Trwa wczytywanie produktów

Naklejki foliowe maskujące B-Zero

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejki produkowane z błyszczącej folii, która wyposażona jest w szary klej z mikrokanalikami. Zastosowana technologia RapidAir sprawia, że aplikacja folii jest bardzo łatwa, a pod folią nie pozostają pęcherzyki powietrza. Szary klej natomiast znakomicie kryje powierzchnie, na którą aplikujemy naklejkę. Naklejki mogą mieć dowolny kształt i dostarczane są w formie arkuszy lub pocięte na sztuki. Dodatkowo naklejki mogą zostać zabezpieczone laminatem, który skutecznie chroni wydruk przed zarysowaniem i promieniami UV. Produkt doskonale nadaje się do wyklejania większych powierzchni.
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

W kalkulatorach umożliwiamy wybór różnych trybów realizacji. Należy zawsze kierować się wybranym wariantem i planowanym terminem wysyłki, który jest widoczny już w momencie wyceny. Informujemy, że nie rozdzielamy zamówień i jeśli produkty w koszyku mają różne terminy realizacji, to dla całego zamówienia zostaje przyjęty najdłuższy z nich.

Naklejki maskujące

W ofercie drukarni internetowej Naklejkon znajdziecie Państwo bogaty wybór naklejek foliowych, w tym również naklejek maskujących. Druk naklejek maskujących odbywa się na specjalnej folii monomerycznej PCV z szarym permanentnym klejem, dzięki czemu wykazują one doskonałe właściwości kryjące. Zastosowanie szarego kleju pozwala zamaskować wszystko to, co znajduje się pod naklejką, czyli mało estetyczną powierzchnię, starą grafikę lub napis. Zapraszamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą i składania zamówień na naklejki maskujące!

Idealne do pokrywania różnych powierzchni

Stara grafika źle się prezentuje? W takich sytuacjach z pomocą przychodzą Państwu naklejki z oferty Naklejkon. Są idealnym rozwiązaniem zarówno dla dużych firm, mniejszych przedsiębiorstw, jak i osób indywidualnych. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest efektywne pokrycie starej grafiki lub urozmaicenie pustej powierzchni. Ze względu na wysokie właściwości kryjące można nimi oklejać wszystkie płaskie i gładkie powierzchnie, na których widnieją nieaktualne informacje czy logo firmowe.

Oferujemy wiele możliwości wyboru

Jesteśmy producentem naklejek maskujących, który dba zarówno o wysoką jakość oferowanych produktów, jak i o ich piękny wygląd. Nasze naklejki drukujemy na białej, błyszczącej folii monomerycznej PCV z szarym klejem kanalikowym w pełnej palecie barw CMYK.. Co więcej, wykorzystując cyfrową technologię druku naklejek maskujących, możemy zrealizować każde zlecenie - od kilku do kilku tysięcy sztuk, już w 3 dni robocze. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dajemy możliwość łączenia nakładów, jeśli zamawiają Państwo naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, ale z różnymi motywami. 

Jakość i wytrzymałość na lata

Oferowane przez nas naklejki mogą wydawać się produktem o krótkim czasie użytkowania. Nic bardziej mylnego! Asortyment wykonywany przez drukarnię Naklejkon wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne w postaci tarcia czy zarysowań po zastosowaniu laminatu. Co więcej, nasze produkty są również odporne na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak ulewne deszcze, obfite opady śniegu czy różnice temperatur. Ich tolerancja temperatury zarówno w warunkach zewnętrznych, jak i wewnętrznych wynosi od -40 do +80 stopni Celsjusza. Istnieje także opcja pokrycia naklejek specjalistycznym błyszczącym lub matowym laminatem, który znacznie wydłuża czas ich użytkowania, nawet do 5 lat, bez widocznych uszkodzeń.