Trwa wczytywanie produktów

Naklejki komunijne

Vlepki, naklejki i różnego rodzaju etykiety mogą być świetnym sposobem na reklamę, ale nie tylko – doskonałym tego przykładem są naklejki komunijne, które znakomicie sprawdzą się też jako element dekoracyjny. Naklejki na wiele różnych okazji wykonamy dla Państwa w drukarni naklejek Naklejkon. Satysfakcja gwarantowana!

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Bogata oferta dedykowana klientom indywidualnym i biznesowym

Naklejkon to nowoczesna drukarnia oferująca swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Na co dzień zajmujemy się przede wszystkim drukowaniem naklejek, ale to nie jedyne aspekty naszej działalności. Na indywidualne zamówienie klienta wykonujemy również magnesy na lodówkę czy samochód, prasowanki na ubrania, podkładki pod kubki z dowolną grafiką (na przykład z logo firmy). Realizujemy również zamówienia na materiały poligraficzne, takie jak plakaty, wizytówki, ulotki czy foldery.

Wysokiej jakości naklejki komunijne

Wróćmy jednak do naklejek – zarówno te komunijne, jak i nawiązujące do innych motywów świetnie sprawdzą się jako element marketingowy lub dekoracyjny. I jedne i drugie wykonujemy w kilku różnych wariantach – wydrukujemy dla Państwa między innymi naklejki papierowe w technologii laserowej charakteryzujące się żywymi kolorami i opcjonalnie pokryte ochronnym laminatem. Druga opcja to naklejki foliowe drukowane w technologii solventowej – są one znacznie trwalsze od papierowych i lepiej sprawdzają się na bardziej wymagających powierzchniach. Wykonujemy też naklejki w innych technologiach, w tym bezklejowej, które w dowolnym momencie mogą Państwo odkleić i przykleić ponownie.

Jak wykorzystać naklejki komunijne?

Oferowane naklejki komunijne na zamówienie można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Przede wszystkim znakomicie sprawdzą się do dekorowania zaproszeń komunijnych. Można je nakleić np. na kopercie wręczanej gościom. Ponadto tego rodzaju akcenty dekoracyjne mogą zdobić naczynia, w których serwowane są napoje podczas uroczystości, a także można nimi udekorować kubki, talerzyki czy pojemniki na przekąski, z których korzystamy podczas przyjęcia. Bardzo często gościom wręczamy kawałek komunijnego tortu po zakończonym przyjęciu, dlatego naklejki również mogą przyozdobić pudełka ze słodkościami.

Spersonalizowane produkty dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom

Naklejki komunijne oraz pozostałe materiały wykonujemy na zamówienie klienta, co oznacza, że kierujemy się indywidualnymi wytycznymi. W tym celu powstał formularz dostępny na stronie – z jego pomocą mogą Państwo określić kształt i rozmiary naklejki, jej nakład oraz przesłać plik z projektem. Praktycznym rozwiązaniem jest również dostępny tam kalkulator, dzięki któremu mogą Państwo obliczyć koszt realizacji zamówienia. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta – mogą to Państwo zrobić za pośrednictwem poczty elektronicznej, social mediów lub dzwonić na podany na stronie numer infolinii.