Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na podłogę

Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej gamy usług drukarni etykiet Naklejkon. Oferujemy bogaty wZapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej gamy usług drukarni etykiet Naklejkon. Oferujemy bogaty wybór rozwiązań dla klientów poszukujących wysokiej jakości naklejek, magnesów, wizytówek, plakatów i nie tylko. Drukarnia Naklejkon szybko i rzetelnie wykona dowolną liczbę naklejek na podłogę, ścianę oraz szybę. Zachęcamy do współpracy.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki na każdą okazję

W drukarni Naklejkon nie uznajemy półśrodków ani kompromisów i widać to między innymi po naszym podejściu do wysokiej jakości. Zawsze wykorzystujemy do produkcji naszych produktów wyselekcjonowane materiały, które są dostosowane do miejsca naklejenia wybranej nalepki. Wysoka wytrzymałość i trwałość naszych naklejek podłogowych pozwala na długą i wyraźną ekspozycję grafiki, nawet w miejscach o wzmożonym ruchu pieszym. Dzięki temu produkty od Naklejkon sprawdzą się bardzo dobrze jako nośnik reklamy wizualnej lub ważnych informacji, gdyż są trwałe i odporne na szczególnie trudne użytkowanie.

Atrakcyjne wizualnie naklejki na podłogę

Naklejki na podłogę mogą pełnić wiele różnych funkcji, w większości przypadków są jednak szeroko wykorzystywane głównie przez przedsiębiorców. Na podłodze można z łatwością umieścić nalepkę informującą o kierunku chodzenia, o ewentualnym niebezpieczeństwie wynikającym z zastosowania śliskich płytek, czy też o firmie, która wykonała wybraną posadzkę. Ponadto ozdobienie w ten sposób podłogi może doskonale wpłynąć na aranżację przestrzeni. Możliwości są nieograniczone i zastosowanie naklejek podłogowych zależy od kreatywności przedsiębiorcy.

Jakość i rzetelność

Naklejki na podłogę wykonane w drukarni etykiet Naklejkon to gwarantowane zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Bez względu na to, czy zamawiają Państwo etykiety do potrzeb prywatnych, czy naklejki ścienne w celach formalnych, Naklejkon zadba o wszystkie te potrzeby, za każdym razem z tą samą, cenioną jakością. Gwarantujemy bezproblemowy i łatwy system składania zamówień na naszej stronie internetowej, potrzebne są tylko niezbędne dane w postaci wymiarów produktu, nakładu, projektu grafiki oraz sposobu cięcia. Każda naklejka, etykieta i każdy magnes mogą być wycięte w dowolnym kształcie, ustalonym przez klienta. Cięcie kwadratowe, okrągłe lub po linii cięcia jest w tej samej opcji cenowej, nie pobieramy dodatkowych opłat za wycinanie naklejek w kształcie nieregularnym. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi, gdzie w profesjonalny sposób udzielimy wszelkich niezbędnych informacji dotyczących naszych usług.