Trwa wczytywanie produktów

Naklejki foliowe Eko-Latex (PP)

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejki drukowane na folii polipropylenowej (PP), która charakteryzuje się błyszczącym wykończeniem, a same naklejki łatwo i szybko się aplikuje. Dzięki wykorzystaniu folii bez PVC, która wyposażona jest w klej bez rozpuszczalników oraz druku w technologii HP Latex, ograniczyliśmy negatywny wpływ na środowisko.
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

W kalkulatorach umożliwiamy wybór różnych trybów realizacji. Należy zawsze kierować się wybranym wariantem i planowanym terminem wysyłki, który jest widoczny już w momencie wyceny. Informujemy, że nie rozdzielamy zamówień i jeśli produkty w koszyku mają różne terminy realizacji, to dla całego zamówienia zostaje przyjęty najdłuższy z nich.

Naklejki foliowe eko-latex

Naklejki foliowe Eko-Latex to znakomita opcja dla wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na wykorzystywaniu w swojej pracy wyłącznie sprawdzonych rozwiązań, bezpiecznych dla środowiska oraz ludzi. Nalepka jest wykonana z folii polipropylenowej i cechuje się satynowym, jedwabistym wykończeniem. Ze względu na wykorzystanie samej folii (bez PVC) i zastosowanie nowoczesnego kleju bez rozpuszczalników oraz technologii druku HP Latex uzyskaliśmy ekologiczne i skuteczne naklejki do różnych zastosowań.

Naklejki foliowe – wytrzymałe, trwałe i mocne

Naklejki foliowe Eko-Latex mają mnóstwo bardzo ciekawych zastosowań w biznesie i nie tylko. Absolutną podstawą jest wykorzystanie ich do oznaczania swoich produktów i wyrobów w sposób niewywołujący niekorzystnego wpływu na środowisko. Można je nakleić na samo urządzenie, produkt czy opakowanie, a także na pudełko, foliopak czy kopertę – jednym słowem wszędzie tam, gdzie chcą Państwo zachować odpowiednią identyfikację wizualną.

Nie oznacza to jednak, że to jedyne opcje zastosowania naklejki foliowej Eko-Latex. Można ją wykorzystać jako gadżet reklamowy dla klienta czy kontrahenta biznesowego i na wiele innych sposobów.

Przyjazne środowisku naklejki foliowe Eko-Latex

Naklejki foliowe Eko-Latex są przede wszystkim bezpieczne dla środowiska i to ich jedna z wielu bardzo istotnych zalet. Folia bez PVC jest ekologiczna i nie generuje niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, podobnie jak klej bez rozpuszczalników. Nie bez znaczenia w kwestii ochrony fauny i flory jest także technologia druku HP Latex przy użyciu bezpiecznych i odpowiedzialnych tuszy najwyższej klasy.

Na co mają Państwo wpływ, zamawiając naklejki foliowe Eko-Latex?

Naklejki foliowe Eko-Latex są przeznaczone dla wielu zastosowań, dlatego dajemy wiele możliwości ich personalizacji. Mogą Państwo wybrać kształt naklejki – zgodny z projektem (wymagana linia cięcia), okrągła-owalna, prostokątna w wersji z ostrymi narożnikami oraz z narożnikami zaokrąglonymi. Poza tym umożliwiamy wydrukowanie swojego projektu w zarówno konfekcji arkuszy Kiss-Cut, jak i pojedynczych sztuk Kiss-Cut. Oczywiście klient ma również wpływ na nakład oraz szerokość i wysokość nalepki.