Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na alkohol

Firma Naklejkon zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą usług drukarskich i poligraficznych. Jest to specjalistyczna drukarnia etykiet, która umożliwia szybką i sprawną produkcję naklejek na alkohol, etykiet oraz wielu innych wariantów. Gwarantujemy wysoką jakość produktu końcowego i znakomitą komunikację z klientem.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Ciekawe, nietypowe i atrakcyjne naklejki na alkohol z drukarni Naklejkon

Naklejki na alkohol są niezwykle popularne, co wynika przede wszystkim z ich zastosowania – można je nakleić na wódki, nalewki czy whisky i inne napoje alkoholowe, które stanowią najpopularniejszy prezent dla dorosłych osób. Naklejki mogą być eleganckie, np. z informacją na temat składników użytych do produkcji i ich pochodzeniu, a także humorystyczne, np. z animowanym wizerunkiem solenizanta lub jego śmiesznymi zdjęciami. Naklejki na alkohol znakomicie się sprawdzą także w przypadku uroczystości i ceremonii, ślubów, wieczorów panieńskich i kawalerskich, czy też na osiemnastki. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nalepki zastosować także jako etykietę swoich własnych trunków.

Naklejki na każdą okazję od sprawdzonego producenta

Wiele możliwości, które oferuje współpraca z drukarnią Naklejkon pozwala na szybką i profesjonalną realizację zamówień na naklejki i etykiety przystosowane do wielu celów. Klienci poszukujący drukarni, która wykona wysokojakościowe naklejki na alkohol, napoje orzeźwiające i nie tylko, z pewnością znajdą to, czego potrzebują. Artykuły samoprzylepne od Naklejkon drukowane są na powierzchni wytrzymałego papieru w technologii laserowej oraz na folii metodą solwentową. Dzięki tym rozwiązaniom możliwe jest zamówienie jakościowych naklejek podłogowych, ściennych, na szybę i nie tylko.

Wygoda i satysfakcja

Producent naklejek Naklejkon wytwarza naklejki oraz etykiety na podstawie projektu graficznego zapewnionego przez klienta. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zalecane jest przesłanie pliku graficznego w formacie PDF oraz w rozdzielczości min. 300 dpi. Dużą zaletą korzystania z rozwiązań od Naklejkon jest nie tylko wysoka jakość drukowanego obrazu, lecz również możliwość wycięcia dowolnego kształtu zamówionych etykiet dzięki cyfrowym wykrojnikom. Wycinanie po obrysie wykonywane jest na podstawie linii cięcia ustalonej przez klienta i należy ją wysłać wraz z projektem grafiki do druku. Naklejki oraz etykiety od Naklejkon nie muszą ograniczać się kształtem do prostokąta lub okręgu, lecz taka możliwość jak najbardziej istnieje i jest stosowana między innymi przez klientów chcących wydrukować wysokiej jakości vlepki. Czas realizacji większości usług drukarni Naklejkon to najczęściej 3 dni robocze, lecz w przypadku sytuacji nagłych istnieje możliwość skorzystania z opcji ekspresowej, która skróci czas oczekiwania na wysyłkę zamówienia do zaledwie 2 dni roboczych. Jeśli potrzebują Państwo sprawdzonego producenta, który szybko i solidnie przygotuje naklejki na alkohol w dowolnym nakładzie, Naklejkon z pewnością jest rozwiązaniem.