Trwa wczytywanie produktów

Naklejki magnetyczne

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Magnesy mogą mieć dowolny kształt i charakteryzują się wysokiej jakości nadrukiem. To sprawia, że sprawdzą się idelanie jako gadżet reklamowy. Dodatkowo powierzchnia zabezpieczona jest laminatem, który zapewnia trwałość, zarówno na czynniki atmosferyczne jak i mechaniczne.
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

Planowany termin wysyłki jest widoczny już w momencie wyceny i wynosi on ok. 3 dni robocze.

Magnesy na lodówkę

Magnesy na lodówkę to doskonała forma prezentu, pamiątki czy podziękowania dla gości. Sprawdzą się również jako gadżet reklamowy prezentujący firmę, usługę, produkt, a także miasto czy dany region. Od niedawna ten drobny, ale bardzo praktyczny produkt znajduje się w ofercie Naklejkon Wykonujemy magnesy na lodówkę według autorskiego projektu naszych klientów w różnych kształtach i wymiarach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wszystkie Państwa oczekiwania i były najwyższej jakości. 

Magnesy na lodówkę według autorskiego projektu

W drukarni Naklejkon dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych klientów, dlatego co jakiś czas wychodzimy do Państwa z propozycją nowych ofert. Jedną z nich są magnesy na lodówkę, które wykonujemy według autorskiego projektu naszych klientów. Realizujemy zamówienia na magnesy z wykonanym przez Państwa projektem, który może zawierać pamiątkowe zdjęcie lub inną dowolną grafiką, logo, hasło czy treść tekstową. Nie da się ukryć, że magnesy z własną grafiką to nie tylko świetna pamiątka z minionych wakacji, ale również doskonała forma reklamy czy podziękowań dla przybyłych gości, np. na ślub. W Naklejkon mogą Państwo zamówić dowolną liczbę magnesów według własnego projektu w dowolnym kształcie i rozmiarze. 

Magnesy na lodówkę w różnych formatach

Jako doświadczony producent magnesów na lodówkę wiemy, że każdy klient ma wobec nas inne wymagania i oczekiwania. Dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i dbamy, by było wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do wykonywania magnesów na lodówkę używamy wyłącznie najwyższej klasy materiałów, a cały proces produkcji odbywa się z udziałem specjalistycznych maszyn drukarskich. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia nam cyfrowy druk oraz cyfrową technikę cięcia, bez wykrojników. Nasze magnesy mają grubość 0,6 mm. Magnesy wycinamy do kształtu okrągłego/owalnego, prostokątnego/kwadratowego, w tym z narożnikami ostrymi lub zaokrąglonymi, a także do kształtu nieregularnego, który wymaga dodatkowego projektu linii cięcia. 

Magnesy na lodówkę – czy są odporne na zmienne warunki

Zastanawiają się Państwo, czy magnesy na lodówkę od producenta Naklejkon są odporne na zmienne warunki atmosferyczne? Oczywiście, że tak! Bierzemy pod uwagę wszystkie możliwe opcje eksponowania naszych magnesów, dlatego tworzymy produkty odporne na zmiany temperatur, a także inne czynniki, takie jak deszcz czy mocne promienie słoneczne. Co więcej, wszystkie magnesy wychodzące spod naszych rąk pokrywane są specjalistycznym polimerowym laminatem o błyszczącym lub matowym wykończeniu, które dodatkowo zabezpiecza nasze produkty przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

 

Magnesy reklamowe

Naklejkon to platforma sprzedażowa, której oferta skierowana jest głównie do sektora klientów B2B, takich jak agencje reklamowe, drukarnie, ale także wielu innych branż, które w swojej działalności wykorzystują różne gadżety reklamowe. Oferujemy szeroki wariant rozwiązań i gadżetów jak np. magnesy reklamowe, które pomogą Państwu skutecznie przeprowadzić kampanię reklamową firmy i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania i były najwyższej jakości.

Magnesy jako idealna forma reklamy

Magnesy reklamowe to bazowy produkt wśród gadżetów, które oferujemy w naszej drukarni Naklejkon. Dobrze przygotowane magnesy reklamowe staną się doskonałym narzędziem marketingowym, które może być wykorzystywane w każdej branży. Mogą pełnić funkcję typowo reklamową dla danej firmy, usługi czy dla danego produktu, ale również informacyjną. Magnesy świetnie prezentują się także jako firmowa wizytówka i są doskonałą alternatywą dla klasycznych wizytówek papierowych, które najczęściej zaraz po wręczeniu trafiają prosto do kosza. 

Jakość ma znaczenie

Jako doświadczony producent magnesów reklamowych pragniemy zaoferować Państwu produkt trwały i solidnie wykonany. Dlatego do produkcji wykorzystujemy najlepsze jakościowo materiały, które gwarantują długi okres eksploatacji naszych magnesów, których grubość wynosi 0,6 mm. Drukowanie grafiki odbywa się w technologii ekosolwentowej i w pełnej palecie barw CMYK, To, co wyróżnia nasze magnesy reklamowe, to dowolność przy wyborze kształtów: okrągłe/owalne, prostokątne/kwadratowe, w tym z ostrymi lub zaokrąglonymi narożnikami lub kształt nieregularny, który dodatkowo wymaga projektu linii cięcia. 

Magnesy reklamowe odporne na warunki atmosferyczne

Magnesy reklamowe z oferty Naklejkon przeznaczone są do gładkich i płaskich powierzchni, dlatego z powodzeniem można je umieszczać nie tylko na lodówkach czy tablicach magnetycznych, ale również na samochodach. Wykazują wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne, a dodatkowe pokrycie polimerycznym laminatem mat lub połysk skutecznie chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Zamówienia na magnesy reklamowe online – szybko i wygodnie

Naklejkon to producent magnesów reklamowych, z których pomocą można skutecznie zareklamować własną firmę. Realizujemy zamówienia na dowolną liczbę magnesów według autorskiego projektu naszych klientów. Gotowe projekty należy przesłać do nas za pośrednictwem naszej platformy internetowej. Pomoże ona Państwu w prawidłowym złożeniu zamówienia bez konieczności wychodzenia z domu. Z naszej strony gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, szybki czas realizacji zlecenia oraz ekspresową dostawę. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na magnesy reklamowe!

 

Magnesy na samochód

Reklama umieszczona na samochodzie to bardzo ciekawa i coraz częściej stosowana forma kreowania wizerunku własnej marki. Samochody firmowe często oklejane są naklejkami foliowymi, jednak w Naklejkon idziemy o krok do przodu i oferujemy Państwu magnesy na samochód. Ich ogromną zaletą jest szybki montaż i demontaż, które mogą Państwo wykonać w dowolnym momencie, bez pozostawienia żadnych śladów na karoserii. Jeśli zainteresowała Państwa prezentowana forma reklamy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Magnesy na samochód i ich zastosowanie

Magnesy na samochód od producenta Naklejkon to bardzo skuteczna forma reklamy. Magnesy z wizerunkiem firmy, loga, hasła czy innej treści tekstowej umieszczane na samochodzie stanowią ruchomą ekspozycję, która dociera do wielu potencjalnych klientów. Dzięki temu reklama ma ogromny zasięg oddziaływania przy stosunkowo niskich kosztach. Magnesy samochodowe z oferty Naklejkon sprawdzą się w przypadku wszystkich branż, ponieważ naniesiona na nie grafika jest autorskiego projektu naszych klientów. Oznacza to, że Państwo tworzą swój własny projekt magnesu, a my wykonujemy go przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. 

Zalety magnesów samochodowych

Stosowanie magnesów na samochód niesie za sobą wyłącznie korzyści. W przeciwieństwie do naklejek foliowych, którymi najczęściej oklejane są samochody firmowe, magnesy są łatwe w aplikacji i szybkie w usuwaniu. Po ich usunięciu nie pozostają żadne widoczne ślady, a karoseria pojazdu prezentuje się nienagannie. Co więcej, magnesy samochodowe, które dla Państwa wykonujemy, są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, dlatego niestraszne im wysokie czy niskie temperatury, promieniowanie UV, ulewne deszcze, obfite opady śniegu, a także sól czy błoto. Nasze magnesy są nie tylko solidnie wykonane, ale również trwałe. Każdy magnes pokrywamy specjalnym polimerowym laminatem mat lub połysk, który dodatkowo zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi i zapobiega blaknięciu kolorów. 

Dobre wykonanie = dobra jakość

Naklejkon by Booklet jako doświadczony producent magnesów na samochód wie, jak ważne w ich produkcji jest wykorzystywanie dobrych i trwałych materiałów. Dlatego nasze magnesy powstają z solidnych materiałów i mają grubość 0,6 mm.. Druk wykonywany jest techniką ekosolwentu w dostępnej pełnej palecie barw CMYK. Gwarantuje to fotograficzną jakość grafik umieszczanych na magnesie. Zamawiane przez Państwa magnesy mogą mieć dowolny kształt: okrągły/owalny, prostokątny/ kwadratowy lub nieregularny, który wymaga dodatkowego projektu linii cięcia. Magnesy na samochód mogą Państwo zamawiać w ramach pakietu Multi-Motyw, czyli w ramach jednego nakładu mogą Państwo zamówić kilka różnych motywów, zachowując przy tym te same parametry.