwadratowej, w tym z ostrymi lub zaokrąglonymi narożnikami, a także nieregularnej, do której wymagamy dołączenia projektu linii cięcia. Co więcej, naklejki papierowe EKO drukujemy na arkuszach oraz pocięte na sztuki. Państwo decydują, który wariant jest bardziej odpowiedni!

 

UWAGA! Przy zamówieniach na naklejki EKO zalecamy druk czarnym kolorem, ponieważ inne barwy mogą przybrać kolor podłoża, co nie podlega reklamacji (jest to naturalne przy druku na kolorowej powierzchni).