Trwa wczytywanie produktów

Naklejki foliowe Eko-Silk

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Biała, silnie barwiona folia polietylenowa (PE) o wykończeniu typu silk. Druk w technologii suchego tonera (dry-toner) gwarantuje doskonałe odzwierciedlenie szczegółów i detali w drukowanym projekcie - idealnie do druku drobnego tekstu. Naklejki sprawdzą się do oznaczania produktów, etykiet na beczki i butelki. Doskonałe jako nośnik reklamowy.

Naklejki foliowe Eko-Silk

Odporne na działanie wody, tłuszczu i substancji chemicznych.

Naklejki foliowe Eko-Silk produkowane są na bazie podłoża polietylenowego (PE), które zapewnia optymalne zakotwiczenie tonera, dlatego wydruk jest trwały, a sama naklejka wytrzymała i odporna na czynniki atmosferyczne oraz mechaniczne. To w połączeniu z nowoczesną maszyną, która drukuje w wysokiej rozdzielczości Ultra HD 2400 x 2400 dpi jest gwarancją najwyższą jakość oraz umożliwia uzyskiwanie grafik w wysokiej rozdzielczości (szczególnie istotne w przypadku naklejek z dużą ilością szczegółów np. Mała czcionki, etc.). Naklejki foliowe Eko-Silk aplikuje się szybko, a ich jakość pozostaje niezmienna przez długi czas, dzięki czemu doskonale spełniają funkcje informacyjne i dekoracyjne.

Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Pliki do druku powinny zostać wygenerowane (zapisane) w rozdzielczości optymalnej 300 dpi (min. 250 dpi). Uwaga! Przeskalowanie grafik bitowych np. zdjęć, do wyższej rozdzielczości może powodować pojawienie się na wydruku nieoczekiwanych "efektów" a'la piksele czy szumy.

Wymagane spady

Standardowo do druku oczekujemy, że pliki będa miały zdefiniowane spady 2-3 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć w wartość spadów czy 2-3 mm z każdej strony.

Akceptowane formaty plików

Do druku akceptujemy standardowe i popularne formatów funkcjonujące w poligrafii. Aby móc zagwarantować jakość sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe. Podczas tworzenia lub generowania plików do druku należy sprawdzić przestrzeń barwną, w której pracujemy - to może powodować różnice między wydrukiem, a oczekiwaniami.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową. Pamiętaj, aby przy dodawaniu plików wpisać w ich nazwie oczekiwaną ilość, gdyż bez tej informacji nakład zostanie podzielony proporcjonalnie.

Konfekcja i cięcie

Stosujemy kilka wersji konfekcji naklejek, a od wyboru konfekcji zależy sposób cięcia użytków. Konnfekcja czyli w jakij postaci trafią do Ciebie zamówione naklejki jest zwykle powiązany z ich przeznaczeniem.

Zapoznaj się z opisem

Naklejki foliowe Eko-Silk

Eleganckie naklejki foliowe Eko-Silk są odpowiedzią na rosnące oczekiwania współczesnych klientów, w tym osób prywatnych i przedsiębiorców. Ich wyróżnikiem jest silnie biała, barwiona folia polietylenowa PE z niestandardowym, atrakcyjnym wykończeniem typu silk, przypominającym w dotyku jedwab. Nadruk na naklejce foliowej Eko-Silk powstaje przy użyciu nowoczesnej technologii suchego tonera (dry-toner). Rezultatem jest niezwykle precyzyjny, szczegółowy nadruk, który idealnie odwzorowuje projekt klienta.

Naklejki foliowe Eko-Silk – wysoka szczegółowość, wspaniały rezultat

Naklejki foliowe Eko-Silk są przede wszystkim nieskazitelne. To ich ogromna zaleta i zarazem spory wyróżnik na tle propozycji wielu innych producentów. Na silnie barwionej folii PE znakomicie wygląda między innymi tekst – zarówno ten pisany wąską czcionką, jak i odręczną, a ponadto jednokolorowe rysunki o wysokim stopniu skomplikowania. Dzięki temu można nimi oznaczać produkty, takie jak butelki czy opakowania oraz urządzenia czy maszyny lub akcesoria domowego użytku o podkreślonym, ekskluzywnym charakterze.

Wytrzymałe naklejki foliowe Eko-Silk

Naklejki foliowe Eko-Laser są bardzo trwałe i wytrzymałe. Nie zmieniają swojego koloru oraz liczby szczegółów w trakcie eksploatacji i pozostają tak samo atrakcyjne przez bardzo długi czas. Oczywiście podstawowy wpływ na ten parametr ma sposób użytkowania czy rodzaj powierzchni, na której została naklejona dana nalepka.

Gdzie zastosować naklejki foliowe Eko-Silk?

Naklejki foliowe Eko-Silk mają wiele zastosowań i to ich jedna z wielu bardzo istotnych zalet. Są zdecydowanie najpopularniejszym wyborem dla firm zajmujących się niskonakładową produkcją rzemieślniczych rzeczy, takich jak ciekawe alkohole czy nietypowe akcesoria dla brodaczy. Sprawdza się także znakomicie jako etykiety naklejane na akcesoria domowe produkowane ręcznie.

Mogą Państwo wybrać kształt naklejki – zgodny z projektem (wymagana będzie linia cięcia) oraz konfekcję – arkusz Kiss-Cut lub Multiarkusz Kiss-Cut.

 

Wyceń i zamów