Trwa wczytywanie produktów

Kubek z logo

Kolorystyka
Sprawdzanie i korekta pliku
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Kubek o pojemności 330 ml w kolorze białym (wysokość: 95 mm, średnica: 82 mm), nadruk w technologii sublimacji. Cechuje się wysoką jakością nadruków oraz możliwością mycia w zmywarkach. Pole zadruku to 200x80 mm.
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Pliki do druku powinny zostać wygenerowane (zapisane) w rozdzielczości optymalnej 300 dpi (min. 250 dpi). Uwaga! Przeskalowanie grafik bitowych np. zdjęć, do wyższej rozdzielczości może powodować pojawienie się na wydruku nieoczekiwanych "efektów" a'la piksele czy szumy.

Wymagane spady

Standardowo do druku oczekujemy, że pliki będa miały zdefiniowane spady 2-3 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć w wartość spadów czy 2-3 mm z każdej strony.

Akceptowane formaty plików

Do druku akceptujemy standardowe i popularne formatów funkcjonujące w poligrafii. Aby móc zagwarantować jakość sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe. Podczas tworzenia lub generowania plików do druku należy sprawdzić przestrzeń barwną, w której pracujemy - to może powodować różnice między wydrukiem, a oczekiwaniami.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową. Pamiętaj, aby przy dodawaniu plików wpisać w ich nazwie oczekiwaną ilość, gdyż bez tej informacji nakład zostanie podzielony proporcjonalnie. UWAGA! Ilość jednego wzoru nie może być mniejsza niż 30 sztuk.

Konfekcja i cięcie

Stosujemy kilka wersji konfekcji naklejek, a od wyboru konfekcji zależy sposób cięcia użytków. Konnfekcja czyli w jakij postaci trafią do Ciebie zamówione naklejki jest zwykle powiązany z ich przeznaczeniem.

Zapoznaj się z opisem

Kubek z logo

Kubek z logo to znakomita forma działań marketingowych, która w stosunku do innych charakteryzuje się bardzo niskim kosztem inwestycji oraz doskonałą efektywnością. Wszystkie kubki z logo firmy dostępne w naszej firmie mają standardową pojemność 330 ml, odpowiednią zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów, a ponadto są wyposażone w nadruk w technologii sublimacji. Można je myć w zmywarkach i zalewać przeróżnymi napojami, a przy tym stanowią jedną z najbardziej efektywnych reklam w każdej firmie. Oznacza to, że warto je mieć w swoim przedsiębiorstwie.

Kubek z logo firmy – do czego służy?

Kubek z własnym logo jest niedrogim, lecz bardzo efektywnym sposobem działań marketingowych, który z roku na rok zyskuje na popularności. Nie dzieje się to bez powodu. Kubki o standardowej pojemności równej 330 ml są świetnym wyborem przede wszystkim do siedziby firmy. Można je podarować pracownikom jako formę spójnej identyfikacji wizualnej z marką, co z pewnością docenią również klienci, którzy zwrócą uwagę na nadruk firmowy podczas obsługi bezpośredniej. To jednak nie wszystko. Ciekawy kubek z własnym nadrukiem można też wręczyć klientom jako formę gadżetu do domu. To jedno z najbardziej efektywnych rozwiązań, które łączy się z niskim nakładem finansowym, a wysoką skutecznością. Oczywiście kubek  logo na zamówienie jest bardzo praktyczny i z tego względu będzie można go używać jako kubka codziennego na kawę czy herbatę.

Kubek z własnym logo – liczy się jakość

Nasze kubki z logo odznaczają się co prawda niską ceną, lecz wraz z nią nie idzie niska jakość. Wszystkie naczynia są przeznaczone do wieloletniego użytkowania,  odporne na działanie wysokiej oraz niskiej temperatury i nie zmieniają swoich właściwości w trakcie wielokrotnego mycia w zmywarce w wyższych temperaturach. Ponadto są wygodne w użytkowaniu, mają ergonomiczny kształt oraz wysoką jakość zadruku na polu o wymiarach 200 mm x 80 mm.

Podczas składania zamówienia kubka z własnym nadrukiem mogą Państwo wybrać szybką realizację lub zdecydować się na opcję standard. Naszym klientom oferujemy również dokładną analizę i korektę pliku, dzięki czemu nasi profesjonalni projektanci sprawdzą plik graficzny i ewentualnie dokonają w nim pewnych zmian, które pozytywnie wpłyną na końcowy rezultat.

Dlaczego warto kupić kubek z własnym nadrukiem w drukarni Naklejkon?

W naszej drukarni kubki z logotanie i wysoce efektywne, a przy tym także można złożyć zamówienie już od 1 sztuki. W rezultacie stanowią doskonały wybór zarówno dla dużych przedsiębiorstw i koncernów, jak i małych działalności jednoosobowych. Kubek z Twoim logo mogą Państwo wykorzystać także jako formę promocji ciekawego eventu, spotkania z wielbicielami danej marki lub ze znajomymi czy przyjaciółmi. Zapraszamy do złożenia zamówienia, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu z naszymi pracownikami. Chętnie odpowiemy na wszystkie telefonicznie lub mailowo i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.