Trwa wczytywanie produktów

Naklejki foliowe Eko-Latex

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejki drukowane na folii polipropylenowej (PP), która charakteryzuje się błyszczącym wykończeniem, a same naklejki łatwo i szybko się aplikuje. Dzięki wykorzystaniu folii bez PVC, która wyposażona jest w klej bez rozpuszczalników oraz druku w technologii HP Latex, ograniczyliśmy negatywny wpływ na środowisko.
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Pliki do druku powinny zostać wygenerowane (zapisane) w rozdzielczości optymalnej 300 dpi (min. 250 dpi). Uwaga! Przeskalowanie grafik bitowych np. zdjęć, do wyższej rozdzielczości może powodować pojawienie się na wydruku nieoczekiwanych "efektów" a'la piksele czy szumy.

Wymagane spady

Standardowo do druku oczekujemy, że pliki będa miały zdefiniowane spady 2-3 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć w wartość spadów czy 2-3 mm z każdej strony.

Akceptowane formaty plików

Do druku akceptujemy standardowe i popularne formatów funkcjonujące w poligrafii. Aby móc zagwarantować jakość sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe. Podczas tworzenia lub generowania plików do druku należy sprawdzić przestrzeń barwną, w której pracujemy - to może powodować różnice między wydrukiem, a oczekiwaniami.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową. Pamiętaj, aby przy dodawaniu plików wpisać w ich nazwie oczekiwaną ilość, gdyż bez tej informacji nakład zostanie podzielony proporcjonalnie. UWAGA! Ilość jednego wzoru nie może być mniejsza niż 30 sztuk.

Konfekcja i cięcie

Stosujemy kilka wersji konfekcji naklejek, a od wyboru konfekcji zależy sposób cięcia użytków. Konnfekcja czyli w jakij postaci trafią do Ciebie zamówione naklejki jest zwykle powiązany z ich przeznaczeniem.

Zapoznaj się z opisem

Naklejki foliowe eko-latex

Naklejki foliowe Eko-Latex to znakomita opcja dla wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na wykorzystywaniu w swojej pracy wyłącznie sprawdzonych rozwiązań, bezpiecznych dla środowiska oraz ludzi. Nalepka jest wykonana z folii polipropylenowej i cechuje się satynowym, jedwabistym wykończeniem. Ze względu na wykorzystanie samej folii (bez PVC) i zastosowanie nowoczesnego kleju bez rozpuszczalników oraz technologii druku HP Latex uzyskaliśmy ekologiczne i skuteczne naklejki do różnych zastosowań.

Naklejki foliowe – wytrzymałe, trwałe i mocne

Naklejki foliowe Eko-Latex mają mnóstwo bardzo ciekawych zastosowań w biznesie i nie tylko. Absolutną podstawą jest wykorzystanie ich do oznaczania swoich produktów i wyrobów w sposób niewywołujący niekorzystnego wpływu na środowisko. Można je nakleić na samo urządzenie, produkt czy opakowanie, a także na pudełko, foliopak czy kopertę – jednym słowem wszędzie tam, gdzie chcą Państwo zachować odpowiednią identyfikację wizualną.

Nie oznacza to jednak, że to jedyne opcje zastosowania naklejki foliowej Eko-Latex. Można ją wykorzystać jako gadżet reklamowy dla klienta czy kontrahenta biznesowego i na wiele innych sposobów.

Przyjazne środowisku naklejki foliowe Eko-Latex

Naklejki foliowe Eko-Latex są przede wszystkim bezpieczne dla środowiska i to ich jedna z wielu bardzo istotnych zalet. Folia bez PVC jest ekologiczna i nie generuje niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, podobnie jak klej bez rozpuszczalników. Nie bez znaczenia w kwestii ochrony fauny i flory jest także technologia druku HP Latex przy użyciu bezpiecznych i odpowiedzialnych tuszy najwyższej klasy.

Na co mają Państwo wpływ, zamawiając naklejki foliowe Eko-Latex?

Naklejki foliowe Eko-Latex są przeznaczone dla wielu zastosowań, dlatego dajemy wiele możliwości ich personalizacji. Mogą Państwo wybrać kształt naklejki – zgodny z projektem (wymagana linia cięcia), okrągła-owalna, prostokątna w wersji z ostrymi narożnikami oraz z narożnikami zaokrąglonymi. Poza tym umożliwiamy wydrukowanie swojego projektu w zarówno konfekcji arkuszy Kiss-Cut, jak i pojedynczych sztuk Kiss-Cut. Oczywiście klient ma również wpływ na nakład oraz szerokość i wysokość nalepki.