Trwa wczytywanie produktów

Naklejki foliowe metalizowane Gold

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejki foliowe gold o wykończeniu złoto-błyszczącym to sposób, aby podnieść prestiż swoich produktów. Naklejki dedykowane na różne maszyny i urządzenia do prezentowania logo, gwarancji, certyfikatów, etc. Naklejka posiada warstwę laminatu błyszczącego.

Naklejki metalizowane Gold

Naklejki metalizowane są wybierane przez osoby, któwym zależy na ekskluzywnym wyglądzie. Naklejki idealnie nadają się do stosowania na powierzchniach płaskich i równych ponieważ surowiec nie rozciąga się. Produkt przeznaczoney do aplikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Naklejki foliowe drukujemy w wysokiej rozdzielczości na mszynach w technologii HP Latex. Sugerujemy by grafiki były proste i czytelne oraz aby pokrywały nie więcej niż 50% powierzchni naklejki, gdyż wtedy efekt jest najlepszszy.

Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Pliki do druku powinny zostać wygenerowane (zapisane) w rozdzielczości optymalnej 300 dpi (min. 250 dpi). Uwaga! Przeskalowanie grafik bitowych np. zdjęć, do wyższej rozdzielczości może powodować pojawienie się na wydruku nieoczekiwanych "efektów" a'la piksele czy szumy.

Wymagane spady

Standardowo do druku oczekujemy, że pliki będa miały zdefiniowane spady 2-3 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć w wartość spadów czy 2-3 mm z każdej strony.

Akceptowane formaty plików

Do druku akceptujemy standardowe i popularne formatów funkcjonujące w poligrafii. Aby móc zagwarantować jakość sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe. Podczas tworzenia lub generowania plików do druku należy sprawdzić przestrzeń barwną, w której pracujemy - to może powodować różnice między wydrukiem, a oczekiwaniami.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową. Pamiętaj, aby przy dodawaniu plików wpisać w ich nazwie oczekiwaną ilość, gdyż bez tej informacji nakład zostanie podzielony proporcjonalnie. UWAGA! Ilość jednego wzoru nie może być mniejsza niż 30 sztuk.

Konfekcja i cięcie

Stosujemy kilka wersji konfekcji naklejek, a od wyboru konfekcji zależy sposób cięcia użytków. Konnfekcja czyli w jakij postaci trafią do Ciebie zamówione naklejki jest zwykle powiązany z ich przeznaczeniem.

Zapoznaj się z opisem

Naklejki typu premium-lux

Złoto jako kruszec wszystkim kojarzy się jednoznacznie z luksusem, elegancją i przepychem. Podobną charakterystykę mają złote metalizowane naklejki foliowe, które zachwycają swoją stylistyką, zwracają na siebie mnóstwo uwagi i są uznawane za doskonały dodatek, podkreślający wyrafinowanie danego produktu, urządzenia czy akcesoriów. W naszej firmie Naklejkon możesz zlecić wydruk foliowych metalizowanych złotych naklejek, które doskonale uzupełnią wszystko to, co warto zaakcentować w swoim domu lub w firmie.

Naklejki foliowe metalizowane Gold – dla firmy i dla osób prywatnych

Złote metalizowane naklejki foliowe można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Z ich zalet korzystają przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy chcą podkreślić rangę swoich wyrobów oraz ich elegancję. Doskonale sprawdzą się jako etykieta na przedmiotach wykonanych z naturalnych kruszców czy produktach dedykowanych wielbicielom przepychu, np. luksusowych akcesoriach domowego użytku. 

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby złote metalizowane naklejki foliowe zastosować także w swoim własnym domu. Doskonale komponują się z czernią i bielą, zwracają na siebie mnóstwo uwagi, a przy tym bardzo łatwo się je nakleja na praktycznie wszystkie płaskie powierzchnie.

Naklejki foliowe metalizowane złote – na jakie parametry masz wpływ?

Jako klient w naszej firmie masz wpływ na praktycznie wszystkie aspekty techniczne każdej naklejki zleconej do wydruku. Metalizowane złote naklejki foliowe mogą mieć np. różny kształt. Naklejka może przez nas zostać precyzyjnie docięta do projektu  (wymagana będzie linia cięcia), owalna, kwadratowa czy prostokątna z ostrymi lub zaokrąglonymi narożnikami. Wszystkie warianty są wykonane na folii Gold Metallic z klejem permanentnym.

W naklejkach szczególnie istotna jest jakość wykonania

Dostępne w naszej firmie naklejki foliowe metalizowane gold są rewelacyjnie wykonane i to jedna z wielu przyczyn, dla której są aż tak popularne wśród naszych nabywców. Przede wszystkim są odporne na większość mechanicznych zniszczeń, w tym np. na rozciąganie, gdyż folia zachowuje swoją elastyczność aż do granicznego punktu. Ponadto można je stosować ze względu na materiał zarówno na urządzeniach i produktach stosowanych wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. 

Liczą się nawet najmniejsze szczegóły

Nie bez znaczenia jest także to, że nasze naklejki foliowe metalizowane złote są wydrukowane z najwyższą możliwą precyzją. Widać to po szczegółowym nadruku, dokładnym odzwierciedleniu wszystkich krzywizn i barw. Ponadto nasze druki są równe i wysoce efektowne dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii HP Latex. Zachęcamy do złożenia zamówienia już dziś. Aby zachować jak najlepszą czytelność wydruku, dobrze jest zaprojektować wydruk pokrywający np. połowę całej naklejki.