Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na zeszyty

Naklejkon by Booklet jest specjalistyczną drukarnią naklejek, która oferuje wiele usług skierowanych do klientów, którzy szukają wszechstronnych rozwiązań i szybkiej realizacji zleceń. Naklejki na zeszyty wydrukowane przez Naklejkon z pewnością spełnią oczekiwania każdego nowoczesnego i wymagającego klienta. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki na zeszyty – znakomity wybór dla każdego ucznia i studenta

Kompletowanie wyprawki szkolnej dla większości osób jest jedną z najprzyjemniejszych chwil po okresie wakacyjnym. Wybór nowych przyborów daje mnóstwo radości, jednak nie zawsze w sklepach można znaleźć gotowe propozycje, które spełnią oczekiwania. Właśnie z tego względu doskonałym rozwiązaniem są naklejki na zeszyty, które stanowią idealną propozycję dla wszystkich uczniów i studentów. Wybrane motywy mogą nawiązywać do konkretnego przedmiotu bądź zajęć, a także przedstawiać ulubione hobby czy hasło motywujące, zachęcające do nauki i przyswajania nowej wiedzy.

Satysfakcja i wysoka jakość gwarantowana

Producent naklejek Naklejkon stwarza duże możliwości w kwestii wyboru odpowiedniego podłoża, na którym zostanie wydrukowany projekt graficzny wysłany przez klienta. Jeśli zamówienie wykonane jest z myślą o naklejkach na zeszyty, najlepszą opcją będzie wydruk na papierze. Klienci, którzy planują umieścić ważne informacje w miejscu narażonym na warunki atmosferyczne, powinni z kolei wybrać drukowanie na powierzchni folii. Oba te warianty wykonywane są w wysokiej jakości i rozdzielczości, która gwarantuje wierne przełożenie projektu cyfrowego na medium fizyczne z zachowaniem soczystej głębi kolorów. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się, by grafika do druku wykonana była w kolorach CMYK i posiadała rozdzielczość minimum 300 DPI.

Profesjonalny wydruk z szybkim terminem realizacji

Naklejki na zeszyty i etykiety drukowane przez Naklejkon to efekt cyfrowej technologii druku, która pozwala na wierne i szybkie przeniesienie projektu graficznego na folię lub papier. Cyfrowy druk pozwala klientom na bezproblemowe składanie zamówień małonakładowych oraz wycięcie dowolnego kształtu naklejki po obrysie ustalonym przez klienta. Wystarczy przygotować linię cięcia wraz z grafiką do druku, a nowoczesne cyfrowe wycinanie z niebywałą dokładnością przygotuje partię naklejek przystosowanych do życzeń podmiotu zamawiającego. Czas realizacji większości zleceń to z reguły 3 dni robocze, zakładając, że klient wyśle na czas stosowną grafikę do druku wraz z ewentualnym obrysem.