Trwa wczytywanie produktów

Naklejki cross

Pasja, która zajmuje i wzbogaca życie to jeden z najpiękniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Jeśli jest nią cross, to możemy pomóc w jego upowszechnianiu. Polecamy zatem naklejki cross, które przydadzą się w różnych sytuacjach i miejscach.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki na motocykl i nie tylko

Wykonujemy naklejki według indywidualnego projektu klienta. Dlatego, jeśli mają Państwo pomysł na oryginalną wersję naklejek cross, polecamy swoje usługi. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii cyfrowych nie używamy kosztownych wykrojników, które podnoszą cenę naklejek. Oferujemy cięcie po obrysie o dowolnym kształcie, więc otrzymają Państwo naklejki w rozmaitych, nawet najbardziej nietypowych formach. Naklejki cross posłużą na motocykl, kask, samochód czy inne miejsce, gdzie warto pokazać to, co dobre i daje radość. Na naklejce cross można umieścić w dosłownie wszystko – od śmiesznych sloganów, poprzez motywujące hasła, aż na zabawnych lub poważnych grafikach kończąc. Motocykliści, którzy preferują jazdę po bezdrożach lub wyznaczonych trasach crossowych, mogą na nich umieścić swoje barwy klubowe lub logotyp, a także wizerunek znanego motocyklisty. Co więcej, naklejki są także znakomitym sposobem zmiany wizerunku własnego motocykla, bez kosztownego malowania i wymiany elementów.

Wodoodporne i trwałe naklejki

Oferujemy wysokiej jakości materiały, w tym przede wszystkim druk solventowy, jakiego między innymi używamy, należy do trwałych i odpornych na ścieranie i niekorzystne warunki atmosferyczne. Nie blaknie i utrzymuje swoją wysoką jakość nawet przez kilka lat. Do naklejek stosujemy także ochronne laminaty, które zabezpieczają wydruki przed utratą intensywności kolorów, jak również uszkodzeniami mechanicznymi czy ścieraniem.

Naklejki cross w różnych rozmiarach i kształtach

Polecamy naklejki cross w różnych kształtach i różnej wielkości. Nasza firma Naklejkon proponuje także naklejki o błyszczącym, srebrnym wykończeniu lub przeźroczyste, dedykowane na różne powierzchnie. W ofercie mamy naklejki na pojazdy wykonane z wysokiej jakości folii polimerycznej zabezpieczonej laminatem. Gwarantuje ona, że naklejki nie będą kurczyć się pod wpływem ciepła i są bardziej odporne na użytkowe środki chemiczne. Natomiast druk High Quality pozwala na uzyskanie idealnego odzwierciedlenia kolorów i szczegółów na naklejkach, które wykonujemy na podstawie przygotowanego przez klienta projektu. Naklejki są również odporne na działanie promieni UV.