Trwa wczytywanie produktów

Naklejki off road

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naklejek off road. Nasza drukarnia naklejek Naklejkon wykonuje zamówienia według indywidualnych projektów klienta. Dzięki temu mogą Państwo otrzymać produkt zgodny ze swoimi potrzebami i wymaganiami. Naklejki off road to doskonała propozycja dla każdego miłośnika sportów motorowych, ale nie tylko. Można wykorzystać je również jako dekoracje lub gadżety reklamowe. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, naklejki drukujemy, wykorzystując nowoczesną technologię cyfrową.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Wytrzymałe naklejki off road

Naklejki off road dostępne w ofercie naszej drukarni internetowej to wytrzymałe, solidnie wykonane produkty, które bez wątpienia posłużą przez długi czas. Wyróżnia je precyzyjne wykończenie, trwałość oraz przystępna cena. Ze względu na to, że drukujemy z wykorzystaniem innowacyjnej technologii solwentowej lub laserowej w jakości High Quality, gwarantujemy produkty solidne i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dobrze naklejone vlepki będą trzymać się na wybranej powierzchni naprawdę bardzo mocno. Standardowy termin realizacji zamówienia wynosi tylko 3 dni, mogą Państwo ponadto zdecydować się także na opcję ekspres, w tej sytuacji czas oczekiwania jest skrócony do 2 dni. Gotowe produkty wysyłamy zaufanym kurierem, który gwarantuje szybkie i bezpieczne doręczenie towaru pod wskazany adres. W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Naklejki i o wiele więcej

W ofercie Naklejkon znajdą Państwo duży wybór naklejek off road, etykiet, a także materiałów marketingowych: ulotek, plakatów, wizytówek, biletów i nie tylko. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wydrukować praktycznie każdy materiał reklamowy. Mamy krótkie terminy realizacji i możemy przygotować naklejki o dowolnym kształcie. W przeciwieństwie do oferty standardowych drukarni nie ponoszą Państwo kosztów wykrojnika. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, ploterami do druku na podłożach syntetycznych, a ponadto prasami cyfrowymi do druku na papierze. Podejmujemy współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami poszukującymi wytrzymałych gadżetów reklamowych. Nasza drukarnia naklejek działa sprawnie, dokładamy wszelkich starań, aby móc zadowolić każdego klienta bez wyjątku. Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem z nami współpracy, zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji na temat naszej działalności, sprzętu oraz sposobu wydruku poszczególnych materiałów. Już teraz polecamy wybór wyjątkowych naklejek off road.