Trwa wczytywanie produktów

Naklejki holograficzne

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejki produkowane są na podłożu będącego połączeniem poliestru z polimerowym winylem, co daje niesamowity efekt wizualny. Holograficzna powłoka z efektem tęczy zmienia kolory w zależności od kąta padania światła. Produkt idealny do tworzenia przyciągających wzrok naklejek dekoracyjnych, etykiet, oznaczeń, tabliczek, etc. Pozwala na wykonywanie grafik wzmacniających przekaz oraz przykuwających uwagę odbiorców. Naklejki holo mogą zostać dostarczone w formie poręcznych arkusz lub zostać pocięte na pojedyncze sztuki (dotyczy większych projektów).
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

W kalkulatorach umożliwiamy wybór różnych trybów realizacji. Należy zawsze kierować się wybranym wariantem i planowanym terminem wysyłki, który jest widoczny już w momencie wyceny. Informujemy, że nie rozdzielamy zamówień i jeśli produkty w koszyku mają różne terminy realizacji, to dla całego zamówienia zostaje przyjęty najdłuższy z nich.

Naklejki holograficzne

Gadżety reklamowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, ponieważ produkty, takie jak naklejki stanowią doskonały sposób na tworzenie interakcji z klientem, promowanie własnej marki oraz budowanie jej wizerunku. Naklejki reklamowe mogą występować w bardzo zróżnicowanych formach, jednak największą popularnością cieszą się naklejki holograficzne, które ze względu na efektowny wygląd, potrafią skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów oraz ułatwić zapamiętanie marki. 

Naklejki holograficzne według autorskiego projektu

Naklejki drukowane na błyszczącej, holograficznej folii, która w zależności od kąta padania światła mieni się wszystkimi kolorami tęczy, to świetny pomysł na stworzenie efektownej reklamy promującej własną markę oraz oferowane produkty. Takie naklejki dają niesamowity efekt wizualny, ale także cechują się doskonałą jakością, która przez długi czas będzie przykuwać uwagę potencjalnych klientów. W ofercie drukarni Naklejkon by Booklet wykonujemy druk naklejek hologramowych według autorskiego projektu naszych klientów, dlatego mogą w nim Państwo umieścić dowolną grafikę, logo firmy oraz tekst. Naklejki holograficzne z własnym wzorem dostępne są także w opcji Multimotyw, gdzie w ramach jednego nakładu możemy wykonać kilka wzorów naklejek o takich samych parametrach. Minimalna ilość jednego wzoru wynosi 10 sztuk. 

Gwarancja perfekcyjnego druku

Naklejki holograficzne z własnym wzorem to połączenie pełnokolorowego druku o wysokiej rozdzielczości wraz z precyzyjnym, cyfrowym nacinaniem od góry po kształcie. Doskonała jakość oferowanych naklejek w pełnej palecie kolorów CMYK pozwala uzyskać płynne i gładkie przejścia kolorów w zastosowanej grafice. Składając zamówienie na naklejki holograficzne, mogą Państwo zdecydować się na dodatkową opcję, czyli pokrycie specjalistycznym laminatem, który nie tylko zabezpiecza naklejki przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale daje także niesamowity efekt wizualny, który tworzy połączenie srebrnego, lekko opalizującego tła naklejki z delikatną błyszczącą powłoką. 

Zastosowanie naklejek holograficznych

Każda firma powinna wyróżniać się na tle konkurencji, a oferowane produkty rzucać się w oczy. Mogą to Państwo osiągnąć, wybierając naklejki hologramowe od Naklejkon by Booklet. Ich prestiżowy wygląd pozwoli skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i podkreślić walory firmy. Idealnie sprawdzają się do oklejania wszystkich płaskich i równych powierzchni, dlatego z powodzeniem można je umieszczać na różnego rodzaju urządzeniach, opakowaniach, dokumentach, kopertach oraz wielu innych. Naklejki holograficzne są odporne na czynniki atmosferyczne, dlatego mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz budynków, jak i poza nimi.