Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na płytki

Wśród wielu rodzajów naklejek dostępnych w naszym asortymencie znajdą Państwo także wyjątkowe naklejki na płytki. Można je umieszczać na ścianie dowolnego pomieszczenia, tworząc w ten sposób niebanalne aranżacje swojego mieszkania, biura lub sklepu.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Oryginalne rozwiązania aranżacyjne

Umieszczenie na podłodze kolorowych naklejek na płytki to doskonały sposób na ożywienie otoczenia, sprawdzi się to zwłaszcza w biurach i sklepach. Można w ten sposób zareklamować nowe produkty, wskazać drogę lub po prostu umieścić na podłodze sezonowe dekoracje. To z pewnością zwiększy poziom zainteresowania potencjalnych klientów. W Naklejkon by Booklet oferujemy drukowanie naklejek o dowolnym kształcie. Wycinanie ploterem po obrysie daje możliwość realizacji najbardziej wymyślnych form naklejek na płytki. Dzięki temu mogą być Państwo całkowicie pewni, że aranżacja firmy czy sklepu stanie się naprawdę wyjątkowa.

Gdzie sprawdzą się naklejki na płytki?

Jeżeli są Państwo właścicielami sklepu, przedszkola czy innej placówki usługowej, to z pewnością wykorzystają Państwo nasze naklejki podłogowe. Z ich pomocą można oznaczyć wybrane strefy w pomieszczeniach, drogę do konkretnego stanowiska, albo pomóc maluchom odnaleźć się w nowym miejscu. Strzałki, stopki lub dowolny inny rysunek umieszczony na naklejkach na płytki przymocowanych do podłogi to sympatyczny akcent budzący uśmiech i ułatwiający orientację. Przyda się także w dużych halach produkcyjnych i sklepach wielkopowierzchniowych. Przy pomocy naklejek można także wyznaczyć odległości, które należy zachować, na przykład stojąc w kolejce do kasy.

Trwałe i eleganckie naklejki podłogowe

Naklejki na płytki oferowane przez Naklejkon by Booklet to gwarancja produktu najwyższej klasy. Produkujemy je z materiałów gwarantujących długotrwałe i bezpieczne użytkowanie. W celu zwiększenia ich trwałości pokrywamy je elastycznym, przezroczystym laminatem foliowym, który ma chropowatą strukturę antypoślizgową, dzięki czemu naklejki nie zwiększają ryzyka upadku, jak mogłoby to mieć miejsce w przypadku zwykłych naklejek foliowych. Tak zabezpieczone naklejki na płytki są odporne na ścieranie oraz na działanie czynników atmosferycznych. Można je swobodnie czyścić, podobnie jak pozostałą część podłogi.

Użyteczny dodatek do wielu przestrzeni

Dzięki naszym naklejkom na płytki uda się Państwu w ciekawy sposób zmienić lub uzupełnić aranżację wybranej przestrzeni. Naklejki o funkcji ozdobnej, informacyjnej czy ostrzegawczej przydadzą się wszędzie tam, gdzie pojawia się wielu użytkowników. To świetne rozwiązanie do szkoły, przedszkola czy sklepu, ale może przydać się także w hali sportowej, centrum wystawienniczym i w wielu innych miejscach, w których można w ten sposób przekazać różne wskazówki i informacje.