Trwa wczytywanie produktów

Naklejki imienne na ubrania

Naklejkon oferuje szeroki wybór naklejek imiennych, które doskonale sprawdzą się w placówkach edukacyjnych, na przykład jako etykiety na szafki podopiecznych, jako dekoracje przeznaczone na różne powierzchnie, a także w wielu innych sytuacjach. Nasze naklejki imienne zawsze są wykonywane w jakości HighQuality. Wyróżnia je trwałość i wytrzymałość, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne. Mamy duże doświadczenie i korzystamy z nowoczesnej technologii, dzięki czemu możemy dla Państwa zrealizować praktycznie dowolny projekt.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki imienne – doskonały sposób na personalizację

Proponujemy naklejki i naprasowanki imienne odznaczające się bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów, czytelnym drukiem oraz wykonaniem z dbałością o detale. Są przydatne zwłaszcza dla dzieci, które często w roztargnieniu gubią swoje rzeczy. Naklejki imienne mogą posłużyć jako etykiety na podręczniki, laptopy, smartfony, zeszyty, zabawki i nie tylko, gdyż możliwości jest naprawdę wiele. Ponadto stanowią ciekawy dodatek do prezentu czy zaproszeń urodzinowych, dzięki czemu stają się one bardziej spersonalizowane. Jesteśmy w stanie wykonać naklejki w dowolnym kształcie, rozmiarze, kolorze, wzorze, działamy kompleksowo. Mamy nowoczesny park maszynowy, dlatego możemy zrealizować większość pomysłów swoich klientów w bardzo krótkich terminach. Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi 3 dni robocze, można też zdecydować się na opcję ekspres.

Wycinanie cyfrowe

Ze względu na to, że korzystamy z technologii cyfrowej, u nas nie ponoszą Państwo kosztów wykrojnika, jak ma to miejsce w drukarniach starszej generacji. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować usługi na najwyższym poziomie, które są kompleksowe i niedrogie. Drukujemy w technologii solventowej i laserowej. Poza tym dzięki temu możemy zapewniać krótkie terminy realizacji, co bez wątpienia jest dodatkowym atutem. Zamówienia są przez nas wysyłane sprawdzoną firmą kurierską, tak więc można mieć pewność, że przesyłka dotrze pod wskazany adres na czas i bez żadnych problemów lub uszkodzeń. W razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji!

Naklejki na ubrania - doskonałe dla dzieci

Czy Twoje dziecko regularnie gubi swoje rzeczy? Albo zostawia je gdzieś, a potem nie wie, które rzeczy są jego, a które jego koleżanek i kolegów? Mamy na to rozwiązanie! Naklejki na ubrania to świetny sposób na identyfikację ubrań Twojego dziecka, szczególnie gdy uczęszcza ono do przedszkola. Naklejenie etykiety z imieniem i nazwiskiem dziecka rozwiązuje problem zgadywania, do kogo należy dana część garderoby, zeszyt albo teczka. Wykorzystanie takiej metody to prosty i efektywny sposób, aby upewnić się, że ubrania dzieci nie zgubią się na placu zabaw czy na sali przedszkola pośród ubrań innych dzieci. Dodatkowo naklejki na ubrania są przeznaczone do naklejania nie tylko na odzież - mogą być również umieszczone na szafkach przedszkolaków i uczniów, co ułatwi dzieciom identyfikację ich własnych przedmiotów, zapobiegając tym samym ich zgubieniu. Co więcej, produkowane przez nas naklejki są wytrzymałe, co gwarantuje, że posłużą przez długi czas, bez uszkodzeń i zacierania się napisów. Bez względu na to, czy Twoje dziecko spędza czas na placu zabaw czy w przedszkolu, te praktyczne i atrakcyjne naklejki na ubrania są doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli na łatwe zidentyfikowanie posiadanych przez nie rzeczy.

Naklejki na ubrania z imieniem - jak wybrać najlepsze

Wybór naklejek na ubrania z imieniem Twojego dziecka to decyzja, która może ułatwić codzienne funkcjonowanie zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku, zwłaszcza gdy jest w wieku przedszkolnym i część dnia spędza właśnie w przedszkolu z innymi dziećmi. Ale na co właściwie zwrócić uwagę przy wyborze firmy zajmującej się drukiem naklejek imiennych? Z pewnością na metody ich wytwarzania. Dzięki nowoczesnej technologii, którą wykorzystujemy do produkcji różnego rodzaju etykiet, naklejki te są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, co zapewnia ich trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu - na podwórku, placu zabaw, sali zabaw czy w przedszkolu. To istotne, ponieważ naklejka powinna wytrzymać wiele, aby być użyteczną i skutecznie informować o tym, do kogo należy rzecz, na którą została naklejona. Ważnym aspektem przy wyborze jest również estetyka i personalizacja - dlatego przygotowujemy naklejki samoprzylepne w różnych kolorach i dowolnych kształtach, aby były dobrze widoczne oraz po prostu podobały się dzieciom. W ten sposób możemy spełnić wymagania i upodobania wszystkich dzieci, a także dodatkowo ułatwić im identyfikację własnych rzeczy pośród przedmiotów innych dzieci. Właściwie dobrana, trwała i atrakcyjna wizualnie naklejka na ubrania z imieniem to idealny sposób na sprawienie, że ubrania i przedmioty Twojego dziecka zawsze wrócą do domu.