Trwa wczytywanie produktów

Naklejki foliowe odblaskowe

Naklejki z folii sprawdzą się do oznakowań odblaskowych przeznaczonych do krótkookresowych aplikacji zewnętrznych, które wymagają minimalnego współczynnika odblaskowości. Doskonale nadaje się na przetłoczenia. Gładka powierzchnia zewnętrzna pozwala na bardzo dobre odzwierciedlenie drukowanego motywu i jednocześnie wykazuje bardzo wysoką odporność na zadrapania i uderzenia. Folia doskonale nadaje się do aplikacji na równych powierzchniach zarówno np. szkło, metal, etc. Naklejki odblaskowe mogą zostać dostarczone w formie poręcznych arkusz lub zostać pocięte na pojedyncze sztuki (dotyczy większych projektów).
Wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb
Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj folii
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)

Gdy widoczność w nocy to priorytet

Naklejki odblaskowe są wybierane wtedy, gdy konieczne jest zaprezentowanie istotnych informacji po zmroku. Naklejki idealnie nadają się do stosowania na powierzchniach płaskich i równych ponieważ surowiec nie rozciąga się. Produkt przeznaczoney do aplikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Naklejki foliowe drukujemy w wysokiej rozdzielczości na 10-kolorowych maszynach co jest gwarancją jakości. Sugerujemy by grafiki były proste i czytelne oraz aby pokrywały nie więcej niż 50% powierzchni naklejki, gdyż wtedy efekt jest najlepszszy. 

Poprawny plik do druku:

  • Zalecana rozdzielczość: 300 dpi
  • Przestrzeń barwna: CMYK
  • Wymagane spady: 2 mm
  • Formaty plików: PDF, EPS, TIFF, JPG

Naklejki odblaskowe mogą zostać dostarczone w formie poręcznych arkusz lub zostać pocięte na pojedyncze sztuki (dotyczy większych projektów).

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

  • +48 62 594 12 09
  • info@naklejkon.pl

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Rozdzielczość projektów

Pliki do druku powinny zostać wygenerowane (zapisane) w rozdzielczości optymalnej 300 dpi (min. 250 dpi). Uwaga! Przeskalowanie grafik bitowych np. zdjęć, do wyższej rozdzielczości może powodować pojawienie się na wydruku nieoczekiwanych "efektów" a'la piksele czy szumy.

Wymagane spady

Standardowo do druku oczekujemy, że pliki będa miały zdefiniowane spady 2-3 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć w wartość spadów czy 2-3 mm z każdej strony.

Akceptowane formaty plików

Do druku akceptujemy standardowe i popularne formatów funkcjonujące w poligrafii. Aby móc zagwarantować jakość sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe. Podczas tworzenia lub generowania plików do druku należy sprawdzić przestrzeń barwną, w której pracujemy - to może powodować różnice między wydrukiem, a oczekiwaniami.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową. Pamiętaj, aby przy dodawaniu plików wpisać w ich nazwie oczekiwaną ilość, gdyż bez tej informacji nakład zostanie podzielony proporcjonalnie.

Konfekcja i cięcie

Stosujemy kilka wersji konfekcji naklejek, a od wyboru konfekcji zależy sposób cięcia użytków. Konnfekcja czyli w jakij postaci trafią do Ciebie zamówione naklejki jest zwykle powiązany z ich przeznaczeniem.

Zapoznaj się z opisem