Trwa wczytywanie produktów

Naklejki magnetyczne

Dzieci należą do kategorii bardzo wymagających klientów – nie zadowolą się byle czym. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę naklejek dla dzieci przygotowanych tak, aby zaspokoić oczekiwania najbardziej nawet wybrednego malucha. Mamy dla nich propozycje naklejek na ściany, na zeszyty, meble oraz prasowanki na ubrania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Warto postawić na naklejki magnetyczne najwyższej klasy

Naklejki magnetyczne mają formę cienkich nalepek, w których za element „klejący” odpowiada magnes. Takie rozwiązanie ma dwie podstawowe zalety. Pierwszą jest fakt, iż można zmieniać ich pozycję bez jakichkolwiek ograniczeń, odklejać i przyklejać ponownie na każdej metalowej powierzchni. Drugą zaletą jest to, że magnes nie pozostawia jakichkolwiek śladów na wybranej powierzchni i jej nie niszczy. Budowa naklejki magnetycznej sprawia, że doskonale się sprawdza między innymi na lodówkach czy specjalnych ścianach.

Naklejki magnetyczne na indywidualne zamówienie

Naklejki magnetyczne doskonale sprawdzą się jako gadżety reklamowe i stanowią dobre wsparcie strategii promocji. Można wykorzystać je także jako dekoracje do domu. Niezależnie od ich przeznaczenia, gwarantujemy, że u nas znajdą Państwo naklejki wykonane z dbałością o detale, które są wytrzymałe, solidne, a jednocześnie przystępne cenowo. Dużą zaletą naszej oferty jest to, że w standardzie zapewniamy cięcie po obrysie o dowolnym kształcie, dlatego nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizować w możliwie jak najkrótszym czasie, standardowo realizujemy je w ciągu 3 dni roboczych. Istnieje także możliwość skorzystania z oferty ekspres, w tym wypadku czas oczekiwania skraca się do 2 dni. Wszystkie naklejki wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, co jest gwarancją ich trwałości. Interesują Państwa naklejki magnetyczne o niepowtarzalnych wzorach lub kształtach? Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, zapraszamy do nawiązania z nami współpracy.

Najwyższa jakość wykonania

Zamówienie naklejek magnetycznych to jedna z możliwości dostępnych w ofercie naszej drukarni naklejek i magnesów. Wszystkie produkty są wykonywane z dbałością o detale, korzystamy z nowoczesnego sprzętu. Nasza platforma zakupowa jest bardzo intuicyjna, oferujemy usługi najwyższej jakości, znacznie korzystniejsze, niż te dostępne w standardowych drukarniach. Wystarczy poprawnie przygotowany plik graficzny, my zajmiemy się resztą. Dysponujemy nowoczesnym parkiem technologicznym, w pracy wykorzystujemy plotery do druku na podłożach syntetycznych oraz prasy cyfrowe do druku na papierze. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naklejki najwyższej jakości, ale w dobrej cenie.