Trwa wczytywanie produktów

Naklejki imienne na ubrania

Naklejkon oferuje szeroki wybór naklejek imiennych, które doskonale sprawdzą się w placówkach edukacyjnych, na przykład jako etykiety na szafki podopiecznych, jako dekoracje przeznaczone na różne powierzchnie, a także w wielu innych sytuacjach. Nasze naklejki imienne zawsze są wykonywane w jakości HighQuality. Wyróżnia je trwałość i wytrzymałość, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne. Mamy duże doświadczenie i korzystamy z nowoczesnej technologii, dzięki czemu możemy dla Państwa zrealizować praktycznie dowolny projekt.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki imienne – doskonały sposób na personalizację

Proponujemy naklejki i naprasowanki imienne odznaczające się bardzo dobry odwzorowaniem kolorów, czytelnym drukiem oraz wykonaniem z dbałością o detale. Naklejki imienne mogą posłużyć jako etykiety na podręczniki, laptopy, smartfony, zeszyty, zabawki i nie tylko, gdyż możliwości jest naprawdę wiele. Ponadto stanowią ciekawy dodatek do prezentu czy zaproszeń urodzinowych, dzięki czemu stają się one bardziej spersonalizowane. Jesteśmy w stanie wykonać naklejki w dowolnym kształcie, rozmiarze, kolorze, wzorze, działamy kompleksowo. Mamy nowoczesny park maszynowy, dlatego możemy zrealizować większość pomysłów swoich klientów w bardzo krótkich terminach. Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi 3 dni robocze, można też zdecydować się na opcję ekspres.

Wycinanie cyfrowe

Ze względu na to, że korzystamy z technologii cyfrowej, u nas nie ponoszą Państwo kosztów wykrojnika, jak ma to miejsce w drukarniach starszej generacji. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować usługi na najwyższym poziomie, które są kompleksowe i niedrogie. Drukujemy w technologii solventowej i laserowej. Poza tym dzięki temu możemy zapewniać krótkie terminy realizacji, co bez wątpienia jest dodatkowym atutem. Zamówienia są przez nas wysyłane sprawdzoną firmą kurierska UPS, tak więc można mieć pewność, że przesyłka dotrze pod wskazany adres na czas i bez żadnych problemów lub uszkodzeń. W razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji!