Trwa wczytywanie produktów

Naklejki magnetyczne

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Czas realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

W kalkulatorach umożliwiamy wybór różnych trybów realizacji. Należy zawsze kierować się wybranym wariantem i planowanym terminem wysyłki, który jest widoczny już w momencie wyceny. Informujemy, że nie rozdzielamy zamówień i jeśli produkty w koszyku mają różne terminy realizacji, to dla całego zamówienia zostaje przyjęty najdłuższy z nich.

Magnesy na lodówkę

Magnesy na lodówkę, czyli charakterystyczne magnetyczne naklejki to doskonała forma prezentu, pamiątki czy podziękowania dla gości. Sprawdzą się one również jako gadżet reklamowy prezentujący firmę, usługę, produkt, a także miasto czy dany region. Od niedawna ten drobny, ale bardzo praktyczny produkt znajduje się w ofercie Naklejkon. Wykonujemy magnesy na lodówkę według autorskiego projektu naszych klientów w różnych kształtach i wymiarach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wszystkie Państwa oczekiwania i były najwyższej jakości. Takie niewielkie ozdoby mogą przyjmować dowolny kształt, dlatego bez wątpienia warto zwrócić na nie uwagę.

Magnesy na lodówkę według autorskiego projektu

W drukarni Naklejkon dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych klientów, dlatego co jakiś czas wychodzimy do Państwa z propozycją nowych ofert. Jedną z nich są właśnie magnesy na lodówkę, które wykonujemy według autorskiego projektu naszych klientów. Realizujemy zamówienia na magnesy z wykonanym przez Państwa projektem, który może zawierać pamiątkowe zdjęcie lub inną dowolnie wybraną grafikę, a także logo, hasło czy treść tekstową. Nie da się ukryć, że magnesy z własną ilustracją to nie tylko świetna pamiątka z minionych wakacji, ale również doskonała forma reklamy czy podziękowań dla przybyłych gości, np. na ślub. W Naklejkon mogą Państwo zamówić dowolną liczbę magnesów według własnego projektu w dowolnym kształcie i rozmiarze.

Magnesy na lodówkę w różnych formatach

Jako doświadczony producent magnesów na lodówkę wiemy, że każdy klient ma wobec nas inne wymagania i oczekiwania. Dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i dbamy, by było wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do wykonywania magnesów na lodówkę używamy wyłącznie najwyższej klasy materiałów, a cały proces produkcji odbywa się z udziałem specjalistycznych maszyn drukarskich.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia nam cyfrowy druk oraz cyfrową technikę cięcia, bez wykrojników. Nasze magnesy mają grubość 0,6 mm. Magnesy wycinamy do kształtu okrągłego/owalnego, prostokątnego/kwadratowego, w tym z narożnikami ostrymi lub zaokrąglonymi, a także do kształtu nieregularnego, który wymaga dodatkowego projektu linii cięcia. Dzięki temu, że nasze magnesy mogą przyjmować naprawdę różny kształt, znalezienie tego interesującego nie powinno stanowić żadnego problemu. Codzienne zdejmowanie grafiki z lodówki i wstawianie na jej miejsce nowej, może z kolei pomóc zadbać o piękny, a zarazem oryginalny wygląd danego wnętrza.

Magnesy na lodówkę – czy są odporne na zmienne warunki?

Zastanawiają się Państwo, czy magnesy na lodówkę od producenta Naklejkon są odporne na zmienne warunki atmosferyczne? Oczywiście, że tak! Bierzemy pod uwagę wszystkie możliwe opcje eksponowania naszych magnesów, dlatego tworzymy produkty odporne na zmiany temperatur, a także inne czynniki, takie jak deszcz czy mocne promienie słoneczne. Co więcej, wszystkie magnesy wychodzące spod naszych rąk pokrywane są specjalistycznym polimerowym laminatem o błyszczącym lub matowym wykończeniu, które dodatkowo zabezpiecza nasze produkty przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nawet jeżeli nasze naklejki magnetyczne znajdą się niedaleko okna, nie ma obaw o to, że będzie trzeba szybko je wymienić. Wręcz przeciwnie! Zapewniamy, że będą one w doskonałym stanie przez długi czas.

Magnesy reklamowe

Naklejkon to platforma sprzedażowa, której oferta skierowana jest głównie do sektora klientów B2B, takich jak agencje reklamowe, drukarnie, ale także wielu innych branż, które w swojej działalności wykorzystują różne gadżety reklamowe. Oferujemy szeroki wariant rozwiązań i gadżetów jak np. magnesy reklamowe, które pomogą Państwu skutecznie przeprowadzić kampanię reklamową firmy i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania i były najwyższej jakości. Udowadniamy, że nawet takie niewielkie elementy, jak naklejki magnetyczne, mogą być wykonane w taki sposób, aby przykuwać uwagę i dosłownie — cieszyć oko.

Magnesy jako idealna forma reklamy

Magnesy reklamowe to bazowy produkt wśród gadżetów, które oferujemy w naszej drukarni Naklejkon. Dobrze przygotowane magnesy reklamowe mogą stać się doskonałym narzędziem marketingowym, które może być wykorzystywane w każdej branży. Mogą one pełnić funkcję typowo reklamową dla danej firmy, usługi czy dla danego produktu, ale również informacyjną. Magnesy świetnie prezentują się także jako firmowa wizytówka i są doskonałą alternatywą dla klasycznych wizytówek papierowych, które najczęściej zaraz po wręczeniu trafiają prosto do kosza. Naklejki magnetyczne drukujemy w taki sposób, aby przez długi czas świetnie się prezentowały, a tym samym zachwycały swoimi świetnymi właściwościami użytkowymi.

Jakość ma znaczenie. Naklejki magnetyczne, które zachwycają

Jako doświadczony producent magnesów reklamowych pragniemy zaoferować Państwu produkt trwały i solidnie wykonany. Dlatego do produkcji wykorzystujemy najlepsze jakościowo materiały, które gwarantują długi okres eksploatacji naszych magnesów, których grubość wynosi 0,6 mm. Drukowanie grafiki odbywa się w technologii ekosolwentowej i w pełnej palecie barw CMYK, To, co wyróżnia nasze magnesy reklamowe, to dowolność przy wyborze kształtów: oferujemy formy okrągłe/owalne, prostokątne/kwadratowe, w tym z ostrymi lub zaokrąglonymi narożnikami, lub kształt nieregularny, który dodatkowo wymaga projektu linii cięcia. Wykorzystana folia magnetyczna gwarantuje nie tylko świetny wygląd, ale i ponadprzeciętną trwałość tych niewielkich elementów.

Magnesy reklamowe odporne na warunki atmosferyczne

Magnesy reklamowe z oferty Naklejkon przeznaczone są do gładkich i płaskich powierzchni, dlatego z powodzeniem można je umieszczać nie tylko na lodówkach czy tablicach magnetycznych, ale również na karoserii samochodu. Nasze naklejki magnetyczne wykazują wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne, a dodatkowe pokrycie polimerycznym laminatem matowym lub w połysku skutecznie chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki temu folia magnetyczna może być wykorzystana w wielu miejscach, gdzie posłuży za trwałą reklamę. Co więcej, znalezienie interesujących produktów nie jest trudne, ponieważ oferowany asortyment cechuje się różnorodnością i wysoką jakością.

Zamówienia na magnesy reklamowe online – szybko i wygodnie

Naklejkon to producent magnesów reklamowych, z których pomocą można skutecznie zareklamować własną firmę. Realizujemy zamówienia na dowolną liczbę magnesów według autorskiego projektu naszych klientów. Gotowe projekty należy przesłać do nas za pośrednictwem naszej platformy internetowej. Pomoże ona Państwu w prawidłowym złożeniu zamówienia bez konieczności wychodzenia z domu. Z naszej strony gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, szybki czas realizacji zlecenia oraz ekspresową dostawę. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na magnesy reklamowe! Jednocześnie zapewniamy, że nasze naklejki magnetyczne będą korzystnym wyborem. Ich codzienne zdejmowanie z wybranej powierzchni nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Magnesy na samochód

Reklama umieszczona na samochodzie to bardzo ciekawa i coraz częściej stosowana forma kreowania wizerunku własnej marki. Samochody firmowe często oklejane są naklejkami foliowymi, jednak w Naklejkon idziemy o krok dalej i oferujemy Państwu magnesy na samochód. Ich ogromną zaletą jest szybki montaż i demontaż, który mogą Państwo wykonać w dowolnym momencie, bez pozostawienia żadnych śladów na karoserii. Reklamę na pojeździe można rozszerzyć o codzienne zdejmowanie grafiki, co wprowadzi różnorodność i z pewnością trafi do większej ilości odbiorców. Jeśli zainteresowała Państwa prezentowana forma reklamy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wysokogatunkowa folia magnetyczna w macie lub w wersji błyszczącej pozwoli fantastycznie ozdobić samochód, a tym samym zareklamować wybraną działalność.

Magnesy na samochód i ich zastosowanie

Magnesy na samochód od producenta Naklejkon to bardzo skuteczna forma reklamy. Magnesy z wizerunkiem firmy, loga, hasła czy innej treści tekstowej umieszczane na samochodzie stanowią ruchomą ekspozycję, która dociera do wielu potencjalnych klientów. Dzięki temu reklama ma ogromny zasięg oddziaływania przy stosunkowo niskich kosztach. Magnesy samochodowe z oferty Naklejkon sprawdzą się w przypadku wszystkich branż, ponieważ naniesiona na nie grafika jest autorskiego projektu naszych klientów. Oznacza to, że Państwo tworzą swój własny projekt magnesu, a my wykonujemy go przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Przy okazji zapewniamy, że ewentualne codzienne zdejmowanie danego magnesu, nie uszkodzi powierzchni, na której będzie się znajdować.

Zalety magnesów samochodowych

Stosowanie magnesów na samochód niesie za sobą wyłącznie korzyści. W przeciwieństwie do naklejek foliowych, którymi najczęściej oklejane są samochody firmowe, magnesy są łatwe w aplikacji i szybkie w usuwaniu. Po ich usunięciu nie pozostają żadne widoczne ślady, a karoseria pojazdu prezentuje się nienagannie. Co więcej, magnesy samochodowe, które dla Państwa wykonujemy, są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, dlatego niestraszne im wysokie czy niskie temperatury, promieniowanie UV, ulewne deszcze, obfite opady śniegu, a także sól czy błoto. Nasze magnesy są nie tylko solidnie wykonane, ale również trwałe. Wykorzystana folia magnetyczna pozwala na stworzenie różnych, a zarazem równie pięknych modeli. Każdy magnes pokrywamy specjalnym polimerowym laminatem matowym lub w połysku, który dodatkowo zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi i zapobiega blaknięciu kolorów.

Dobre wykonanie = dobra jakość

Naklejkon by Booklet jako doświadczony producent magnesów na samochód wie, jak ważne w ich produkcji jest wykorzystywanie dobrych i trwałych materiałów. Dlatego nasze magnesy powstają z solidnych materiałów i mają grubość 0,6 mm. Druk wykonywany jest techniką ekosolwentu w dostępnej pełnej palecie barw CMYK. Gwarantuje to fotograficzną jakość grafik umieszczanych na magnesie. Zamawiane przez Państwa magnesy mogą mieć dowolny kształt: okrągły/owalny, prostokątny/ kwadratowy lub nieregularny, który wymaga dodatkowego projektu linii cięcia. Magnesy na samochód mogą Państwo zamawiać w ramach pakietu Multi-Motyw, czyli w ramach jednego nakładu mogą Państwo zamówić kilka różnych motywów, zachowując przy tym te same parametry. Błyszcząca lub matowa folia magnetyczna, zastosowana na powierzchni, będzie z całą pewnością zwracać na siebie uwagę, czyniąc dany magnes bardziej estetycznym w odbiorze.

Wytrzymałe i ładnie wykonane magnesy na wyciągnięcie ręki

Złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym jest proste i intuicyjne, tym bardziej że bardzo chętnie pomagamy naszym klientom na każdym etapie naszego zamówienia. Jeżeli zainteresowały Państwa nasze magnesy, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Bardzo chętnie podejmiemy się zarówno realizacji mniejszych, jak i większych zleceń. Jednokolorowe, a może wręcz przeciwnie — intensywne i zwracające na siebie uwagę magnesy? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego serdecznie zapraszamy.

Realizacją zamówień na magnesy zajmujemy się od lat, dlatego jesteśmy przekonani, że uda nam się bez trudu zrealizować złożone przez Państwa zamówienie. W razie ewentualnych trudności z podjęciem decyzji bardzo chętnie pomożemy także w doborze interesującego wykonania. Zapraszamy!