Trwa wczytywanie produktów

Naklejki foliowe przezroczyste

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Podłoże foliowe, przezroczyste, zadruk kolorowy + biały. Naklejki wodoodporne, odporne na warunki atmosferyczne, ścieranie i uszkodzenia mechaniczne (po zastosowaniu laminatu). Wytrzymałość po zastosowaniu laminatu do 5 lat. Naklejki mogą mieć dowolny kształt.
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Pliki do druku powinny zostać wygenerowane (zapisane) w rozdzielczości optymalnej 300 dpi (min. 250 dpi). Uwaga! Przeskalowanie grafik bitowych np. zdjęć, do wyższej rozdzielczości może powodować pojawienie się na wydruku nieoczekiwanych "efektów" a'la piksele czy szumy.

Wymagane spady

Standardowo do druku oczekujemy, że pliki będa miały zdefiniowane spady 2-3 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć w wartość spadów czy 2-3 mm z każdej strony.

Akceptowane formaty plików

Do druku akceptujemy standardowe i popularne formatów funkcjonujące w poligrafii. Aby móc zagwarantować jakość sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe. Podczas tworzenia lub generowania plików do druku należy sprawdzić przestrzeń barwną, w której pracujemy - to może powodować różnice między wydrukiem, a oczekiwaniami.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową. Pamiętaj, aby przy dodawaniu plików wpisać w ich nazwie oczekiwaną ilość, gdyż bez tej informacji nakład zostanie podzielony proporcjonalnie. UWAGA! Ilość jednego wzoru nie może być mniejsza niż 30 sztuk.

Konfekcja i cięcie

Stosujemy kilka wersji konfekcji naklejek, a od wyboru konfekcji zależy sposób cięcia użytków. Konnfekcja czyli w jakij postaci trafią do Ciebie zamówione naklejki jest zwykle powiązany z ich przeznaczeniem.

Zapoznaj się z opisem

Naklejki przezroczyste

Naklejkon to producent naklejek przezroczystych, którego oferta jest różnorodna i dostosowana do Państwa potrzeb. Jedną z naszych propozycji jest druk naklejek przezroczystych, które znajdą zastosowanie w każdej branży jako naklejki i etykiety na produkty, naklejki dla gastronomii, a także jako naklejki reklamowe, usługowe lub promocyjne. Z naszej strony gwarantujemy ich wysokiej klasy wykonanie przy użyciu trwałych i solidnych materiałów oraz specjalistycznych maszyn do cyfrowego druku. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

Szerokie zastosowanie 

Przezroczyste naklejki z prezentowanej oferty znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach. Z tego typu naklejek mogą korzystać nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale również małe, rodzinne firmy, czy osoby indywidualne. Przezroczyste naklejki mają zastosowanie w przemyśle spożywczym, kosmetycznym czy usługowym - wszędzie tam, gdzie trzeba oznaczyć dany produkt lub usługę. Są idealne do oklejania wszystkich gładkich, szklanych powierzchni, takich jak szyby w samochodzie, szklane drzwi, witryny sklepowe, a także słoiki czy butelki. Ich zastosowanie jest naprawdę różnorodne, a jakość i trwałość z pewnością zasługują na Państwa uwagę. 

Wysoka jakość wykonania 

Naklejki przezroczyste, które Państwu oferujemy, to profesjonalne produkty wykonywane w oparciu o najwyższe standardy drukarskie oraz przy użyciu trwałych i solidnych materiałów. Zadruk wykonujemy w technologii Eco Solvent z pełną paletą barw CMYK + WHITE. Dzięki temu zachowujemy właściwą intensywność i głębię kolorów. Dzięki innowacyjnej technologii gwarantujemy precyzyjną linię cięcia po obrysie, która umożliwia dowolność przy wyborze kształtu naklejki. W ramach jednego nakładu realizujemy kilka wzorów i kształtów naklejek w arkuszach lub na sztuki - to Państwo decydują, który wariant będzie odpowiedni.

 

UWAGA! Biały kolor nie ma 100% krycia, co oznacza, że po naklejeniu zadruk może delikatnie przybrać kolor podłoża (dotyczy to naklejek, w których biały kolor nie służy jako poddruk, a biały element grafiki). W przypadku poddruku kolorem białym całej grafiki, naniesione pozostałe barwy nie są transparentne. Istnieje również możliwość podbicia tylko części grafiki, co pozwoli na uzyskanie ciekawych efektów wizualnych. Prosimy, by zapoznać się z zasadami przygotowania grafiki, ponieważ dla naklejek o podłożu przezroczystym potrzebujemy plik z maską koloru białego.

Trwałość i wytrzymałość na lata

O wysokiej jakości naszych naklejek świadczy również trwały podkład z przezroczystej, monomerycznej folii PCV o grubości 100mic., który po zabezpieczeniu odpowiednim laminatem wytrzymuje nawet do 5 lat, bez widocznych uszkodzeń. Ogromną rolę odgrywa tutaj również mocny, permanentny klej, który sprawia, że wykonywane przez nas, przezroczyste naklejki nie odklejają się, ani nie ścierają podczas użytkowania.