Trwa wczytywanie produktów

Naklejki dla paczki

Przesyłka paczek to jedna z najpowszechniejszych usług wybieranych przez miliony użytkowników. Zakupy online cieszą się dużą popularnością, ponieważ są szybkie oraz praktyczne. Bardzo ważne jest jednak ich właściwe oznakowanie – tylko wtedy mamy pewność, że przesyłka trafi bezpośrednio do odbiorcy. W tym celu warto wykorzystywać specjalne naklejki ostrzegawcze na paczki, które mogą zawierać wszelkie przydatne informacje, a jednocześnie zwracać uwagę, że w środku znajdują się delikatne przedmioty. Z takich naklejek chętnie korzystają sklepy internetowe oferujące sprzedaż chociażby porcelany, ale również wszystkie osoby, które chcą dodatkowo zabezpieczyć swoją przesyłkę.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Nalepki ostrzegawcze na paczki

Nasza drukarnia Booklet oferuje wydruk papierowych naklejek ostrzegawczych, które można aplikować bezpośrednio na przesyłkę. Mogą one zawierać infografikę lub tekst ostrzegawczy, który będzie ważną informacją dla firm kurierskich oraz transportowych. Na życzenie klienta wykonujemy naklejki o dowolnym nadruku oraz rozmiarze, dzięki czemu zapewniamy stworzenie naklejek pod zamówienie.

x

x