Trwa wczytywanie produktów

Naklejki magnetyczne – odporne na warunki atmosferyczne i łatwe do aplikacji

Jeśli szukasz sposobu na zwiększenie trwałości swojej reklamy, wykorzystaj naklejki magnetyczne! Wykonane ze specjalnych, silnie namagnesowanych materiałów, stanowią odporniejszą i trwalszą alternatywę dla zwykłych naklejek.

Odporne i trwałe

Naklejki ze specjalną, namagnesowaną powłoką, stanowić mogą doskonałą reklamę Twojej firmy. Reklamę, która nie zniknie przy pierwszym deszczu czy niskich temperaturach. Pokryte specjalnym laminatem, zyskują na trwałości i nie są im groźne nawet najsurowsze warunki atmosferyczne.

Prosta aplikacja

Naklejki magnetyczne wyróżniają się niezwykle prostą aplikacją. Przykleja się je do metalowych powierzchni, z którymi łączą się na zasadzie przyciągania. Dzięki temu mogą być z powodzeniem wykorzystywane na samochodach czy innych środkach transportu. Z łatwością umieścisz je na karoserii, a siła zastosowanego w nich magnesu jest tak duża, że nie grozi im odklejenie – nawet przy dużych prędkościach.

Wystarczy więc, że przyłożysz naklejkę do metalowej powierzchni w miejscu, w którym chcesz ją potem oglądać. Łatwa aplikacja to jednak nie wszystko! Naklejkę tak samo łatwo usuwasz z danej powierzchni. Odklejenie takiej etykiety nie pozostawia na przedmiocie żadnego śladu – możesz ją naklejać i odklejać dowolną ilość razy bez obaw, że uszkodzisz karoserię samochodu czy inną płaszczyznę.

Uniwersalne rozwiązanie

Naklejki magnetyczne są przez to niezwykle uniwersalne. Możesz je stosować na dowolnych metalowych powierzchniach. Często umieszczane są właśnie na środkach transportu czy tablicach informacyjnych. Twój prywatny samochód może na chwilę stać się służbowym – wystarczy odpowiednia naklejka i zmienia swoją funkcję. A potem znów wraca do stanu sprzed metamorfozy.

Magnetyczne etykiety mogą pomóc także w urządzaniu wnętrz! Sprawdzą się np. jako ciekawa ozdoba na lodówkę. Taka, którą można zmieniać w dowolnej chwili. Gdy wzór Ci się znudzi, możesz w prosty sposób wymienić go na nowy. W ten sposób jesteś w stanie zdobić sprzęty w firmie, ale też w domu.

Naklejka magnetyczna jako gadżet reklamowy

A może zdecydujesz się wykorzystać naklejki jako gadżety reklamowe? Magnetyczną etykietę możesz z powodzeniem wysyłać swoim klientom np. dołączając ją do korespondencji. Zwiększy to szanse na bycie pozytywnie zapamiętanym. Klient naklejając taki prezent gdzieś w przestrzeni swojej firmy, przyczynia się do budowania popularności Twojej marki! A im częściej dany logotyp będzie się pojawiać w przestrzeni publicznej, tym większa szansa na to, że zostaniesz zapamiętany przez potencjalnych klientów.