Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na zderzak

Oferta drukarni etykiet Naklejkon skierowana jest do firm i osób prywatnych poszukujących wysokiej jakości naklejek. Naklejkon specjalizuje się w produkcji artykułów samoprzylepnych i poligraficznych o wszechstronnym zastosowaniu, dzięki czemu możliwe jest wydrukowanie naklejek na zderzak, meble, podłogę, szybę oraz wiele innych powierzchni. Zapraszamy do współpracy.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Co warto umieścić na naklejkach na zderzak?

Naklejki na zderzak mogą stanowić jeden z najważniejszych akcentów stylistycznych każdego samochodu, zarówno osobowego, jak i firmowego, w tym nawet auta ciężarowego. Można na nich umieścić np. logotyp ulubionej marki motoryzacyjnej czy też producenta poszczególnych części, takich jak hamulce czy amortyzatory. Nic nie stoi na przeszkodzie jednak, aby na naklejkach na zderzak umieścić także bardziej nietypowe wzory. Część osób wykorzystuje je w celu spersonalizowania swojego samochodu, umieszczając na nich swoje ulubione zespoły czy hasła i slogany. Można także postawić na humorystyczne rozwiązanie – wystarczy na naklejce zaprojektować śmieszny żart lub dowcip, który z pewnością poprawi humor innym osobom stojącym w korku.

Profesjonalny druk naklejek i etykiet

Producent naklejek Naklejkon oferuje wydruk dowolnej grafiki nadesłanej przez klienta na różnych materiałach przystosowanych do różnych powierzchni. Zaplecze technologiczne drukarni Naklejkon pozwala na produkcję jakościowych artykułów na papierze oraz folii. Dzięki temu każda partia naklejek może być zamówiona pod kątem innego zastosowania. Projekt graficzny nadesłany przez klienta powinien być zapisany w przestrzeni barwnej CMYK oraz posiadać rozdzielczość 300 dpi. Pomoże to uzyskać jak najlepszą jakość produktu końcowego z wiernym odwzorowaniem kolorów i wysokim poziomem detali.

Szybka wysyłka i gwarancja satysfakcji

Cyfrowa metoda drukowania i cięcia naklejek pozwala firmie Naklejkon na szybką i sprawną realizację każdego zamówienia. Klienci, którym szczególnie zależy na jak najszybszej obsłudze mogą czasem wybrać dodatkową opcję ekspresowej realizacji zlecenia. Usługi od Naklejkon cechuje profesjonalne podejście do klienta i wysoka jakość oferowanych produktów.