Trwa wczytywanie produktów

Naklejki papierowe Eko-Kraft

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Czas realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

W kalkulatorach umożliwiamy wybór różnych trybów realizacji. Należy zawsze kierować się wybranym wariantem i planowanym terminem wysyłki, który jest widoczny już w momencie wyceny. Informujemy, że nie rozdzielamy zamówień i jeśli produkty w koszyku mają różne terminy realizacji, to dla całego zamówienia zostaje przyjęty najdłuższy z nich.

Naklejki papierowe EKO

Na przestrzeni kilku ostatnich lat ekologiczne produkty stały się niezwykle popularne. Jest to kwestia nie tylko związana z troską o ekologię, ale także o przyszłe pokolenia. Spełniając Państwa oczekiwania, drukarnia internetowa Naklejkon stworzyła ofertę naklejek EKO drukowanych na specjalnym brązowym, prążkowanym papierze. Naklejki papierowe EKO to rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich specyfikacją. 

Naklejki papierowe EKO i ich wszechstronne zastosowanie

Naklejki EKO z oferty Naklejkon to produkty, z których pomocą stworzą Państwo wyjątkową reklamę swojej firmy, oferowanych usług oraz produktów. Ich zastosowanie jest naprawdę szerokie i skierowane do wielu branż. Staną się niezastąpione w oznaczaniu produktów handmade, produktów EKO, a także do oznaczania przesyłek czy zaklejania opakowań. Dzięki naklejkom na brązowym, prążkowanym papierze można uzyskać niepowtarzalny styl retro lub vintage. Dla zwiększenia walorów ekologicznych naszych produktów oferujemy możliwość druku naklejek EKO w formie Multimotywu. Daje on możliwość zamówienia w ramach jednego nakładu kilku różnych wzorów naklejek, o takich samych parametrach.

Szeroki wariant możliwości

W Naklejkon drukujemy naklejki papierowe EKO według autorskiego projektu naszych klientów. To Państwo od początku do końca decydują o tym, jak będzie wyglądała naklejka. Aby ułatwić Państwu to zadanie, stworzyliśmy gotowy formularz zamówieniowy, który w kilku krokach pomoże podjąć odpowiednie decyzje. Naklejki EKO drukujemy na papierze brązowym, prążkowym o gramaturze 90 g/m2. W tym przypadku zalecamy druk naklejek papierowych EKO czarnym kolorem, jednak do Państwa dyspozycji jest cała paleta barw w przestrzeni CMYK. Decyzja, jaką muszą Państwo podjąć, dotyczy kształtu naklejki z możliwością wyboru: okrągłej/owalnej, prostokątnej/kwadratowej, w tym z ostrymi lub zaokrąglonymi narożnikami, a także nieregularnej, do której wymagamy dołączenia projektu linii cięcia. Co więcej, naklejki papierowe EKO drukujemy na arkuszach oraz pocięte na sztuki. Państwo decydują, który wariant jest bardziej odpowiedni!

 

UWAGA! Przy zamówieniach na naklejki EKO zalecamy druk czarnym kolorem, ponieważ inne barwy mogą przybrać kolor podłoża, co nie podlega reklamacji (jest to naturalne przy druku na kolorowej powierzchni).