Trwa wczytywanie produktów

Naklejki holograficzne

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejki produkowane są na podłożu będącego połączeniem poliestru z polimerowym winylem, co daje niesamowity efekt wizualny. Holograficzna powłoka z efektem tęczy zmienia kolory w zależności od kąta padania światła. Produkt idealny do tworzenia przyciągających wzrok naklejek dekoracyjnych, etykiet, oznaczeń, tabliczek, etc. Pozwala na wykonywanie grafik wzmacniających przekaz oraz przykuwających uwagę odbiorców. Naklejki holo mogą zostać dostarczone w formie poręcznych arkusz lub zostać pocięte na pojedyncze sztuki (dotyczy większych projektów).

Naklejki typu rainbow-holo

Naklejki holograficzne są wybierane przez osoby, którym zależy na ekskluzywnym wyglądzie. Naklejki idealnie nadają się do stosowania na powierzchniach płaskich i równych, ponieważ surowiec nie rozciąga się. Produkt przeznaczony do aplikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Sugerujemy, by grafiki były proste i czytelne oraz aby pokrywały nie więcej niż 50% powierzchni naklejki, gdyż wtedy efekt jest najlepszy. 

Poprawny plik do druku:

  • Zalecana rozdzielczość: 300 dpi
  • Przestrzeń barwna: CMYK
  • Wymagane spady: 2 mm
  • Formaty plików: PDF, EPS, TIFF, JPG


W przypadku pytań prosimy o kontakt:

  • +48 62 594 12 09
  • info@naklejkon.pl
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Pliki do druku powinny zostać wygenerowane (zapisane) w rozdzielczości optymalnej 300 dpi (min. 250 dpi). Uwaga! Przeskalowanie grafik bitowych np. zdjęć, do wyższej rozdzielczości może powodować pojawienie się na wydruku nieoczekiwanych "efektów" a'la piksele czy szumy.

Wymagane spady

Standardowo do druku oczekujemy, że pliki będa miały zdefiniowane spady 2-3 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć w wartość spadów czy 2-3 mm z każdej strony.

Akceptowane formaty plików

Do druku akceptujemy standardowe i popularne formatów funkcjonujące w poligrafii. Aby móc zagwarantować jakość sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe. Podczas tworzenia lub generowania plików do druku należy sprawdzić przestrzeń barwną, w której pracujemy - to może powodować różnice między wydrukiem, a oczekiwaniami.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową. Pamiętaj, aby przy dodawaniu plików wpisać w ich nazwie oczekiwaną ilość, gdyż bez tej informacji nakład zostanie podzielony proporcjonalnie. UWAGA! Ilość jednego wzoru nie może być mniejsza niż 30 sztuk.

Konfekcja i cięcie

Stosujemy kilka wersji konfekcji naklejek, a od wyboru konfekcji zależy sposób cięcia użytków. Konnfekcja czyli w jakij postaci trafią do Ciebie zamówione naklejki jest zwykle powiązany z ich przeznaczeniem.

Zapoznaj się z opisem

Naklejki holograficzne

Gadżety reklamowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, ponieważ produkty, takie jak naklejki stanowią doskonały sposób na tworzenie interakcji z klientem, promowanie własnej marki oraz budowanie jej wizerunku. Naklejki reklamowe mogą występować w bardzo zróżnicowanych formach, jednak największą popularnością cieszą się naklejki holograficzne, które ze względu na efektowny wygląd, potrafią skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów oraz ułatwić zapamiętanie marki. 

Naklejki holograficzne według autorskiego projektu

Naklejki drukowane na błyszczącej, holograficznej folii, która w zależności od kąta padania światła mieni się wszystkimi kolorami tęczy, to świetny pomysł na stworzenie efektownej reklamy promującej własną markę oraz oferowane produkty. Takie naklejki dają niesamowity efekt wizualny, ale także cechują się doskonałą jakością, która przez długi czas będzie przykuwać uwagę potencjalnych klientów. W ofercie drukarni Naklejkon by Booklet wykonujemy druk naklejek hologramowych według autorskiego projektu naszych klientów, dlatego mogą w nim Państwo umieścić dowolną grafikę, logo firmy oraz tekst. Naklejki holograficzne z własnym wzorem dostępne są także w opcji Multimotyw, gdzie w ramach jednego nakładu możemy wykonać kilka wzorów naklejek o takich samych parametrach. Minimalna ilość jednego wzoru wynosi 10 sztuk. 

Gwarancja perfekcyjnego druku

Naklejki holograficzne z własnym wzorem to połączenie pełnokolorowego druku o wysokiej rozdzielczości wraz z precyzyjnym, cyfrowym nacinaniem od góry po kształcie. Doskonała jakość oferowanych naklejek w pełnej palecie kolorów CMYK pozwala uzyskać płynne i gładkie przejścia kolorów w zastosowanej grafice. Składając zamówienie na naklejki holograficzne, mogą Państwo zdecydować się na dodatkową opcję, czyli pokrycie specjalistycznym laminatem, który nie tylko zabezpiecza naklejki przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale daje także niesamowity efekt wizualny, który tworzy połączenie srebrnego, lekko opalizującego tła naklejki z delikatną błyszczącą powłoką. 

Zastosowanie naklejek holograficznych

Każda firma powinna wyróżniać się na tle konkurencji, a oferowane produkty rzucać się w oczy. Mogą to Państwo osiągnąć, wybierając naklejki hologramowe od Naklejkon by Booklet. Ich prestiżowy wygląd pozwoli skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i podkreślić walory firmy. Idealnie sprawdzają się do oklejania wszystkich płaskich i równych powierzchni, dlatego z powodzeniem można je umieszczać na różnego rodzaju urządzeniach, opakowaniach, dokumentach, kopertach oraz wielu innych. Naklejki holograficzne są odporne na czynniki atmosferyczne, dlatego mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz budynków, jak i poza nimi.