Trwa wczytywanie produktów

Naklejki Anime

Popularny symbol japońskiej animacji możemy wykonać w rozmaitych wersjach. Polecamy naklejki Anime w różnych formach. Naklejkon to miejsce, w którym zamówią Państwo zarówno naklejki foliowe, papierowe, wypukłe, przezroczyste, jak i drukowane na folii magnetycznej.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki Anime dla każdego

Proponujemy produkty w różnych formach i rozmiarach, dlatego u nas można zamówić spersonalizowane naklejki Anime wedle własnego pomysłu, w wersji małych nadruków i dużych, przestronnych formatów do naklejenia na samochód czy ścianę. Charakterystyczna grafika anime jest kierowana do szerokiego grona odbiorców – zarówno do dorosłych, jak do i młodzieży czy dzieci. Wiele gatunków animacji z unikalnymi postaciami sprawia, że popularni bohaterowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego warto zlecić nam ich wykonanie.

Kolorowe naklejki na różne powierzchnie

Naklejki naszej firmy są drukowane w technologii solventowej (naklejki foliowe) i laserowej (naklejki papierowe) w jakości High Quality. Produkty zamówione w naszej drukarni naklejek mogą mieć różnorodne kształty, a Państwo nie ponoszą dodatkowych kosztów w związku z opracowywaniem wzornika. Proponujemy wiele rodzajów naklejek i materiałów reklamowych. Do oferty wprowadziliśmy także specjalne naklejki w formie magnesu, które również mogą przedstawiać motyw Anime. Tego rodzaju warianty mogą być w każdej chwili usunięte z metalowych powierzchni i nie pozostawiają na nich żadnych śladów.

Wodoodporne naklejki Anime

Jeśli szukają Państwo naklejek, które będą naniesione na powierzchnię narażoną na kontakt z wilgocią, proponujemy wodoodporne wersje drukowane na foliach. Ten rodzaj naklejek sprawdzi się też w miejscach narażonych na działanie promieni słonecznych czy niskich temperatur. Mogą być również zabezpieczone specjalnym laminatem chroniącym przed uszkodzeniami i ścieraniem. Dzięki odporności na promieniowanie ultrafioletowe kolory naklejek na długo zachowują swoją intensywność.

Unikatowe projekty i szybka realizacja zamówień w Naklejkon

Nasza drukarnia naklejek proponuje Państwu możliwość tworzenia projektów na indywidualne zamówienie. O tym, jak przygotować prawidłowo plik z pomysłem na naklejkę, informujemy na naszych stronach. Zamówienia realizujemy już w ciągu 3 dni roboczych, gdyż staramy się jak najszybciej dostarczyć produkty do klienta. Ponieważ od lat współpracujemy z firmą kurierską UPS, jesteśmy pewni, że wysłana przesyłka dotrze do Państwa szybko i bezpiecznie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Proponujemy nie tylko naklejki, ale i prasowanki, etykiety czy podkładki stołowe pod kubki.