Trwa wczytywanie produktów

Naklejkon.Lab

 
naklejkon lab

Program testowania produktów

Naklejkon.Lab powstał z myślą o nieustannym rozwoju i dążeniu do oferowania usług i naklejek najwyższej jakości. Przystępując do programu, będziesz mógł cyklicznie zamawiać darmowe produkty ze swoją grafiką, do wykorzystania we własnych celach. Jedynym warunkiem jest wypełnienie ankiety po zakończeniu testów. Twoje zdanie ma dla nas znaczenie!

Regulamin i zasady uczestnictwa

1.  Co to jest Naklejkon.Lab?

 • Naklejkon.Lab to program, w ramach którego zachęcamy naszych klientów (testerów) do testowania produktów, które są dostępne w ramach stałej oferty oraz takich, które planujemy wprowadzić do oferty. Program w swoich założeniach ma pomóc w podnoszeniu jakości świadczonych usług i reagować na sygnały Klientów.
 • Cyklicznie oferujemy jeden z naszych wariantów naklejek, na którym tester może wydrukować dowolną grafikę, by przetestować ją we własnym zakresie i w miarę swoich potrzeb, bez ponoszenia kosztów.
 • Po zakończeniu okresu testowania wysyłamy krótką ankietę z prośbą o jej wypełnienie. Zebrane w ten sposób informacje pozwolą nam poszerzać wiedzę, którą będziemy dzielić się z naszymi klientami po zakończeniu testu.

2.  Przystąpienie i udział w programie Naklejkon.Lab?

 • Do programu może przystąpić każdy klient platformy naklejkon.pl - wystarczy zapisać się na listę mailingową Naklejkon.Lab podając swój adres mailowy.
 • Na adres mailowy zostanie przesłane potwierdzenie uczestnictwa w programie oraz informacja o aktualnie prowadzonej akcji testowej wraz z kodem rabatowy, który pozwala zamówić za darmowo określoną partię naklejek wg własnych parametrów tj. z własną grafiką, w dowolnym rozmiarze i kształcie.
 • Uczestnik musi złożyć kompletne zamówienie z użyciem kodu rabatowego i opłacić koszty wysyłki. Naklejki zostaną wysłane w standardowym terminie realizacji (zazwyczaj 3 dni robocze), na adres podany przy składaniu zamówienia.
 • Po otrzymaniu naklejek uczestnik może dowolnie je wykorzystywać, sprawdzać ich wytrzymałość, czy zwyczajnie użytkować wg własnych potrzeb.
 • Tester zobowiązany jest do wypełnienia krótkiej ankiety, którą wysyłamy mailowo po ok. 2 tygodniach od realizacji zlecenia.
 • Testy prowadzone są cyklicznie, co oznacza, że po zakończeniu testowania jednego materiału, ruszamy z ofertą testów kolejnego produktu. Nie ma obowiązku uczestnictwa w każdej akcji testowej.
 • Uczestnik zapisując się do testowania wyraża zgodę na publikację naklejki - oznacza to, że po wydruku, naklejki mogą zostać sfotografowane i opublikowane na stronach organizatora (naklejkon.pl / booklet.pl w tym na social mediach).

3. Jakie koszty ponosi uczestnik programu Naklejkon.Lab?

 • Jedynym kosztem ponoszonym przez testera jest koszt wysyłki.
 • Wykonanie naklejek jest darmowe pod warunkiem wykorzystania kodu rabatowego podczas składania zamówienia.

4.  Jakie produkty będą testowane w ramach Naklejkon.Lab?

 • Informacje odnośnie produktów będą udostępniane cyklicznie w wiadomościach mailowych, które kierowane będą bezpośrednio do osób, które zapisały się do programu.

5.  Czy wypełnienie ankiety jest konieczne?

 • Wypełnienie ankiety jest jedynym obowiązkiem uczestnika programu. Prosimy o odpowiedzi zgodne z prawdą.

 6. Czy w programie można liczyć na dodatkowe wynagrodzenie lub nagrody?

 • Po weryfikacji przesłanych do nas ankiet nagrodzimy kilka wybranych uczestników dodatkowymi rabatami do wykorzystania na stronie naklejkon.pl lub upominkami.


Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

contact us