Trwa wczytywanie produktów

Naklejki foliowe usuwalne

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Czas realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejki ze słabym klejem, dla krótkookresowych ekspozycji i łatwego odklejania.
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

W kalkulatorach umożliwiamy wybór różnych trybów realizacji. Należy zawsze kierować się wybranym wariantem i planowanym terminem wysyłki, który jest widoczny już w momencie wyceny. Informujemy, że nie rozdzielamy zamówień i jeśli produkty w koszyku mają różne terminy realizacji, to dla całego zamówienia zostaje przyjęty najdłuższy z nich.

Naklejki foliowe ze słabym klejem

Naklejki foliowe ze słabym klejem to produkty z oferty drukarni internetowej Naklejkon przeznaczone do krótkookresowych aplikacji. Specjalnie dobrany rodzaj słabego kleju zapewnia łatwe usunięcie naklejek po krótkiej ekspozycji, nie pozostawiając żadnych widocznych śladów. To bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie, które przypadnie do gustu wszystkim wymagającym klientom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Naklejki, które nie niszczą powierzchni

Oklejanie różnych powierzchni to doskonały sposób na reklamę firmy, oferowanych usług czy znakowanie produktów. Jednak po długim czasie ekspozycji, naklejki przywierają do powierzchni, pozostawiając mało estetyczne ślady po kleju. Tego problemu mogą Państwo uniknąć, wybierając nasze naklejki foliowe. Zastosowany w nich klej charakteryzuje się 2,5-krotnie niższą siłą klejenia w stosunku do standardowo stosowanego kleju permanentnego. Naklejki foliowe z łatwo usuwalnym klejem sprawdzą się jako nalepki informacyjne, w tym cenówki oraz oferty promocyjne naklejane bezpośrednio na sprzęt elektroniczny, meble czy inne produkty wystawowe. Takie naklejki wykorzystuje się także podczas różnych uroczystości, eventów oraz spotkań. 

Wysoka jakość druku w pełnej palecie barw CMYK

W drukarni internetowej Naklejkon to Państwo projektują swoją własną naklejkę, która może zawierać dowolną grafikę, hasło, logo, adres strony lub bloga, a nawet treść informacyjną. W przypadku naklejek foliowych ze słabym klejem oferujemy możliwość druku z wykorzystaniem opcji Multimotyw, dzięki czemu mogą Państwo zamówić w ramach jednego nakładu kilka wzorów naklejek o takim samym wymiarze. Nacinamy kształty okrągłe/owalne, prostokątne/kwadratowe, w tym z ostrymi lub zaokrąglonymi narożnikami oraz kształty nieregularne, które wymagają dodatkowo projektu linii cięcia. Dostarczony przez Państwa projekt wykonujemy standardowo na białej, błyszczącej folii z dodatkiem słabego i łatwo usuwalnego kleju. Oferujemy możliwość pełnokolorowego druku naklejek foliowych ze słabym klejem realizowanego na arkuszach lub ciętego na sztuki.

Dlaczego warto korzystać z naklejek ze słabym klejem?

Wciąż zastanawiają się Państwo, czy warto korzystać z naklejek foliowych z usuwalnym klejem? Oczywiście, że tak! Ich zastosowanie niesie ze sobą wyłącznie same korzyści. Jakie? Przekonacie się Państwo poniżej! Nasze naklejki:

  • łatwo się odklejają,
  • nie uszkadzają oklejanych powierzchni,
  • nie pozostawiają śladów po kleju,
  • są estetycznym elementem reklamowym, promocyjnym, usługowym lub informacyjnym,
  • mogą być stosowane na każdej gładkiej i równej powierzchni,
  • są wykonywane według autorskiego projektu.

Mamy nadzieję, że jako producent naklejek foliowych ze słabym klejem przekonaliśmy Państwa do wyboru produktów od Naklejkon. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!