Trwa wczytywanie produktów

Naklejki foliowe metalizowane Gold

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Czas realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejki foliowe gold o wykończeniu złoto-błyszczącym to sposób, aby podnieść prestiż swoich produktów. Naklejki dedykowane na różne maszyny i urządzenia do prezentowania logo, gwarancji, certyfikatów, etc. Naklejka posiada warstwę laminatu błyszczącego.
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

W kalkulatorach umożliwiamy wybór różnych trybów realizacji. Należy zawsze kierować się wybranym wariantem i planowanym terminem wysyłki, który jest widoczny już w momencie wyceny. Informujemy, że nie rozdzielamy zamówień i jeśli produkty w koszyku mają różne terminy realizacji, to dla całego zamówienia zostaje przyjęty najdłuższy z nich.

Naklejki typu premium-lux

Złoto jako kruszec wszystkim kojarzy się jednoznacznie z luksusem, elegancją i przepychem. Podobną charakterystykę mają złote metalizowane naklejki foliowe, które zachwycają swoją stylistyką, zwracają na siebie mnóstwo uwagi i są uznawane za doskonały dodatek, podkreślający wyrafinowanie danego produktu, urządzenia czy akcesoriów. W naszej firmie Naklejkon możesz zlecić wydruk foliowych metalizowanych złotych naklejek, które doskonale uzupełnią wszystko to, co warto zaakcentować w swoim domu lub w firmie.

Naklejki foliowe metalizowane Gold – dla firmy i dla osób prywatnych

Złote metalizowane naklejki foliowe można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Z ich zalet korzystają przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy chcą podkreślić rangę swoich wyrobów oraz ich elegancję. Doskonale sprawdzą się jako etykieta na przedmiotach wykonanych z naturalnych kruszców czy produktach dedykowanych wielbicielom przepychu, np. luksusowych akcesoriach domowego użytku. 

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby złote metalizowane naklejki foliowe zastosować także w swoim własnym domu. Doskonale komponują się z czernią i bielą, zwracają na siebie mnóstwo uwagi, a przy tym bardzo łatwo się je nakleja na praktycznie wszystkie płaskie powierzchnie.

Naklejki foliowe metalizowane złote – na jakie parametry masz wpływ?

Jako klient w naszej firmie masz wpływ na praktycznie wszystkie aspekty techniczne każdej naklejki zleconej do wydruku. Metalizowane złote naklejki foliowe mogą mieć np. różny kształt. Naklejka może przez nas zostać precyzyjnie docięta do projektu  (wymagana będzie linia cięcia), owalna, kwadratowa czy prostokątna z ostrymi lub zaokrąglonymi narożnikami. Wszystkie warianty są wykonane na folii Gold Metallic z klejem permanentnym.

W naklejkach szczególnie istotna jest jakość wykonania

Dostępne w naszej firmie naklejki foliowe metalizowane gold są rewelacyjnie wykonane i to jedna z wielu przyczyn, dla której są aż tak popularne wśród naszych nabywców. Przede wszystkim są odporne na większość mechanicznych zniszczeń, w tym np. na rozciąganie, gdyż folia zachowuje swoją elastyczność aż do granicznego punktu. Ponadto można je stosować ze względu na materiał zarówno na urządzeniach i produktach stosowanych wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. 

Liczą się nawet najmniejsze szczegóły

Nie bez znaczenia jest także to, że nasze naklejki foliowe metalizowane złote są wydrukowane z najwyższą możliwą precyzją. Widać to po szczegółowym nadruku, dokładnym odzwierciedleniu wszystkich krzywizn i barw. Ponadto nasze druki są równe i wysoce efektowne dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii HP Latex. Zachęcamy do złożenia zamówienia już dziś. Aby zachować jak najlepszą czytelność wydruku, dobrze jest zaprojektować wydruk pokrywający np. połowę całej naklejki.