Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na kotły

Od lat coraz więcej osób używa naklejek informacyjnych, przyklejając je na różnych urządzeniach czy maszynach, nie tylko w pracy, ale także w domu. Wśród tego typu etykiet mamy także naklejki na kotły ? każdy kocioł powinien być bowiem dobrze i we właściwy sposób oznakowany. Chodzi tutaj przede wszystkim o informacje niezbędne do tego, aby zachować bezpieczeństwo. Bez tego może dojść do sytuacji zagrażających życiu. Nic więc dziwnego, że prawidłowe oznakowanie kotła jest tak ważne ? w wielu przypadkach zawarte na naklejce informacje mogą okazać się wręcz kluczowe. Taka etykieta informacyjna wykonana jest z wysokiej jakości materiału, co ma spore znaczenie, gdyż musi być ona odporna na różnego rodzaju uszkodzenia czy niekorzystne warunki. Posiadamy dużą bazę gotowych projektów naklejki na kotły, możemy również wykonać dowolną naklejkę na zamówienie.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

x

x

x

x