Trwa wczytywanie produktów

Naklejki foliowe przezroczyste

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Podłoże foliowe, przezroczyste, zadruk kolorowy + biały. Naklejki wodoodporne, odporne na warunki atmosferyczne, ścieranie i uszkodzenia mechaniczne (po zastosowaniu laminatu). Wytrzymałość po zastosowaniu laminatu do 5 lat. Naklejki mogą mieć dowolny kształt.
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

W kalkulatorach umożliwiamy wybór różnych trybów realizacji. Należy zawsze kierować się wybranym wariantem i planowanym terminem wysyłki, który jest widoczny już w momencie wyceny. Informujemy, że nie rozdzielamy zamówień i jeśli produkty w koszyku mają różne terminy realizacji, to dla całego zamówienia zostaje przyjęty najdłuższy z nich.

Naklejki przezroczyste

Naklejkon to producent naklejek przezroczystych, którego oferta jest różnorodna i dostosowana do Państwa potrzeb. Jedną z naszych propozycji jest druk naklejek przezroczystych, które znajdą zastosowanie w każdej branży jako naklejki i etykiety na produkty, naklejki dla gastronomii, a także jako naklejki reklamowe, usługowe lub promocyjne. Z naszej strony gwarantujemy ich wysokiej klasy wykonanie przy użyciu trwałych i solidnych materiałów oraz specjalistycznych maszyn do cyfrowego druku. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

Szerokie zastosowanie 

Przezroczyste naklejki z prezentowanej oferty znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach. Z tego typu naklejek mogą korzystać nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale również małe, rodzinne firmy, czy osoby indywidualne. Przezroczyste naklejki mają zastosowanie w przemyśle spożywczym, kosmetycznym czy usługowym - wszędzie tam, gdzie trzeba oznaczyć dany produkt lub usługę. Są idealne do oklejania wszystkich gładkich, szklanych powierzchni, takich jak szyby w samochodzie, szklane drzwi, witryny sklepowe, a także słoiki czy butelki. Ich zastosowanie jest naprawdę różnorodne, a jakość i trwałość z pewnością zasługują na Państwa uwagę. 

Wysoka jakość wykonania 

Naklejki przezroczyste, które Państwu oferujemy, to profesjonalne produkty wykonywane w oparciu o najwyższe standardy drukarskie oraz przy użyciu trwałych i solidnych materiałów. Zadruk wykonujemy w technologii Eco Solvent z pełną paletą barw CMYK + WHITE. Dzięki temu zachowujemy właściwą intensywność i głębię kolorów. Dzięki innowacyjnej technologii gwarantujemy precyzyjną linię cięcia po obrysie, która umożliwia dowolność przy wyborze kształtu naklejki. W ramach jednego nakładu realizujemy kilka wzorów i kształtów naklejek w arkuszach lub na sztuki - to Państwo decydują, który wariant będzie odpowiedni.

 

UWAGA! Biały kolor nie ma 100% krycia, co oznacza, że po naklejeniu zadruk może delikatnie przybrać kolor podłoża (dotyczy to naklejek, w których biały kolor nie służy jako poddruk, a biały element grafiki). W przypadku poddruku kolorem białym całej grafiki, naniesione pozostałe barwy nie są transparentne. Istnieje również możliwość podbicia tylko części grafiki, co pozwoli na uzyskanie ciekawych efektów wizualnych. Prosimy, by zapoznać się z zasadami przygotowania grafiki, ponieważ dla naklejek o podłożu przezroczystym potrzebujemy plik z maską koloru białego.

Trwałość i wytrzymałość na lata

O wysokiej jakości naszych naklejek świadczy również trwały podkład z przezroczystej, monomerycznej folii PCV o grubości 100mic., który po zabezpieczeniu odpowiednim laminatem wytrzymuje nawet do 5 lat, bez widocznych uszkodzeń. Ogromną rolę odgrywa tutaj również mocny, permanentny klej, który sprawia, że wykonywane przez nas, przezroczyste naklejki nie odklejają się, ani nie ścierają podczas użytkowania.