Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na samochód

Chcą Państwo, aby ich firmowe auta wyróżniały się z tłumu? Pomożemy stworzyć niepowtarzalne naklejki na samochód, które staną się nie tylko ozdobą, ale będą także wizytówką firmy. Możemy przygotować dowolny tekst lub rysunek według załączonego przez Państwa projektu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki na samochód jako reklama marki

Auta firmowe to nie tylko narzędzie pracy, ale także nośnik reklamowy. Dzięki ofercie Naklejkon by Booklet oznakowanie samochodów staje się bajecznie proste. Nie muszą Państwo wydawać dużych kwot na malowanie stosownych napisów lub wzorów. Wystarczy skorzystać z naszej oferty. Naklejki na samochód mogą pokrywać dowolną część karoserii, przygotujemy naklejkę także w nietypowym kształcie. W przeciwieństwie do wielu innych drukarni w Naklejkon by Booklet nie pobieramy dodatkowych opłat za cięcie po obrysie o dowolnym kształcie. W ten sposób można przygotować unikalną ozdobę każdego auta niezależnie od jego marki. Z łatwością oznakują Państwo zarówno samochody osobowe, jak i towarowe.

Gdzie umieścić naklejki na samochód?

Naklejki na samochód to nie tylko karoseria. Można je umieszczać także w innych miejscach takich jak szyby, wewnętrzna strona drzwi czy kokpit. We wnętrzu samochodu można umieścić naklejki z logo firmy lub z napisami przypominającymi o konieczności zapinania pasów itp. Z kolei na szybie samochodowej można przykleić naklejki lewoczytelne, czyli takie, które wkleja się w środku samochodu, a czyta się je na zewnątrz. Najczęściej są to różnego rodzaju cenniki, ale może to być także naklejka adresowa firmy. Tego typu naklejki to gwarancja, że nikt ich nie odklei.

Naklejki tuningowe

Miłośnicy tuningu chętnie sięgają po naklejki na samochód. Dzięki nim z łatwością można spersonalizować auto. Z drugiej strony można także podkreślić swoją przynależność do jakiejś grupy zrzeszającej fanów konkretnej marki. Świetnie sprawdzają się w tej funkcji naklejki z zabawnymi napisami lub rysunkami. W Naklejkon by Booklet mogą Państwo zamówić naklejki na samochód o różnych wymiarach. Z równą łatwością przygotujemy dla Państwa zarówno naklejki, którymi można ozdobić całe drzwi samochodu, jak i małe wlepki, idealne do przyklejenia na zderzaku.

Naklejkon by Booklet to sprawdzona marka

Oferujemy Państwu naklejki na samochód wykonane z materiałów wysokiej jakości. Odpowiednio mocny klej gwarantuje, że będą trzymały się zarówno karoserii, jak i szyby. Zastosowane do wykonania naklejek folie są odporne na działanie wilgoci oraz słońca. Ozdobione nimi samochody będą się doskonale prezentowały przez długi czas. To świetny sposób, aby wyróżnić się z tłumu.